Rozlúči sa Ján Ďurica víťazstvom?

Image

Dnes čaká na dlhoročnú stálicu Slovenskej futbalovej reprezentácie derniéra. Ján Kozák ho určil za kapitána, hrať s ním budú tí hráči, ktorí s ním odohrali najviac. Rozlúčia sa s ním ako dobrí kamaráti a zabojujú o jeho víťaznú rozlúčku z reprezentáciou? Aj ďalšie dnešné zápasy môžu byť zaujímavé....

Ján Ďurica sa po vyše 13 rokoch lúči s najcennejším dresom. Dlhoročná opora zadných radov Slovenska Ján Ďurica (rodák z Dunajskej Stredy) sa rozhodol skončiť krátko pred oslavou 36 rokov (10.12.) a jeho ´labuťou piesňou´ bude prípravné stretnutie v Trnave proti Nórsku. Tréner Ján Kozák naznačil zostavu, ktorá vybehne dnes večer na trávnik (začiatok je o 18:00): Kozáčik - Pekarík, Škrtel, Ďurica, Hubočan - Škriniar, Lobotka - Mak, Hamšík, Mihálik - Nemec.

Na Slovensku je v stávkovej kancelárii BetX kurz na jednotku 1.81 a myslíme si, že naša výhra v emotívnom zápase vôbec nie je nereálna. Práve naopak. Chalani sa budú určite snažiť aspoň neprehrať. Na 1X je kurz 1.16.

Dnes sa však odohrajú aj 2 veľmi atraktívne zápasy. Ten prvý medzi Nemeckom a Francúzskom a ten snáď ešte lákavejší medzi Anglickom a Brazíliou. Kompletný zoznam dnešných priateľských stretnutí aj s kurzami v stáv. kancelárii BetX:

BetX1411priatelskeZapay

 

foto: TASR

Komentárov: 1

Ak chcete vložiť komentár, je potrebné sa najskôr Prihlásiť.

terteus14.11.2017 o 17:16
Hehe. Ja som to dal, ale na Fortune. Tam je kurz 1.91. Pridal som k tomu Braziliu 2. Za 50e mam 168e vyhru. Hadam Duricovci nesklamu.