Finále Davis Cupu 2018 štartuje už dnes

Image

Opakovanie finále MS vo futbale. Aj tak by sa dal nazvať finálový súboj Davis Cupu medzi Francúzskom a Chorvátskom. V článku vám prinášame nominácie, program, hodnotenie a samozrejme kurzy.

Finále Davis Cupu 2018 sa odohrá vo francúzskom Lille. Domáci borci do neho postúpili cez Holandsko, Taliansko a Španielsko. Chorváti si na ceste do finále poradili s Kanadou, Kazachstanom a USA.

Pri pohľade na nominácie sa jasným favoritom javí Chorvátsko, ktoré by tak mohlo pomstiť svojich futbalových kolegov, ktorí vo finále MS vo futbale 2018 s Francúzskom prehrali. Nominácia FRA: Jo-Wilfried Tsonga, Lucas Pouille, Jérémy Chardy, Pierre-Hugues Herbert, Nicolas Mahut. Nominácia CHOR: Marin Čilič, Borna Čorič, Ivan Dodig, Mate Pavič, Franko Škugor. Ako je vidieť, domáci tím nemá v nominácii Monfilsa, Gasqueta a Simona. A Tsonga nie je práve v oslnivej forme. Naopak, dvojica Čorič, Čilič by mala výrazne potiahnuť svoj tím. No a skvelá štvorhra v podaní minimálne Paviča môže byť len poistka pre výsledok. Samozrejme, dejú sa aj prekvapenia. FRA bude v domácom prostredí, niekto z hostí sa môže zraniť, atď...

Program:
piatok 23.11. o 14:05 Chardy - Čorič
piatok 23.11. o 16:40 Tsonga - Čilič
sobota 24.11. o 14:05 Herbert/Mahut - Dodig/Pavič
nedeľa 25.11. o 13:05 Chardy - Čilič
nedeľa 25.11. o 15:40 Tsonga - Čorič

Kurzy na dnešné dvojhry v stáv. kancelárii Fortuna

DCday1

Komentárov: 0

Ak chcete vložiť komentár, je potrebné sa najskôr Prihlásiť.