Tipsport pridáva "hovoriaci" tracker a aj môj výber v Androide

Image

Ak používate pri live zápasoch na webe tracker, Tipsport má pre vás vychytávku – pridali k nemu zvuky. Pre mobily s Androidom teraz ponúkajú aj funkciu Môj výber a pre iOS zase upozornenie na súkromné správy aj aktivitu sledovaných používateľov.

Tracker nájdete pri futbalových stretnutiach, pre ktoré vám z licenčných dôvodov nemôžu sprostredkovať prenosy naživo (napr. Liga majstrov, Európska liga, Premier League). Je to graficky znázornený prehľad toho najdôležitejšieho, čo sa na ihrisku odohráva. Tracker teraz prehráva aj zvukové upozornenia pri zásadných situáciách. Objaví sa pri góloch, strelách do tyčky, penaltách, červených kartách atď.

Zvuky vám automaticky nastavili ako zapnuté. Ak si ich prajete vypnúť, nájdite si v sekcii Nastavenia záložku Nastavenie zobrazenia a odškrtnite posledné políčko. V budúcnosti počítajú s možnosťou zapínania a vypínania zvukov priamo v trackeri.

Nezabudli ani na mobilné aplikácie. Android má po novom čiastočne prepojenú funkciu Môj výber s webom. Aj v Androide je teraz možné meniť poradie pre radenie udalostí – všetko stačí zadať na jednom mieste a nastavenie sa automaticky spáruje.

Ale pozor, v ponuke LIVE si na Androide môžete dávať do výberu tiež jednotlivé zápasy. Aj tu platí plné prepojenie s webom. A časom príde rad aj na predzápasové stávky.

O Môj výber neprídu ani používatelia mobilného webu a tí s operačným systémom iOS. Na prípravu ale ešte Tipsport potrebuje nejaký čas. Okamžite vám však dokážeu ponúknuť upozornenia (v podobe tradičnej oranžovej „bublinky“) na aktivitu sledovaných používateľov, informácie o vyhodnotených tiketoch a podobne.

Tipsport ponúka vstupný bonus až do výšky €4,000!

Komentárov: 0

Ak chcete vložiť komentár, je potrebné sa najskôr Prihlásiť.