Mobilná aplikácia Niké je najlepšia na Slovensku

Image

Na našich stránkach sa moc nevenujeme mobilným aplikáciám jednotlivých stávkových kancelárií. No v najbližšej dobe to zmeníme a všetky si porovnáme a zároveň poukážame na ich výhody a nevýhody. Na začiatok vám prinášame tlačovú správu Niké, ktorá vyhrala test mobilných aplikácií pre tipérov.

Rýchlosť, jednoduchosť a unikátne prvky – to sú dôvody, prečo je mobilná aplikácia Niké dlhodobo najlepšia na slovenskom trhu. Porovnávací test vyhrala už pred dvomi rokmi a v týchto dňoch (poz. redakcie: správa bola vydaná v októbri) dokázala prvenstvo obhájiť.

Test uskutočnil v októbri známy technologický portál Živé.sk. Porovnávaniu podrobil aplikácie troch popredných slovenských stávkových spoločností – Niké, Fortuna a Tipsport. Kým na 2. a 3. mieste boli rozdiely minimálne, víťazom sa stala aplikácia od Niké. A čím Niké svoju konkurenciu predčila?

Testeri zo Živé.sk ocenili prehľadnosť, intuitívnosť jej ovládania, a predovšetkým rýchlosť aplikácie Niké. Vyzdvihli aj bezpečnostné prvky tejto aplikácie, ako je prihlásenie odtlačkom prsta, ale aj štýlové a hravé funkcionality. V aplikácii Niké nájdete kompletnú ponuku tipovania, odborné analýzy a okrem toho si môžete zahrať aj obľúbené virtuálne hry či vyskúšať Šejker. Jednoduchým zatrasením mobilu si v Šejkri dokážu aj menej skúsení tipéri namiešať taký koktejl tipov, ktorý má šancu na úspech. Z testu vyšla aplikácia Niké ako najprepracovanejšia a naďalej tak kraľuje na tróne aplikácií pre tipérov na Slovensku.

Mobilnú aplikáciu Niké si môžete stiahnuť do svojho mobilu či tabletu. K dispozícii je pre Android aj Apple. Úplne zadarmo! Viac sa dozviete na stránkach Niké.

Komentárov: 3

Ak chcete vložiť komentár, je potrebné sa najskôr Prihlásiť.

JoshuaBA14.11.2017 o 17:19
nike najlepsia? ved aj stranku maju "prehladnu" ako nejaki prales :))))
extraliga17.11.2017 o 01:56
[quote='JoshuaBA' pid='185' dateline='1510676388'] nike najlepsia? ved aj stranku maju "prehladnu" ako nejaki prales :)))) [/quote] Aplikaciu som neskusal, ale fakt ta vynovena nike stranka sa ani mne nepozdava, vlavo sa nieco scrolluje, v strede sa dalsie okno scrolluje, vpravo sa zasa nieco scrolluje, no neviem, tato moderna doba, asi si na to bude treba zvyknut, alebo ist tipovat inde :)
roy01618.11.2017 o 16:47
[quote='extraliga' pid='186' dateline='1510880198'] [quote='JoshuaBA' pid='185' dateline='1510676388'] nike najlepsia? ved aj stranku maju "prehladnu" ako nejaki prales :)))) [/quote] Aplikaciu som neskusal, ale fakt ta vynovena nike stranka sa ani mne nepozdava, vlavo sa nieco scrolluje, v strede sa dalsie okno scrolluje, vpravo sa zasa nieco scrolluje, no neviem, tato moderna doba, asi si na to bude treba zvyknut, alebo ist tipovat inde :) [/quote] :) s tou strankou mate obaja pravdu. Ich mobilnu aplikaciu som neskusal (netipujem tam), ale asi to vyskusam, ked su vraj taki skveli....