Stav si na SYNOT TIPE bez rizika až za €50!

Stávky bez rizika sú v našich končinách veľmi rozšírené a výnimkou nie je ani stávková kancelária SYNOT TIP, ktorá ponúka všetkým novým hráčom až €50 na zábavu bez stresu. Okrem štedrej stávky bez rizika netreba zabúdať ani na masívny €5,000 vstupný bonus, ktorým SYNOT TIP vybočuje z radu.

Samozrejme, že stávka bez rizika má aj svoje podmienky a tu hlavnou je, že platí len na prvú uzavretú SOLO stávku. To znamená jeden zápas na tickete. Ponuka navyše platí výhradne na predzápasové stávky, nie LIVE stávky.

Stávka bez rizika sa AUTOMATICKY AKTIVUJE každému novému zaregistrovanému klientovi po dokončení registrácie. Tvoj prvý vklad na účet určí aj výšku stávky bez rizika. V prípade, že bude v hodnote €20, aj stávku bez rizika budeš môcť využiť v hodnote €20. V prípade, že bude v hodnote €250, tak platí, že maximálna hodnota stávky bez rizika je €50.

Na uzatvorenie stávky bez rizika máš 10 dní od dokončenia registrácie. Ak bude Tvoja stávka neúspešná, Synottip Ti vráti vklad do 24 hodín od vyhodnotenia stávky. Veľa šťastia!

SYNOT TIP ponúka vstupný bonus až do výšky €5,000!