Stávková kancelária

Fortuna

  • Fortuna vzhľad
  • Fortuna vzhľad
  • Fortuna vzhľad
  • Fortuna vzhľad
  • Fortuna vzhľad
Fortuna náhľadFortuna náhľadFortuna náhľadFortuna náhľadFortuna náhľad

Fortuna je vzhľadom na svoju históriu veľmi uznávaná a rešpektovaná stávková kancelária. No nielen ich spoľahlivosť z nich robí veľké lákadlo pre tipujúcich. Majú totiž aj kvalitný vstupný bonus až do €1,000, čo je jeden z najlepších na trhu. No a ich vernostný program je tiež na vysokej úrovni.

Kurzová ponuka je tu tiež široká, čo je samozrejme dôležité. Nechýbajú tu veci ako live prenosy, livescore, široké možnosti tipovania cez mobil a tablet. Okrem toho ponúkajú svojim zákazníkom aj rôzne súťaže.

Fortuna je historicky jednou z najstarších stávkových spoločností v strednej Európe. Vznikla ešte v roku 1990. Na Slovensku sme poznali od roku 1991 skôr jej sesterskú spoločnosť Terno. V roku 2005 sa obe spoločnosti zjednotili a postupne sa Terno premenovalo aj v Slovenskej republike na Fortunu. Medzičasom expandovali aj do ďalších krajín bývalej "východnej Európy". Fortuna je v súčasnosti oficiálnym partnerom prvej Slovenskej futbalovej ligy.

Fortuna logo

BONUS
až do €1,000

  • Bonus až do €500
  • Mobilná aplikácia
  • Vernostný program Fortuna Klub Plus
  • Live prenosy
  • Komunita tipérov

Ďalšie výhody Fortuny: live stávky, live streamy, virtuálne športy, silná hráčska komunita, zápasové preview, výsledkový servis, Profík špeciál, predčasné vyplatenie výhry, až 376 pevných pobočiek v Slovenskej republike, atď, atď...

Tipovanie cez mobil: Samozrejme, ani Fortuna nezaspala dobu a na ich stránke si môžete stiahnuť mobilné aplikácie pre Android, AppStore, Apple iPad. Vďaka aplikáciám tu môžete sledovať priame prenosy v mobile, alebo na tablete.

Live prenosy: Môžete tu sledovať až 12,000 zápasov ročne!

Druhy stávok: Sólo, Expert (stávka s rastúcimi bonusmi. Ide o AKO stávku, ktorá je zložená z vopred vybraných stávkových príležitostí. Pri ich uhádnutí získate okrem výhry aj zaujímavý bonus), Terno dňa (všetky zápasy označené ako Terno dňa majú zvýšené kurzy.), Maxikombi (rozpisové stávky predstavujú skrátený zápis niekoľkých AKO stávok na jednom tikete), Druhá šanca (výnimočná šanca, ktorá kombinuje stávku na 1. polčas a na zápas v jednej stávkovej príležitosti), Favorit dňa, Kombinácie stávok (máte možnosť kombinácie futbalových stávok do jednej AKO stávky v rámci jediného zápasu), Malá domov (výrazne znižuje riziko vašej prehry a nestojí vás to nič navyše. Stavte si príležitosť "Malá domov" a vyhrajte tak desaťnásobok svojho vkladu aj v prípade, že uhádnete na tikete o jeden zápas menej, než je potrebné pri bežnej stávke. Pravdepodobné výhry vašej AKO stávky aj "Malej domov" sú zobrazované na rovnakom tikete.)

Fortuna ponúka veľmi atraktívny vstupný bonus 100% až do €1,000100% až do €500, 100% až do €250, 100% až do €50, alebo tzv. €30 stávku bez rizika. Je len na Vás, ktorý z bonusov si vyberiete. Samozrejme, pre každý z bonusov platia iné podmienky. Po prekliknutí na stránku Fortuny sa Vám okrem iného zobrazí veľký banner (viď. prvý obrázok), na ktorý keď kliknete, tak sa Vám zobrazí registračný formulár (viď. druhý obrázok). Práve tu si vyberiete bonus, ktorý Vám najviac vyhovuje. Veľkou výhodou sú aj nenáročné podmienky na vyplatenie bonusu.

