DOXXbet rozdáva počas MS v hokeji voľné stávky

Image

Stačí, ak za deň prestávkuješ aspoň €20 na tiketoch, ktoré obsahujú minimálne 3 udalosti a každá z nich má kurz 1.50 a viac. Automaticky získavaš voľnú stávku €2. Voľnú stávku môže každý hráč získať až 17-krát!

Informácie o stave pretočenia sú zobrazené na DOXXbete v sekcii nad tiketom po prihlásení. Hráč musí prestávkovať aspoň €20 počas jedného dňa vždy do polnoci. Voľná stávka sa pridelí vždy do 24 hod. od jej získania.

Voľná stávka má platnosť 14 dní od pripísania a vzťahujú sa na ňu podmienky minimálne 3 udalostí na tikete a celkového kurzu tiketu 3,0 a viac. Následne sa zobrazí v tikete po výbere zápasov.

Základné informácie o akcii:
1. Akcia sa začala 4.5.2018 a končí 20.5.2018 23:59 SEČ.
2. Voľnú stávku €2 získa každý hráč, ktorý počas dňa (to je od 00:01 do 23:59) prestávkuje aspoň €20 na tiketoch, ktoré obsahujú minimálne 3 udalosti a každá z nich má kurz 1.50 a viac. Príklad: Na tikete je 5 udalostí. Tri z nich majú kurz 1.60 a zvyšné dve 1.20. Takýto tiket sa započítava do súťaže.
3. Každý hráč môže získať maximálne jednu voľnú stávku za jeden deň v súťaži. Maximálny počet získaných voľných stávok je 17.
4. Pretočenie nie je kumulatívne a neprenáša sa do ďalšieho dňa. Čiže ak má hráč pretipovaných €15 na tiketoch spĺňajúcich podmienky, tak po polnoci začína od nuly.
5. Voľná stávka platí 14 dní od pripísania a vzťahujú sa na ňu podmienky minimálne 3 udalostí na tikete a celkový kurz tiketu musí byť 3.0 a viac.
6. Do súťaže sa NEZAPOČÍTAVAJÚ duplicitné tikety a tikety, ktoré boli predčasne vyplatené.
7. Akcia sa vzťahuje na jednoduché tikety, Neplatí pre rozpisové tikety.
8. DOXXbet si vyhradzuje právo v prípade akéhokoľvek podozrenia zo zneužitia tejto akcie zrušiť nárok na cenu alebo v prípade, ak už bola odovzdaná, túto cenu odobrať.
9. DOXXbet si taktiež vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť pravidlá a podmienky alebo pozastaviť akciu. Akcia prebieha v súlade s herným plánom spoločnosti DOXXbet.

DOXXbet ponúka vstupný bonus až do výšky €2,000!

Komentárov: 0

Ak chcete vložiť komentár, je potrebné sa najskôr Prihlásiť.