Aktuálne promo akcie

Image

Na Tipsporte štartuje tipovačka s Moravčíkom a Richterom!

Je tu ďalšia Tipovačka. Tento raz hokejovo-futbalová! Cena pre víťaza? 400 000 Netov! Súťaž prebehne nas Tipsporte od 4. do 17. februára a zapoja sa do nej aj rešpektované športové osobnosti Pavel Richter a Ľubomír Moravčík. Preskočíte ich v poradí?


Čítaj viac »
Image

Hra o tróny: Aký koniec napíše?

Sledujete Hru o tróny a tešíte sa na 8. sériu? Všetci fanúšikovia obľúbeného fantasy seriálu by sa mali dočkať poslednej šestice epizód už v apríli. Tušíte kto bude na konci záverečnej sezóny vládcom Siedmich kráľovstiev?


Čítaj viac »
Image

Hokejový Valentín s DoubleStar Bet

Športový sviatok roka sa nezadržateľne blíži. Po úspechu súťaže ´Poďte s kamošom na MS v hokeji´ DoubleStar Bet nadväzuje na sviatočné časy a chuť víťaziť aj v novom roku!


Čítaj viac »
Image

Hrajte Chance ligu s miliónovým Tipkvízom na Tipsporte!

Základná časť Chance ligy sa preklopila do kľúčového obdobia. Boj o play off pomaly graduje. Kto postúpi? Spestrite si na Tipsporte záver dlhodobej fázy 2. najvyššej českej hokejovej súťaže Chance liga tipkvízom.


Čítaj viac »
Image

Maratón o 600 tisíc: Získajte troch žolíkov

V nedeľu 13. januára začal na Tipsporte tipérsky maratón o 600 tisíc! Boli ste na štarte? Tipnite si každý deň v období od 13.1. do 19.12.2019 aspoň za 4 EUR a podiel zo závratného banku je váš! Aj tento raz na vás po úspešnom zdolaní úvodného týždňa čakajú traja žolíci, ktorí vás udržia v hre. S nimi môžete v ďalšom priebehu vynechať až tri hracie dni, a napriek tomu nevypadnete!


Čítaj viac »
Image

EuroJackpot s Jackpotom pekných €10,000,000

Síce minulý týždeň padol €90,000,000 Jackpot, no stále je o čo hrať. Dnes môžete vyhrať €10,000,000, čo je tiež viac ako slušné....


Čítaj viac »
Image

Black Friday vo Fortune vám prináša o 20% vyššie výhry!

Fortuna sa pridala k tzv. Black Friday dňu a pre svojich tipérov si pripravila výbornú akciu s jednoduchými pravidlami.


Čítaj viac »
Image

Poď s Fortunou na zápas Ligy Majstrov AS Rím - Real Madrid

Fortuna prináša ďalšiu zaujímavú súťaž o účasť na atraktívny zápas Ligy Majstrov. Tentokrát sa hrá o 3x 2 zájazdy na zápas AS Rím - Real Madrid.


Čítaj viac »
Image

Blížia sa komunálne voľby 2018. Kto v nich uspeje?

V niektorých krajských mestách sú favoriti na primátorov nominantami vládnej koalície na čele SMER-SD, v ďalších majú väčšiu šancu opoziční kandidáti a niekde aj nezávislí kandidáti. Koho favorizujete vy? Bude účasť v komunálnych voľbách vyššia ako v posledných rokoch?


Čítaj viac »