BetX ponúka výborný vernostný program!

Image

BetX možno nie je taký známy ako iné stávkové kancelárie v Slovenskej republike, no ich vernostný program je naozaj zaujímavý a okrem nákupu z ich e-shopu si môžete vďaka nemu navýšiť svoju eventuálnu výhru až o 90%.

Do vernostného programu, teda do tzv. BetX Klubu je automaticky zaradený každý hráč zaregistrovaný na BetX. Za stávkovanie potom zbierate body, ktoré môžete zameniť za zvýhodnenie celkového kurzu na tikete, nakúpiť voľné tikety, či darčeky alebo zájazdy z ich klubového e-shopu.

Kurzové zvýhodnenie

Okrem automatického navýšenia výhry pre všetkých hráčov, má člen BetX Klubu zároveň možnosť si zakúpiť ďalšie zvýhodnenie za body. V súčte týchto dvoch výhod, si hráč môže svoju eventuálnu výhru navýšiť až do 90%! Kurzové zvýhodnenie za body je možné použiť na tikete s minimálne 10 zápasmi. Celkový kurz tiketu musí byť minimálne 25. Vzťahuje sa aj na Live stávky. Neplatí teda iba pre rozpisové tikety.

kurzové zvýhodnenie cena v bodoch pri vklade
10% 10 €1
20% 20 €1
30% 30 €1
40% 40 €1
50% 50 €1

 

Nákup tiketov

Ďalšou možnosťou využitia klubových bodov je nákup tiketov. V prípade tejto možnosti si klient za tiket neplatí celú sumu v hotovosti, ale na väčšiu časť vkladu využije namiesto peňazí body z bodového konta. BetX na tiket následne pripíše kurzové zvýhodnenie BetX kurzu. Tikety, ktorých celkový kurz musí byť minimálne 25, sú dostupné v nasledujúcich hodnotách:

hodnota tiketu cena v bodoch doplatok
€1 100 €0.1
€2 200 €0.2
€3 300 €0.3
€5 500 €0.5
€15 1,000 €1

Zakúpený tiket nie je možné použiť na rozpisový tiket.

 

Voľný tiket - Tiket zdarma od BetX

Voľný tiket je možné získať v rôznych súťažiach, tipovačkách na Facebooku BetX, za lojalitu, či v iných marketingových akciách. Jeho výška je variabilná, avšak platia podmienky: minimálny celkový kurz tiketu 25. Voľné tikety je možné použiť aj na Live stávky a nevyžaduje sa žiadny doplatok. Akcia sa nevzťahuje na rozpisové tikety.

Nakupuj za body v ich e-shope

Okrem toho si za body ktoré získate za tipovanie môžete zakúpiť aj rôzne darčeky od výmyslu sveta. K dizpozícii je okrem iného aj herná konzola Sony PlayStation 4S, Motorsport bunda nepremokavá, iPad mini 4 128 GB WiFi + Cellular, ruksak, BMW dizajnová termoska, slnečné okuliare, či iPhone 7 Plus 128 GB.

Ako získavať body?

Tipujte na športové udalosti a za každé jedno euro získavate 1 klubový bod. Denný limit získaných bodov za hený vklad je 300 bodov. Body sa pripisujú po vyhodnotení tiketu. Body sa získavajú aj za tikety podané v Live stávkach.

Komentárov: 0

Ak chcete vložiť komentár, je potrebné sa najskôr Prihlásiť.