Zariskoval, posledný zápas mu nevyšiel a on prišiel o €22,300

Image

Pri tipovaní prichádzajú aj smolné momenty. Jeden taký zažil tipér na Tipsporte, keď sa rozhodol, že si nedá predčasne vyplatiť tiket a posledný zápas mu nevyšiel....

Tipér s nickom ´Michael2´ vsadil v sobotu 5.5. tiket na ktorom mal 12 zápasov. A nepodal to za malú čiastku, ale až za €188.74. 11 zápasov sa mu hralo počas víkendu a všetky do jedného vyšli. Mohol sa tak rozhodnúť, či požiadať o predčasné vyplatenie tiketu (výhra akú mu ponúkali nie je známa).

No ´Michael2´ sa rozhodol inak. Výhru na tikete mal totiž krásnych €22,300 a on sa rozhodol zariskovať a nebrať menšie peniaze. Čakal teda na výsledok pondelkového zápasu medzi Malmo FF a Goteborgom. V ňom mal stavenú čistú jednotku s kurzom 1.49. Pred týmto zápasom mal domáci celok 11 bodov a hostia 9, no s tým, že Malmo FF malo odohratých 7 zápasov a ich oponent len 6.

smoliar20052018

V prvom polčase síce domáci držali lipotu na svojich kopačkách, no nakoniec ho prehrali 0:1. V 54. minúte sa im podarilo vyrovnať, no už o 4 minúty inkasovali a stav Malmo FF - Goteborg sa už do konca zápasu nezmenil. Domáci prehrali 1:2.

Tipsport ponúka vstupný bonus až do výšky €999!