DOXXbet spustil Betfórum s Vladom Goffom

Image

Na stránke DOXXbetu pribudla v hornom menu novinka Betfórum. Je to priestor, kde si budete môcť vy tipéri vymieňať názory, zdieľať tikety, či podeliť sa o svoje najbližšie tipy.

Fórum je rozdelené na dve časti. Samostatnú rubriku tvoria príspevky s veľkou osobnosťou slovenského futbalu Vladimírom Goffom. Vlado bude pravidelne prispievať do Betfóra a vy sa budete môcť samozrejme zapojiť do debaty s ním.

Druhú časť tvoria všeobecné príspevky vás tipérov, kde budete môcť prediskutovať aktuálne športové dianie či podeliť sa o svoje tipy. Do príspevkov budete môcť vložiť svoj komentár, tip na najbližší zápas a samozrejme tiket (stavený či vyhodnotený).

Vlado Goffa bol profesionálny futbalista, keď väčšinu svojej kariéry pôsobil v Žiline. Neskôr začal trénovať a počas svojej trénerskej kariéry prešiel mnohými klubmi ako napríklad MŠK Žilina, Slovan Bratislava, FC Petržalka 1898, či MFK Frýdek-Místek. Aktuálne pôsobí ako analytik, komentátor a externý redaktor Šport.sk. Do toho sa upísal aj DOXXbetu, kde s ním môžete diskutovať!

DOXXbet ponúka vstupný bonus až do výšky €2,000!

Komentárov: 0

Ak chcete vložiť komentár, je potrebné sa najskôr Prihlásiť.