Stávková kancelária

Tipsport

  • Tipsport vzhľad
  • Tipsport vzhľad
  • Tipsport vzhľad
  • Tipsport vzhľad
  • Tipsport vzhľad
Tipsport náhľadTipsport náhľadTipsport náhľadTipsport náhľadTipsport náhľad

Je jednou z najstarších stávkových kancelárii pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Bola založená ešte v roku 1994 a aj vďaka jej skúsenostiam, širokému spektru výhod, či výbornému vstupnému bonusu až do €999 stále patrí medzi tie najlepšie. Pre hráčov majú pripravený aj kvalitný vernostný program.

Svojim zákazníkom okrem stability a záruky výplaty výhier ponúka vysoké kurzy stávok, širokú ponuku stávkových príležitostí či rôzne špecifické druhy stávok, ktoré zvýhodňujú stávky tipujúceho oproti bežným stávkam.

Okrem toho, že Tipsport je renomovaná spoločnosť s vysokým kreditom a výborným vstupným bonusom, prináša hráčom aj množstvo spríjemnení tipovania, či už je to tipovanie cez mobil, live prenosy, bonus za privedenie priateľa, spoľahlivú a rýchlu zákaznícku podporu, ako aj prehľadnú internetovú stránku. O všetkom dôležitom sa dočítate nižšie v konkrétnych podzáložkách v našej recenzii Tipsportu.

Tipsport logo

BONUS
až do €999

  • Vstupný bonus až do 999€
  • Mobilná aplikácia
  • Prehľadná stránka
  • TV prenosy
  • Komunita tipérov

Ďalšie výhody Tipsportu: live stávky, livescore, ázijský handicap, virtuálne športy, sms notifikácie o vyhodnotení tiketov, žiadny manipulačný poplatok, výber a vklad možný na pobočkách, bonus za privedenie priateľa, či tzv. cash out. Cash out znamená, že ak máte na tikete napríklad 7 zápasov, 6 vám už vyšlo, tak nemusíte čakať, ako vám ten posledný dopadne. Dáte si cez cash out vyplatiť peniaze, ktorých bude samozrejme menej (je tu zarátaný aj tzv. pohyblivý koeficient CashOut), ako keby ste počkali aj na posledný zápas. Výhodou Tipsportu je aj to, že má až 545 kamenných pobočiek.

Tipovanie cez mobil: Tipsport má vyvinuté aplikácie na mobilné tipovanie tak pre Android, ako aj pre iOS. Funguje to tak, že na ich internetovej stránke nájdete záložku "Mobilné aplikácie", vyberiete si zariadenie, zadáte tel. číslo a oni vám pošlú link na mobilnú aplikáciu odkiaľ si ju stiahnete do svojho mobilného zariadenia.

Live prenosy: Na Tipsporte, resp. ich TV Tipsport môžete sledovať (ak sa na Tipsport zaregistrujete) množstvo futbalových, hokejových, tenisových, ale aj ďalších live streamov. A to nielen zo slovenských líga, ale napríklad aj z NHL.

Druhy stávok: Je tu hneď niekoľko možností. Sólo, AKU, Extratip, Kombinátor, Maxikombi a E-dostihy. Okrem tradičných stávok ako Sólo, Kombinátor a podobne dávame do pozornosti hlavne Extratip. Je zvláštny druh stávky umožňujúci tipujúcemu vyplatenie výhry aj pri nesprávnom tipe v tzv. prídavnom tipe. Prídavný tip môže tipujúci zaradiť k stávke pozostávajúcej z minimálne 9-tich príležitostí. Pre prídavný tip platí podmienka, že kurz tohto tipu nebude vyšší ako je najnižší kurz tipov zaradených do tejto stávky. Ak tipujúci určí všetky príležitosti správne, t. j. vrátane prídavného tipu, bude výhra prepočítaná aj s prídavným tipom. V prípade chybného tipu práve v prídavnom tipe, bude výhra prepočítaná len zo správne určených tipov bez akéhokoľvek krátenia. V prípade chybného tipu v akomkoľvek inom tipe okrem prídavného je stávka prehrávajúca.

Je naozaj fantastický - 100% až do €4,000 + €15 zdarma! Čo viac dodať?

€15 zadarmo na prvé stávky
Tento bonus získa každý novovoregistrovaný tipujúci po doplnení vybraných osobných údajov a overení totožnosti. Bonus je vyplácaný v Netoch a ihneď po splnení podmienok.

Vstupný bonus až €4,000!
Uskutočnite po zaregistrovaní na Tipsport vklad na váš herný účet a získate tak vstupný bonus v hodnote 100% vášho prvého vkladu až do výšky €4,000! Aby ste mohli s peniazmi z bonusu disponovať čo najskôr, vyplatia vám ich po častiach. Platí, že ak spravíte svoj prvý vklad do €100, maximálna výška bonusu je €100. Ak spravíte prvý vklad do €400, tak vstupný bonus je maximálne do €400. Ak uskutočníte vklad nad €400, máte možnosť získať bonus až do výšky €4,000! Viď. podmienky:

V prípade prvého vkladu do €100 (0 až €100) je pre získanie vstupného bonusu potrebné staviť šesťnásobok súčtu hodnoty prvého vkladu na herný účet a hodnoty vstupného bonusu (príklad: prvý vklad na hráčsky účet je €100 = €100 bonus. Požadovaný obrat: (100+100)x6 = €1,200). Pre výpočet nároku na bonus sa započítavajú všetky stávky uzatvorené na internete, ktoré majú po vyhodnotení minimálny celkový kurz 1.5:1. Pre výpočet nároku na vstupný bonus sa každému tipujúcemu denne započítava súčet vkladov v max. výške €40.

