Hrajte Chance ligu s miliónovým Tipkvízom na Tipsporte!

Image

Základná časť Chance ligy sa preklopila do kľúčového obdobia. Boj o play off pomaly graduje. Kto postúpi? Spestrite si na Tipsporte záver dlhodobej fázy 2. najvyššej českej hokejovej súťaže Chance liga tipkvízom.

Jeho podstata? Jednoduchá: Voľte do 26. februára v 11 kolách odpovede na dve sady otázok, ktoré sa týkajú základnej hracej doby zápasov. Súťaž je úplne zadarmo a na odmenách spolu Tipsport rozdá viac ako 4 000 000 Netov!

Podmienka účasti v tipkvíze Chance ligy nie je žiadna. Stačí byť riadne registrovaným účastníkom internetového tipovania v Tipsporte v Česku, na Slovensku, alebo v Chanci. Hrá sa výhradne na webe.

Všetkých 11 súťažných kôl obsahuje dve časti. V prvom bloku otázok vyberáte jednu správnu odpoveď zo štyroch možných variantov (A, B, C, D), v druhom tiež jednu, ale z troch možností (A, B, C). Otázky sa pritom vzťahujú k regulárnemu hraciemu času duelov Chance ligy. Za každý správny tip získate bod.

V rámci daného kola je potrebné vyplniť kompletne obe časti a priradiť v každej z nich jedného žolíka, inak vám tipy nepôjdu odoslať. Za správny tip označený žolíkom získate dvojnásobok bodov (teda dva). Tipovať je možné s časovým predstihom od spustenia súťaže a tipy môžete do uzávierky ľubovoľne meniť.

Odmena? Najúspešnejší súťažiací sa môžu tešiť na ceny dvojakého typu. Po prvé: Najlepší tipujúci v danom kole dostane 100 000 Netov. V prípade, že výhercov spoznáme viac, cenu Tipsport rozdelí medzi nich. Po druhé: Odmena čaká na prvých 1 000 súťažiacich z celkového poradia. Jej výška bude závislá na konečnom poradí a v prípade rovnosti bodov sa lepšie umiestneným stane ten hráč, ktorý svoje tipy odošle do súťaže skôr. Víťaz získa 400 000 Netov!

Svoju súťažnú stránku nájdete po prihlásení na herný účet Tipsportu v záložke SÚŤAŽE. V natívnej aplikácii nájdete odkaz na súťažnú stránku v súkromnej správe (odkaz vás navedie cez prehliadač priamo na súťažnú stránku, potom už stačí len tipovať).

O Netoch a Tipsporte (ich vstupnom bonuse €4,000) nájdete viac v našej recenzii tu

Komentárov: 0

Ak chcete vložiť komentár, je potrebné sa najskôr Prihlásiť.