Registračná dohoda

Aj keď sa budeme snažiť odstrániť všetky nevhodné príspevky, je nemožné prezrieť úplne všetko čo užívatelia tohto fóra napíšu. Z tohto dôvodu berte na vedomie, že každý príspevok v diskusii odzrkadluje názor jeho autora ktorý nemusí byť rovnaký ako názor administrátora fóra. Preto nezodpovedáme za žiadny príspevok v tejto diskusii. Neručíme ani za informácie, ktoré sú v jednotlivých príspevkoch predkladané.

Registráciou v tomto diskusnom systéme súhlasíte, že nebudete pridávať príspevky ktoré sú akokoľvek nevhodné alebo nejakým spôsobom porušujú zákon.

Nedodržiavanie týchto pravidiel môže viesť k zrušeniu vášho konta, pozastavenia konta, alebo zákazu prístupu na toto fórum. Vaša IP adresa je zaznamenaná pri každom príspevku a administrátor fóra si ju vie v prípade potreby dohladať. Súhlasíte, že môžeme akokoľvek upravovať, zmazať, alebo zamknúť konto alebo príspevok kedykoľvek to uznáme za vhodné. Súhlasíte tiež, že každá informácia ktorú vložíte do tohto fóra môže byť uložená v databáze a že "cookies" sú uložené vo vašom počítači na ukladanie informácii o prihlásení do fóra.

Žiadna informácia ktorú poskytnete na tomto fóre nebude nami bez vášho súhlasu poskytnutá tretej strane.

Pokračovaním v registrácii súhlasíte s vyššie uvedenými pravidlami a všetkými daľšími, ktoré administrátor fóra bližšie špecifikuje.