Vďaka DOXXbetu sa počas MS 2018 môžete dostať na skvelé klubové zápasy

Image

Súťaž ktorá na DOXXbete prebieha počas MS vo futbale 2018 vám môže priniesť krásne zážitky na zápasoch európskych TOP tímov: FC Barcelona, Chelsea, PSG a Inter Miláno. V článku nájdete aj kurzy na víťaza MS vo futbale 2018.

Sen každého futbalového fanúšika na dosah ruky! Spestri si MS vo futbale novou súťažou, v ktorej sa na DOXXbete hrá o neopísateľný zážitok. Víťazi získajú zájazdy na TOP európske kluby podľa vlastného výberu! V hre sú 4 spomínané kluby (FC Barcelona, Chelsea, PSG a Inter Miláno). Štyria víťazi si budú môcť vybrať na ktorý zápas daného klubu pôjdu.

Víťazom sa stáva hráč, ktorý počas trvania súťaže nazbiera najvyšší súčet celkových kurzov z výherných tiketov. Do súťaže sa započítavajú všetky výherné tikety, ktoré obsahujú aspoň 3 udalosti a každá z nich má min. kurz 1.30. Minimálny vklad na tiket je €2.

DOXXMS

Informácie o súťaži:
1. Súťaž sa začína od 14.06.2018 a končí 15.07.2018 23:59 SEČ.
2. Do súťaže sa počítajú kurzové stávky uzavreté tipujúcim prostredníctvom internetového tipovania na DOXXbete (usporiadateľ DOXXbet, s.r.o.) a stávky uzavreté prostredníctvom vernostnej karty na stávkovom termináli Sportbox.
3. Do súťaže sa započítavajú len výherné tikety, ktoré obsahujú aspoň 3 udalosti a každá z nich má min. kurz 1.30. Minimálny vklad na tiket je €2. V prípade, že bude na tikete viac udalostí tak stačí, aby 3 z nich mali kurz 1.30 a viac. Zostávajúce udalosti môžu mať aj nižší kurz.
4. Víťazom sa stáva hráč s najvyšším súčtom celkových kurzov na tiketoch, ktorých podmienky sú uvedené v predchádzujúcom bode.
5. Do súťaže sa NEZAPOČÍTAVAJÚ rozpisové tikety, duplicitné tikety, predčasne vyplatené tikety a tikety stavené za voľnú stávku.
6. Súťaž platí pre predzápasové aj LIVE stávky.

Kurzy na víťaza celých MS 2018 na DOXXbete:

DOXXbetMSvitaz

 

Kurzy na TOP 3 celých MS 2018 na DOXXbete:

DOXXbetMStop3

 

Na DOXXbete môžete staviť aj na najlepší európsky tím, najlepšieho hrača, najlepších strelcov jednotlivých tímov, atď, atď....

DOXXbet ponúka vstupný bonus až do výšky €2,000!

Komentárov: 0

Ak chcete vložiť komentár, je potrebné sa najskôr Prihlásiť.