Rady a návody

Image

Začíná šachový Wimbledon

Na stránkach Tipsportu sme našli zaujímavý blog pre milovníkov šachu. Prinášame vám ho v plnom znení, pričom Vám môže pomôcť pri tipovaní najkvalitnejšieho šachového turnaja, ktorý aktuálne prebieha.


Čítaj viac »
Image

Odštartovala NHL. DOXXbet si pre vás pripravil dôkladnú analýzu tímov

DOXXbet pri štarte nového ročníka NHL urobil fanúšikom a hlavne tipérom úžasnú službu. Dôkladne si posvietil na všetky tímy, odhalil ich slabiny a poukázal na silnejšie stránky. V dôkladných analýzach sa dozviete aj o najdôležitejších prestupoch v jednotlivých tímoch.


Čítaj viac »
Image

Vyskúšaj nový Matchtracker na DOXXbete!

DOXXbet spustil v LIVE stávkach novinku a odteraz môžete futbalové zápasy sledovať prostredníctvom Matchtrackera. Ide o animovaný prenos, v ktorom môžete vidieť všetky dôležité udalosti zápasu vrátane podrobných štatistík.


Čítaj viac »
Image

Inšpirujte sa tipérom s nickom ´borunja´: Darí sa mu hlavne v tipovaní strelcov hokejových gólov

Dnes vám predstavíme tipéra ktorého zápasové analýzy sú čoraz úspešnejšie. Už na jeseň 2017 sa mu začalo dariť a keďže sa mu najlepšie darí v hokeji a hokejové ligy sa pomaly chýlia ku koncu, tak sme sa vám rozhodli predstaviť práve ´borunja´.


Čítaj viac »
Image

Fortuna spustila live chat pre celú kurzovú ponuku

Iba nedávno sme vás informovali že Fortuna spustila službu Live chat, ktorá je veľmi dobrou pomôckou pre tipujúcich. Chat bol však doteraz spustený iba pre live stávky. Viac info...


Čítaj viac »
Image

Fortuna spustila live chat

Od 28.2.2018 môžu všetci prihlásení klienti vo Fortune využiť novú službu Live chat, ktorá je dostupná v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.


Čítaj viac »
Image

Systémová/kombi stávka: Ako funguje a kedy ju využívať?

Počas víkendov hlavne mnoho rekreačných tipérov nevie na čo staviť, lebo je k dispozícii množstvo zápasov ktoré by dali, no peňazí je menej.... Najlepším riešením je zvoliť systémovú/kombinovanú stávku.


Čítaj viac »
Image

Využime Poissonovu metódu na odhadnutie presných výsledkov

Ešte v júli sme vám predstavili Poissonovu metódu stávkovania, vďaka ktorej nemusíte príliš analyzovať zápas. Stačí vám nahodiť doterajšie výsledky do kalkulačky a môžete sa dopracovať k presným výsledkom. Poissonovu metódu odskúšame na najbližšom kole Premier League.


Čítaj viac »
Image

Čo je stávka bez remízy?

Stávkové kancelárie ponúkajú rôzne druhy stávok. Niektoré všetci dobre poznajú a s inými majú niektorí menej skúsení tipéri menší problém. Preto si niektoré z nich postupne predstavíme. Pripomíname, že na FB sme spustili súťaž o stávkové kredity v hodnote €60.


Čítaj viac »