Fortuna1000

FortunaBonus2

 

€30 stávka bez rizika - Táto ponuka platí iba na prvú stávku po aktivovaní tohto bonusu. Ponuka stávky bez rizika platí na prvú stávku s minimálnym kurzom 2.00 (platí pre SOLO, AKO, s výnimkou LIVE, e-Šport, Terno dňa a dlhodobé stávky). Na uzavretie prvej stávky máte obdobie 7 dní po aktivácii, po tejto dobe nárok na uzavretie stávky bez rizika zaniká.

V prípade, ak Vaša prvá stávka po aktivácii bonusu bude neúspešná, Fortuna Vám vráti vklad do 24 hodín od vyhodnotenia stávky na hráčsky účet. Fortuna vráti klientovi len vklad za tiket, manipulačný poplatok vo výške 6% z vkladu bude odvedený štátu (týka sa tiketov podaných na pobočkách) - v prípade splnenia všetkých podmienok máte nárok na vrátenie vkladu až do výšky, za akú ste prvú stávku po aktivácii bonusu uzavreli, maximálne však do sumy €30. Stávku bez rizika nie je možné kombinovať so žiadnym iným bonusom.

Vstupný bonus 100% až do výšky €50 - Hráč je povinný vložiť svoj prvý vklad na účet najneskôr do 10 dní odo dňa vykonania registrácie. V opačnom prípade hráč stráca nárok na bonus. Hráč musí najneskôr do 90 dní odo dňa prvého vkladu na hráčske konto staviť sumu vo výške, ktorá zodpovedá trojnásobku prvého vkladu plus bonusu (pri vklade €50 to je teda €100) s minimálnym kurzom 1.4.

Bonus sa hráčovi pripíše v dvoch čiastkach. 50% bonusu sa hráčovi pripíše potom, čo si stavil za 3-násobok sumy bonusu. Po uzatvorení stávok za 3-násobku sumy bonusu hráč dostane zostávajúcich 50% bonusu. Do požadovaného obratu pre získanie bonusu sa započítavajú všetky stávky s kurzom 1.4 a vyšším, okrem stávok na E-športy a LIVE stávok online, cez mobil, alebo na pobočkách po predložení karty člena Fortuna Klubu Plus. Hráč si musí celkovo staviť za 300 EUR s minimálnym kurzom 1.4, aby získal celý bonus 50 EUR. Na pobočkách sa započítavajú len stávky, ktoré sú vsadené na hráčsku kartu. Predčasne vyplatené tikety sa do požadovaného obratu nezapočítavajú.

Vstupný bonus 100% až do výšky €250 - Hráč je povinný vložiť svoj prvý vklad na účet najneskôr do 10 dní odo dňa vykonania registrácie. V opačnom prípade hráč stráca nárok na bonus. Hráč musí najneskôr do 90 dní odo dňa prvého vkladu na hráčske konto staviť sumu vo výške, ktorá zodpovedá šesťnásobku prvého vkladu plus bonusu (pri vklade €250 to je teda €500) s minimálnym kurzom 2.

Bonus sa hráčovi pripíše v dvoch čiastkach. 20% bonusu sa hráčovi pripíše potom, čo si stavil za 2.4-násobok sumy bonusu. Po uzatvorení stávok za 9.6-násobku sumy bonusu hráč dostane zostávajúcich 80% bonusu. Do požadovaného obratu pre získanie bonusu sa započítavajú všetky stávky s kurzom 2 a vyšším, okrem stávok na E-športy a LIVE stávok online, cez mobil, alebo na pobočkách po predložení karty člena Fortuna Klubu Plus.  Hráč si musí celkovo staviť za 3,000 EUR s minimálnym kurzom 2, aby získal celý bonus 250 EUR. Na pobočkách sa započítavajú len stávky, ktoré sú vsadené na hráčsku kartu. Predčasne vyplatené tikety sa do požadovaného obratu nezapočítavajú.

Vstupný bonus 100% až do výšky €500 - Tento bonus platí pri výške prvého vkladu €251 a vyššie (do €500). Hráč je povinný vložiť svoj prvý vklad na účet najneskôr do 10 dní odo dňa vykonania registrácie. V opačnom prípade hráč stráca nárok na bonus. Hráč musí najneskôr do 90 dní odo dňa prvého vkladu na hráčske konto staviť sumu vo výške, ktorá zodpovedá sedemnásobku prvého vkladu plus bonusu (pri vklade €500 to je teda €1,000) s minimálnym kurzom 3.

