Futbalová desiatka je späť

Image

Je tu ďalší diel súťaže Futbalová desiatka v stáv. spoločnosti Tipsport. Tipujte zadarmo do 9. mája 2018, ako skončia vybrané futbalové stretnutia a popasujte sa o odmeny v celkovej hodnote 1,600,000 Netov!

Na stole leží poriadny balík pre tipérov, ktorí uhádnu výsledky všetkých desiatich zápasov. Pri Česko-Slovenskej desiatke aj Zahraničnej desiatke je to krásnych minimálne 160,000 Netov!

K účasti v súťaži stačí byť registrovaným účastníkom internetového tipovania v Tipsporte v Česku, na Slovensku, alebo v Chance. Novú súťaž si zahráte, pokiaľ máte overenú totožnosť.

Úlohu vo Futbalovej desiatke máte jednoduchú. Stačí tipovať, ako dopadne desať vybraných zápasov v stanovenej základnej hracej dobe v rámci jednej desiatky (1 = výhra domácich, 0 = remíza, 2 = výhra hostí). Ale pozor – musíte vyplniť kompletnú desiatku, inak vám tipy nepôjdu odoslať. V súťaži, ktorá je dostupná výhradne na webe, nie je potrebné spĺňať žiadne limity.

Celkovo sa odohrá päť súťažných kôl. Každé kolo tvoria dve súťaže – Česko-Slovenská desiatka a Zahraničná desiatka. V prvej tipujete výsledky vybraných desiatich zápasov z českej a slovenskej futbalovej ligy, v druhej potom výsledky vybraných desiatich duelov z najlepších európskych futbalových súťaží.

Termín pre odoslanie tipov do druhého kola Česko-Slovenskej desiatky je 13.4. o 18:00, pri Zahraničnej desiatke 14.4. o 13:00. Svoje tipy môžete do uzávierky ľubovoľne meniť. Uzávierka jednotlivých desiatok sa v priebehu súťaže môže meniť.

Za kompletne uhádnutú desiatku vás neminie odmena. Jej výška bude premenlivá v závislosti od úspešnosti súťažiacich, minimálne však 160,000 Netov. Pokiaľ desiatku nikto v danom kole neuhádne, navýši sa v budúcom kole odmena o ďalších 160,000 Netov (ako pri Česko-Slovenskej desiatke, tak aj Zahraničnej desiatke). Platí, že v prípade viacerých výhercov sa cena medzi nich rozdelí. V poslednom piatom kole rozdelíme aktuálne odmeny za jednotlivé desiatky medzi najúspešnejších tipujúcich, aj keď neuhádnu kompletnú desiatku.

A ako sa do Futbalovej desiatky zapojíte? Jednoducho. Stačí sa tu na webe prihlásiť, v sekcii súťaže kliknite na Futbalovú desiatku a odošlite svoje tipy. Na stránke súťaže nájdete výsledky aj bilanciu vašich tipov a počet Netov, ktoré ste vyhrali.

V natívnej aplikácii nájdete odkaz na súťažnú stránku v súkromnej správe (odkaz vás navedie cez prehliadač priamo na súťažnú stránku, potom už stačí iba tipovať).

Viac o Netoch nájdete v našej recenzii Tipsportu ktorý ponúka vstupný bonus až do výšky €999.

Komentárov: 0

Ak chcete vložiť komentár, je potrebné sa najskôr Prihlásiť.