Bude streda krásnym dňom pre slovenský šport?

Image

V noci do bojov zasiahnu naše slalomárky Zuzulová a Vlhová, na a poobede zase biatlonistky na čele s Kuzminovou. ZOH sa začínajú už aj pre našich hokejistov, ktorí si zmerajú sily s Ruskom.

O 2:15 dnes v noci nášho času začne 1. kolo ženského slalomu, v ktorom máme hneď dve želiezka v ohni. Obe naše najlepšie slalomárky si vyžrebovali dobré štartové čísla. Vlhová ponesie na svojich prsiach št. číslo 1 a Zuzulovej žreb prisúdil druhé najlepšie číslo spomedzi druhej žrebovanej skupiny, teda číslo 9. Na štart sa postavia aj Barbara Kantorová (54) so Soňou Moravčíkovou (55).

Najväčšou favoritkou je samozrejme Shiffrinová, no aj ona už ukázala že nie je neporaziteľná a prekvapiť ju okrem našich reprezentantiek môžu aj Holdenerová, Handsdotterová, či Schildová. Kurzy v stáv. kancelárii DOXXbet (na víťazstvo):

DOXXbetSlalomZeny_1

 

V stredu o 12:05 sa do bojov pustia aj biatlonistky. Tentokrát ich čaká trať na 15km, kde sa nejazdia za nepresnú streľbu okruhy, ale dostávajú sa trestné minúty. Keďže 1 trestný okruh zájdu biatlonistky za cca 25 sekúnd a na 15km trati je za nepresnú strelu až minúta, bude tu rozhodovať oveľa viac presná streľba. Dúfajme, že našim dievčatám (Kuzminová, P. Fialková, I. Fialková) to tam bude padať a zabojujú o stupne víťazov. Kurzy v stáv. kancelárii DOXXbet (do 3. miesta):

DOXXbetBiatlonZeny15km

 

O 13:10 následne začnú svoju púť turnajom aj naši hokejisti. Hokejový duel otvoria práve oni a stretnú sa s najväčším favoritom ZOH 2018, Ruskom. Nemusíme snáď pripomínať, že proti našich hokejistom vybehnú v drese súpera aj také hviezdy ako Datsyuk, Kovaľčuk, Kalinin, Gusev, Mozjakin, či brankár Sorokin. Slovensko nominovalo na turnaj roka týchto hráčov:

Brankári: Ján Laco (HC Sparta Praha/ČR), Branislav Konrád (HC Olomouc/ČR), Patrik Rybár (HK Hradec Králové/ČR)

Obrancovia: Ivan Baranka (HC Vitkovice Ridera/ČR), Michal Čajkovský (HC Avtomobilist Jekaterinburg, Rus./KHL), Dominik Graňák (HC Škoda Plzeň/ČR), Marek Ďaloga (HC Sparta Praha/ČR), Tomáš Starosta (HK Dukla Trenčín), Juraj Valach (Piráti Chomutov/ČR), Peter Čerešňák (HC Škoda Plzeň/ČR), Juraj Mikuš (HC Sparta Praha/ČR)

Útočníci: Martin Bakoš (Bílí Tygři Liberec/ČR), Miloš Bubela (HC 05 iClinic Banská Bystrica), Marcel Haščák (HC Kometa Brno/ČR), Lukáš Cingeľ (HK Hradec Králové/ČR), Tomáš Marcinko (HC Oceláři Třinec/ČR), Patrik Lamper (HC 05 iClinic Banská Bystrica), Ladislav Nagy (HC Košice), Tomáš Surový (HC 05 iClinic Banská Bystrica), Andrej Kudrna (HC Sparta Praha/ČR), Peter Ölvecký (HK Dukla Trenčín), Michal Krištof (HK Nitra), Matej Paulovič (HK Nitra), Matúš Sukeľ (MHk 32 Liptovský Mikuláš), Marek Hovorka (HC Košice)

V rovnakom čase sa odohrá aj druhý zpaás našej skupiny medzi USA a Slovinskom. Kurzy v stáv. kancelárii DOXXBet:

DOXXbetHokej1kolo

Komentárov: 0

Ak chcete vložiť komentár, je potrebné sa najskôr Prihlásiť.