Bonus sa hráčovi pripíše v dvoch čiastkach. 20% bonusu sa hráčovi pripíše potom, čo si stavil za 2.8-násobok sumy bonusu. Po uzatvorení stávok za 11.2-násobok sumy bonusu hráč dostane zostávajúcich 80% bonusu. Do požadovaného obratu pre získanie bonusu sa započítavajú všetky stávky s kurzom 3 a vyšším, okrem stávok na E-športy a LIVE stávok online, cez mobil, alebo na pobočkách po predložení karty člena Fortuna Klubu Plus. Hráč si musí celkovo staviť za 7.000 EUR s minimálnym kurzom 3, aby získal celý bonus 500 EUR. Na pobočkách sa započítavajú len stávky, ktoré sú vsadené na hráčsku kartu. Predčasne vyplatené tikety sa do požadovaného obratu nezapočítavajú.

Vstupný bonus 100% až do výšky €1,000 - Hráč je povinný vložiť svoj prvý vklad na účet najneskôr do 10 dní odo dňa vykonania registrácie. V opačnom prípade hráč stráca nárok na bonus. Hráč musí najneskôr do 90 dní odo dňa prvého vkladu na hráčske konto staviť sumu vo výške, ktorá zodpovedá osemnásobku prvého vkladu plus bonusu (pri vklade €1,000 to je teda €2,000) s minimálnym kurzom 3.

Bonus sa hráčovi pripíše v dvoch čiastkach. 20% bonusu sa hráčovi pripíše potom, čo si stavil za 3.2-násobok sumy bonusu. Po uzatvorení stávok za 15.8-násobku sumy bonusu hráč dostane zostávajúcich 80% bonusu. Do požadovaného obratu pre získanie bonusu sa započítavajú všetky stávky s kurzom 3 a vyšším, okrem stávok na E-športy a LIVE stávok online, cez mobil, alebo na pobočkách po predložení karty člena Fortuna Klubu Plus. Hráč si musí celkovo staviť za 16,000 EUR s minimálnym kurzom 3, aby získal celý bonus 1,000 EUR. Na pobočkách sa započítavajú len stávky, ktoré sú vsadené na hráčsku kartu. Predčasne vyplatené tikety sa do požadovaného obratu nezapočítavajú.

Vernostný program tu nesie názov Fortuna Klub Plus (FKP). Stať sa jeho členom je veľmi jednoduché. Stačí ak sa bezplatne zaregistrujete prostredníctvom formulára na ich webovej stránke, prípadne na ktorejkoľvek pevnej pobočke. Potom získavate body, ktoré majú mnohé výhody a môžete si za ne niečo kúpiť (viď. nižšie). Počet bodov sa získava podľa výšky vkladu: 1 bod = stavených €0.5. Maximálny denný limit, ktorý môže člen FKP získať je 500 bodov.

Pri vstupe do vernostného programu obdržíte klubovú kartu a hneď od začiatku môžete využívať všetky jeho výhody:
1. Hrať a vyhrávať odkiaľkoľvek a kedykoľvek cez vaše osobné I-Konto - prostredníctvom internetu, cez SMS, pomocou mobilného telefónu na ich stránke, v 376 pobočkách na celom Slovensku.
2. Zbierať klubové body, za ktoré môžete získať - stávkovanie zadarmo (voľné tikety v hodnote až €5), vyššie výhry (Bonus 5, Bonus 8), informačný servis (kurzová ponuka, časopis Profík špeciál, SMS servis), športové predmety, elektronika a zájazdy na futbalové zápasy.
3. Zmerať si svoje sily v Majstrovstvách v stávkovaní. Najlepších stávkujúcich totiž pravidelne odmeňujú, pričom najlepší získa za mesačnú súťaž až €1,000.

Okrem toho tu bývajú rôzne súťaže. Napríklad počas MS v hokeji sa hralo o ceny až vo výške €25,000!

Všetky vklady na konto sú bezplatné. Môžete ho vykonať na ktorejkoľvek pevnej pobočke Fortuny, alebo prostredníctvom internetu cez: VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, alebo platieb cez bankový portál - VUBePlatby, SporoPay, TatraPay, Platím s Poštovou bankou, Platím cez ČSOB, prípadne bankovým prevodom. Výbery sú taktiež bezplatné a dajú sa uskutočniť bankovým prevodom, alebo si peniaze môžete dať vyplatiť na ktorejkoľvek pobočke Fortuny (je ich 376).

+421 2 5788 4290 (po-pia: 8:00-19:00, so-ne: 8:00-16:00 hod.), alebo kontaktný formulár na ich stránke.

Fortuna - registrácia