Byť členom Klubu Niké sa oplatí!

Image

Byť členom Klubu Niké znamená tipovať s veľkými výhodami, vyhrávať viac a užívať si ten najväčší tipérsky komfort.

Cieľom ich vernostného programu je odmeňovať pravidelných hráčov. Za svoju aktivitu, herné vklady a správne tipy získavajú držitelia klubovej karty navyše klubové BODY, NIKY a EXTRA VÝHODY. A to automaticky a bez ohľadu na to, či tipujú v pobočke, cez internet alebo cez mobilnú aplikáciu Niké.

Premeň BODY na výhry a darčeky
Za každé €1 herného vkladu na každom vašom tikete (s výnimkou SÓLO STÁVOK) získate 10 BODOV (denný limit je 1,500 BODOV). Za BODY si navýšite možnú výhru až o 50%, zaplatíte nimi až 90% herného vkladu na tikete, alebo si vyberete darček podľa svojej chuti z E-SHOPU.

Nazbieraj najviac NIKOV a vyhraj až €33,333!
Za každý správne uhádnutý tip na tikete získavate 1 NIK. Nazbierate si tak stovky či tisíce NIKOV, ktoré môžete premeniť na skvelú výhru v hre MILIÓNOVÝ NIKÁR!

Čerpajte EXTRA VÝHODY určené výhradne členom Klubu Niké
Vyhrajte 10-násobok vkladu aj keď raz netrafíte (BONUSOVÁ STÁVKA), alebo PREDAJTE SVOJ TIKET a nechajte si vyplatiť výhru aj pred ukončením všetkých zápasov na tikete. Využite VSTUPNÝ BONUS AŽ 1,000 EUR či DOTIAHNITE KAMOŠOV do Klubu Niké a získajte za každého až €30. K tomu všetkému množstvo špeciálnych tipérskych hier a voľné tikety počas roka úplne zadarmo!

Niké ponúka vstupný bonus až do €1,000. Viac info....

Komentárov: 2

Ak chcete vložiť komentár, je potrebné sa najskôr Prihlásiť.

JoshuaBA09.11.2017 o 01:21
nema nike neprehladnu stranku?
roy01610.11.2017 o 01:25
[quote='JoshuaBA' pid='172' dateline='1510186910'] nema nike neprehladnu stranku? [/quote] Tak videl som aj prehladnejsie stranky, ale dolezite su kurzy. Treba mat podla mna otvorenych viac uctov na aspon cca 3 stavkovych a zapasy ktore si clovek vyberie potom treba dat tam, kde mu vznikne najlepsi kurz.