BetX ponúka výborný vernostný program pod názvom BetX Klub

Image

Vernostný program BetX má hneď niekoľko výhod. Okrem toho že je jeden z najjednoduchších a tipéri v ňom tak majú prehľad si vďaka nemu môžete svoju eventuálnu výhru navýšiť až o 90%. Za klubové body môžete aj tipovať, prípadne si zakúpiť zaujímavé veci z e-shopu.

Na úvod pripomíname, že BetX má výborný a férový vstupný bonus 100% až do €500, pričom aj tu sú podmienky na jeho získanie jednoduché a pre hráčov výhodné. O vstupnom bonuse na BetX sa dočítate viacej tu.

Vernostný program BetX má hneď niekoľko vecí, ktoré v iných stávkových kanceláriách nenájdete. Je síce pravdou, že niektoré z nich nevyužijete, ale niektoré určite áno. A možno využijete všetky. Ich vernostný program je teda veľmi zaujímavý a vďaka nemu si môžete navýšiť svoju eventuálnu výhru až o 90%. Podmienky BetX Klubu sú veľmi jednoduché.

Do vernostného programu, teda do tzv. BetX Klubu je automaticky zaradený každý hráč ktorý sa na BetX zaregistruje. Za stávkovanie potom zbierate body, ktoré môžete zameniť za zvýhodnenie celkového kurzu na tikete, nakúpiť tikety, alebo kúpiť darčeky z ich klubového e-shopu. A so zbieraním bodov je to narozdiel od iných stáv. kancelárií pomerne jednoduché. Netreba žiadne veľké prepočty. Za každé jedno euro hráč totiž získava 1 klubový bod. Denný limit získaných bodov za herný vklad je 300 bodov. Body sa pripisujú po vyhodnotení tiketu. Body sa získavajú dokonca aj za tikety podané v LIVE stávkach. Mimochodom, na BetX môžete kombinovať normálne stávky (prematch) s live stávkami, čo sa tiež nie všade dá.

Na začiatok výhod vernostného programu na BetX dávame do povedomia akciu, ktorá síce do vernostného programu priamo nezapadá, no práve vďaka nej si môžete zvýšiť kurz na tikete až o 40%.

BetX40

 No a teraz už poďme priamo k výhodám vernostného programu na Betx.

Kurzové zvýhodnenie

Okrem automatického navýšenia výhry pre všetkých hráčov (do tých 40% o ktorých píšeme vyššie), má člen BetX Klubu zároveň možnosť si zakúpiť ďalšie zvýhodnenie kurz za body. V súčte týchto dvoch výhod si hráč môže svoju eventuálnu výhru navýšiť až do 90%! Kurzové zvýhodnenie za body je možné použiť na tikete s minimálne 10 zápasmi. Celkový kurz tiketu musí byť minimálne 25. Vzťahuje sa aj na Live stávky. Neplatí teda iba pre rozpisové tikety.

BetXKurzvoeZvyhodnenie

 

Nákup tiketov

Ďalšou možnosťou využitia klubových bodov je nákup tiketov. V prípade tejto možnosti si klient za tiket neplatí celú sumu v hotovosti, ale na väčšiu časť vkladu využije namiesto peňazí body z BetX Konta. BetX na tiket následne pripíše kurzové zvýhodnenie BetX kurzu. Tikety, ktorých celkový kurz musí byť minimálne 25, sú dostupné v nasledujúcich hodnotách:

BetXNakupTiketov

Zakúpený tiket nie je možné použiť na rozpisový tiket.

Voľný tiket - Tiket zdarma od BetX

Voľný tiket je možné získať v rôznych súťažiach, tipovačkách na Facebooku BetX, za lojalitu, či v iných marketingových akciách BetX. Jeho výška je variabilná, avšak platia podmienky: minimálny celkový kurz tiketu musí byť 25. Voľné tikety je možné použiť aj na Live stávky a nevyžaduje sa žiadny doplatok. Akcia sa nevzťahuje na rozpisové tikety.

Nákup v BetX e-shope

No a samozrejme že body nemusíte využiť len na stávkovanie, ale aj na nákup rôznych vecí. V ich e-shope nájdete od motorsport vecí (uteráky, šiltovky, bundy, trička, tašky), cez iPhone, iPad, až po herné konzoly Sony PlayStation.

Komentárov: 0

Ak chcete vložiť komentár, je potrebné sa najskôr Prihlásiť.