V prípade prvého vkladu do €400 (od €100.01 do €400) je pre získanie vstupného bonusu nutné staviť osemnásobok súčtu hodnoty prvého vkladu na herný účet a hodnoty vstupného bonusu (príklad: prvý vklad na hráčsky účet je €400 = €400 bonus. Požadovaný obrat: (400+400)x8 = €6,400). Pre výpočet nároku na bonus sa započítavajú všetky stávky uzatvorené na internete, ktoré majú po vyhodnotení minimálny celkový kurz 3:1. Pre výpočet nároku na vstupný bonus sa každému tipujúcemu denne započítava súčet vkladov v max. výške €200.

V prípade prvého vkladu nad €400 (od €400.01 do €4,000) je pre získanie vstupného bonusu nutné staviť desaťnásobok súčtu hodnoty prvého vkladu na herný účet a hodnoty vstupného bonusu (príklad: prvý vklad na hráčsky účet je €4,000 = €4,000 bonus. Požadovaný obrat: (4,000+4,000)x10 = €80,000). Pre výpočet nároku na bonus sa započítavajú všetky stávky uzatvorené na internete, ktoré majú po vyhodnotení minimálny celkový kurz 5:1. Pre výpočet nároku na vstupný bonus sa každému tipujúcemu denne započítava súčet vkladov v max. výške €1,500.

Tipujúci získava právo disponovať so vstupným bonusom na hernom účte po častiach: vždy po pretipovaní 10% z požadovaného celkového obratu získa 10% z celkovej hodnoty vstupného bonusu. Hráč musí do 12 mesiacov od aktivovania vstupného bonusu splniť podmienky.

Ak ste sa zaregistrovali na Tipsport do 11.6.2018 23:59:59, tak pre vás platia ešte satré podmienky vstupného bonus (maximálny bol €999). Presné vtedajšie podmienky sa dozviete na ich stránke.

Jeho názov v stávkovej kancelárii Tipsport je Netkonto, resp. Tipkonto. Každý hráč získava tzv. "Nety" buď za samotné stávkovanie, alebo za dieľanie na sociálnych sietiach.

V prípade splnenia nižšie uvedených podmienok získava každý tipujúci za uzatvorené stávky bonus v podobe Netov (1 Net SK = 1 cent = 0.01 EUR). Nety sa za stávkovanie pripisujú na Tipkonto v okamihu vyhodnotenia stávky a ich hodnota je tvorená percentuálnym podielom vkladu zo skutočne uzatvorených stávok tipujúceho podľa nasledujúcej tabuľky:

TipkontoTabulka

 

Každý Tipujúci môže za svoje stávky uzatvorené (a vyhodnotené) v rámci jedného kalendárneho dňa získať maximálne 500 Netov. Nety možno použiť ako vklad na uzatváranú stávku. V prípade, že stávka je výherná, tipujúci získava výhru v € a tá je pripísaná na herný účet. Za tiket podaný takýmto spôsobom už nevzniká nárok na zisk Netov. Pri podávaní stávky za 100 Netov sa rovná hodnote €1.

Nety možno použiť na úhradu SMS týkajúcej sa vyhodnotenia Stávky. Cena za odoslanie 1 SMS je 4 Nety.

Vďaka programu ´Nety za zdieľanie´ môžete zadarmo získavať Nety za zdieľanie tiketov a analýz na sociálnych sieťach (Facebook, Twitter a pod.), v stávkarských diskusných fórach a na iných weboch. Za každého nového zákazníka, ktorý sa zaregistruje po prekliku Vami zdieľaného odkazu na tiket alebo analýzu a uskutoční vklad (dotáciu) na svoj hráčsky účet, získate odmenu v Netoch. Za 1. až 6. klienta vždy po 400 Netov za klienta, 7.-11. klienta 500 Netov za každého klienta, atď., za 102 a všetkých ďalších klientov až 800 Netov za klienta.

Okrem Tipkonta a s ním spojených výhod organizuje Tipsport aj rôzne súťaže, ako napríklad Tipliga, Tipcup, súťaže v live stávkach, €600,000 liga a podobne.

Vklady môžete uskutočniť cez bankový prevod, v pevnej pobočke, Skrill, SporoPay (Slovenská sporitelňa), ePlatby VÚB, TatraPay (Tatra banka), Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, paysafecard. Výplaty môžete vykonať cez bankový prevod, Skrill, alebo priamo na pevnej pobočke. Cez priamy vklad na pevnej pobočke neplatíte nič. Poplatok za vklad platíte iba cez paysafecard a to 5%, pri ostatných metódach záleží podľa banky. Pri výberoch na pobočkách neplatíte nič a cez Skrill a bankový prevod platíte poplatok podľa vašej banky.

+421 41 562 00 91, podpora@tipsport.sk, alebo formulár na stránke.

Tipsport - registrácia