Staň sa zlatým zákazníkom SYNOT TIP zbieraním BENEFIT bodov!

Okrem €5,000 vstupného bonusu a €50 stávky bez rizika, ktoré sú smerované pre nových hráčov, myslí SYNOT TIP aj na svojich najvernejších, ktorým ponúka zaujímavý vernostný program. Tri úrovne odmien, ktoré závisia od Tvojho VIP statusu.

Bronzovým zákazníkom sa stáva každý automaticky po dokončení registrácie na SYNOT TIP, ale na posun o level vyššie na striebornú alebo na vrchol na zlatú úroveň treba niečo viac. Vyhodnotenie, či sa hráč posunie o level vyššie prebieha vždy v pondelok.

Spočítané budú Tvoje stávky za posledné 4 týždne a pokiaľ si dosiahol nižšie uvedenú hranicu, stávaš sa na minimálne jeden ďalší týždeň strieborným alebo zlatým zákazníkom.

SYNOT TIP má pre všetkých pripravenú slušnú dávku BENEFIT bodov, ktoré majú rôzne využitie. Za body môžeš podať SOLO alebo AKO stávku s minimálnym kurzom 2.

Taktiež si môžeš zvýhodniť výsledný kurz svojej stávky a to naslednovne:
Za stávku s minimálnym kurzom 10 si za 20 bodov vylepšíš celkový kurz o 5%.
Za stávku s minimálnym kurzom 20 si za 40 bodov vylepšíš celkový kurz o 10%.
Za stávku s minimálnym kurzom 50 si za 80 bodov vylepšíš celkový kurz o 15%.
Za stávku s minimálnym kurzom 100 si za 150 bodov vylepšíš celkový kurz o 20%.

Maximálna výška vkladu na stávku s kurzovým zvýhodnením je 200 €.

VECNÉ ODMENY

Body na svojom BENEFIT konte môžeš prostredníctvom Call Centra SYNOT TIP na linke 0800 198 198 alebo mailom na synottip@synottip.sk vymeniť za darčekové poukážky do e-shopu www.mall.sk. Za darčekový poukaz do MALL.SK Ti naši operátori stiahnu príslušný počet BENEFIT bodov. Následne prostredníctvom e-mailu dostaneš poukaz s kódom, ktorý uplatníš pri nákupe v MALL.SK v objednávke v časti Doprava a platba.

Žiadať môžeš o poukážky v hodnote 5 €, 10 €, 20 €, 50 € a 100 €. Poukážky je možné kumulovať. Platnosť poukážky je 12 mesiacov od dátumu vydania. Táto možnosť je určená pre všetkých našich zákazníkov, avšak podľa získanej zákazníckej úrovne sa určuje výmenný pomer.

25 BENEFIT bodov má hodnotu 1 €.

Znamená to teda, že za 1 000 BENEFIT bodov (40 €) na bronzovej úrovni získaš poukážku na 20 € do MALL.SK.
Za 750 BENEFIT bodov (30 €) na striebornej úrovni získaš poukážku na 20 € do MALL.SK.
Za 500 BENEFIT bodov (20 €) na zlatej úrovni získaš poukážku na 20 € do MALL.SK.

SYNOT TIP ponúka vstupný bonus až do výšky €5,000!