Vitaj, Hosť

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte sa zaregistrovať.
Hokejová kampaň „MY SME TU DOMA“ - DOXXbet rozdáva každému tipérovi až 50€!
 
Nech už sme počas roka fanúšikom ktoréhokoľvek športu, ligy, či tímu, na nasledujúcich pár týždňov budeme kričať všetci spoločne za slovenský hokej. V článku nájdete zaujímavé akcie, ktoré si pri príležitosti MS v hokeji pre Vás pripravil DOXXbet.

Celý článok => Hokejová kampaň „MY SME TU DOMA“ - DOXXbet rozdáva každému tipérovi až 50€!
Kto bude najväčší Slovák? Sagan, Jánošík, Štefánik, Hlinka, alebo niekto iný?
 
Veľká šou RTVS vyvolala množsto rôznych reakcií. Či už na formu súťaže, alebo na osobnosti ktoré sa v ankete objavili. Od 20. februára začína na Jednotke séria večerných programov, v ktorých bude predstavená finálová desiatka. Vy si už teraz môžete tipnúť, kto bude podľa vás najväčším Slovákom.

Celý článok => Kto bude najväčší Slovák? Sagan, Jánošík, Štefánik, Hlinka, alebo niekto iný?
Padali pekelne vysoké výhry. Dokonca za €25 až €42,525!
 
V posledných dňoch sa roztrhlo vrece so skvelými výhrami. Popadalo ich viac ako dosť. V článku si môžete pozrieť, čo konkrétni tipéri vsádzali. Boli aj takí, čo mali smolu. Iba jeden gól delil nešťastlivca od €43,500!

Celý článok => Padali pekelne vysoké výhry. Dokonca za €25 až €42,525!
Na Tipsporte štartuje tipovačka s Moravčíkom a Richterom!
 
Je tu ďalšia Tipovačka. Tento raz hokejovo-futbalová! Cena pre víťaza? 400 000 Netov! Súťaž prebehne nas Tipsporte od 4. do 17. februára a zapoja sa do nej aj rešpektované športové osobnosti Pavel Richter a Ľubomír Moravčík. Preskočíte ich v poradí?

Celý článok => Na Tipsporte štartuje tipovačka s Moravčíkom a Richterom!
Hra o tróny: Aký koniec napíše?
 
Sledujete Hru o tróny a tešíte sa na 8. sériu? Všetci fanúšikovia obľúbeného fantasy seriálu by sa mali dočkať poslednej šestice epizód už v apríli. Tušíte kto bude na konci záverečnej sezóny vládcom Siedmich kráľovstiev?

Celý článok => Hra o tróny: Aký koniec napíše?
Davis Cup: Naši sa dnes v novom formáte postavia proti Kanade. Zvíťazíme?
 
Na nový formát Davis Cupu (DC) sa vzniesla vlna kritiky. Nemecký reprezentant Zverer napríklad odmieta ísť hrať finálový turnaj. V článku si viac povieme nielen o novom systéme DC, ale aj o dnešných zápasoch našich hráčov.

Celý článok => Davis Cup: Naši sa dnes v novom formáte postavia proti Kanade. Zvíťazíme?
Hokejový Valentín s DoubleStar Bet
 
Športový sviatok roka sa nezadržateľne blíži. Po úspechu súťaže ´Poďte s kamošom na MS v hokeji´ DoubleStar Bet nadväzuje na sviatočné časy a chuť víťaziť aj v novom roku!

Celý článok => Hokejový Valentín s DoubleStar Bet
Hrajte Chance ligu s miliónovým Tipkvízom na Tipsporte!
 
Základná časť Chance ligy sa preklopila do kľúčového obdobia. Boj o play off pomaly graduje. Kto postúpi? Spestrite si na Tipsporte záver dlhodobej fázy 2. najvyššej českej hokejovej súťaže Chance liga tipkvízom.

Celý článok => Hrajte Chance ligu s miliónovým Tipkvízom na Tipsporte!
Začíná šachový Wimbledon
 
Na stránkach Tipsportu sme našli zaujímavý blog pre milovníkov šachu. Prinášame vám ho v plnom znení, pričom Vám môže pomôcť pri tipovaní najkvalitnejšieho šachového turnaja, ktorý aktuálne prebieha.

Celý článok => Začíná šachový Wimbledon
Maratón o 600 tisíc: Získajte troch žolíkov
 
V nedeľu 13. januára začal na Tipsporte tipérsky maratón o 600 tisíc! Boli ste na štarte? Tipnite si každý deň v období od 13.1. do 19.12.2019 aspoň za 4 EUR a podiel zo závratného banku je váš! Aj tento raz na vás po úspešnom zdolaní úvodného týždňa čakajú traja žolíci, ktorí vás udržia v hre. S nimi môžete v ďalšom priebehu vynechať až tri hracie dni, a napriek tomu nevypadnete!

Celý článok => Maratón o 600 tisíc: Získajte troch žolíkov
» Členovia: 106
» Najnovší člen: SuzannaPer
» Témy: 10,220
» Príspevky: 10,210
Užívateľov online: 6.
» Členovia: 0 | Hostia: 6