Články

Image

Kto bude najväčší Slovák? Sagan, Jánošík, Štefánik, Hlinka, alebo niekto iný?

Veľká šou RTVS vyvolala množsto rôznych reakcií. Či už na formu súťaže, alebo na osobnosti ktoré sa v ankete objavili. Od 20. februára začína na Jednotke séria večerných programov, v ktorých bude predstavená finálová desiatka. Vy si už teraz môžete tipnúť, kto bude podľa vás najväčším Slovákom.


Čítaj viac »
Image

Padali pekelne vysoké výhry. Dokonca za €25 až €42,525!

V posledných dňoch sa roztrhlo vrece so skvelými výhrami. Popadalo ich viac ako dosť. V článku si môžete pozrieť, čo konkrétni tipéri vsádzali. Boli aj takí, čo mali smolu. Iba jeden gól delil nešťastlivca od €43,500!


Čítaj viac »
Image

Davis Cup: Naši sa dnes v novom formáte postavia proti Kanade. Zvíťazíme?

Na nový formát Davis Cupu (DC) sa vzniesla vlna kritiky. Nemecký reprezentant Zverer napríklad odmieta ísť hrať finálový turnaj. V článku si viac povieme nielen o novom systéme DC, ale aj o dnešných zápasoch našich hráčov.


Čítaj viac »
Image

Potiahne Stoch Sláviu do vyraďovacej fázy?

Miroslav Stoch hrá vo svojom klube vo vynikajúcej forme. Naopak, dnešný súper Slávie Bordeaux sa trápi na všetkých frontoch. Český tím má k postupu veľmi blízko.


Čítaj viac »
Image

Skúsi sa dnes otrasená Trnava udržať v hre o postup?

Zo Spartaku odchádza tréner Látal, generálny manažér Hoftych, prezident Keketi a aj samotný majiteľ Vladimír Poór. Čo to narobí s hráčmi? Pokúsia sa zabudnúť na problémy a vyhrať, alebo budú hlavou niekde inde a nie na trávniku?


Čítaj viac »
Image

LM: Včera bez prekvapení. Oba celky z Manchesteru postupujú. Dnes pôjde o krk PSG, Neapolu, Liverpoolu, či Tottenhamu

Futbalová Liga Majstrov má dnes na programe predposledné kolo skupín A-D. A hrať sa v nich nebude o fazuľky, keďže množstvu slávnych celkov pôjde takmer o všetko. Šlágrami budú bezpochyby zápasy medzi PSG a Liverpoolom, či Tottenhamom a Interom Miláno. Postupová matematika je pre mnohé celky ťažká....


Čítaj viac »
Image

Špecialista na basketbal vyhral najskôr €50,221 a o pár dní aj €17,665

Na DOXXbete sa dostal do veľkej formy jeden z tipujúcich, ktorý sa zameriava na basketbal. Svoju kvalitu ukazuje naprieč všetkými basketbalovými ligami....


Čítaj viac »
Image

Finále Davis Cupu 2018 štartuje už dnes

Opakovanie finále MS vo futbale. Aj tak by sa dal nazvať finálový súboj Davis Cupu medzi Francúzskom a Chorvátskom. V článku vám prinášame nominácie, program, hodnotenie a samozrejme kurzy.


Čítaj viac »
Image

Cez víkend druhé preteky svetového pohára v skokoch na lyžiach

V tých prvých šokoval Rus Klimov, ktorý po prvýkrát v histórii stál na stupni víťazov a hneď na pozícii najvyššej. Aj druhý a tretí muž v poradí boli prekvapením. Naopak, sklamali hlavne víťazi ZOH 2018 Nóri.


Čítaj viac »