Stávková kancelária

Niké

  • Niké vzhľad
  • Niké vzhľad
  • Niké vzhľad
  • Niké vzhľad
  • Niké vzhľad
Niké náhľadNiké náhľadNiké náhľadNiké náhľadNiké náhľad

Niké je najprestížnejšou slovenskou stávkovou kanceláriou s dlhoročnou tradíciou. Ponúka výborný vstupný bonus až do €1,000. Pre svojich tipujúcich vytvorili Klub Niké ponúkajúci množstvo výhod a body za každú stávku. Unikátom je najväčšia hra pre tipérov Miliónový Nikár, vďaka ktorej už na Slovensku vytvorili vyše sto (korunových) milionárov, keď každý z nich získal €33,333.

Pravidelnou súčasťou tipovania v Niké bývajú špeciálne hry o peňažné i nepeňažné ceny, či unikátne súťaže k veľkým športovým podujatiam.

Úzko spolupracujú s partnerským denníkom Šport. V tomto periodiku s vyše 60-ročnou tradíciou denne uverejňujú vlastnú prílohu. Pripravujú tiež športové stránky na teletexte RTVS a JOJ. Zaujímavosťou je aj fakt, že Niké ako prvá na svete zaviedla stávkovanie cez sms pomocou mobilu.

Niké logo

BONUS
až do €1,000

  • Klub Niké
  • Aplikácia pre mobily
  • Viac ako 900 kamenných pobočiek

Niké má k dispozícii denne množstvo live streamov. Ročne to obnáša až 40,000 prenosov! Obrovskou výhodou je aj najväčšie množstvo pevných pobočiek, ktorých je v Slovenskej republike viac ako 900. Na nich si môžete kúpiť aj žreby s peknými výhrami. Známa je ich aj spolupráca s denníkom Šport.

Cez webstránku si tu môžete natipovať aj na virtuálnych hrách. K dispozícii sú aj mobilné aplikácie pre mobil a tablet.

Niké hráčom ponúka na výber zo 4 rôznych možností vstupnéh bonusu. Preto si každý môže vybrať, o aký bonus má záujem, keďže pri každom z bonusov sú určené iné podmienky.

Vstupný Bonus €50
Ak s tipovaním začínaš alebo tipuješ s nízkymi vkladmi, vyber si Vstupný Bonus €50. Zaregistruj sa, urob prvý vklad na svoje osobné stávkové konto v Niké a bonus je tvoj už pri prestávkovaní 5-násobku vkladu! Do prestávkovanej sumy sa denne započítava súčet stávok s herným vkladom v maximálnej výške €10. Do prestávkovanej sumy sú započítavané tikety ktoré obsahujú minimálne tri stávkové udalosti, každá s kurzom aspoň 1.1 . Bonus je vyplácaný priebežne – vždy po prestávkovaní 1-násobku prvého vkladu vám najneskôr do 24 hodín Niké pripíše na vaše osobné stávkové konto 1/5 vášho Bonusu.

Vstupný Bonus €300
Bonus získate po prestávkovaní 10-násobku prvého vkladu. Do prestávkovanej sumy sa denne započítava súčet stávok s herným vkladom v maximálnej výške €100. Do prestávkovanej sumy sú započítavané tikety ktoré obsahujú minimálne tri stávkové udalosti, každá s kurzom aspoň 1.25. Bonus je vyplácaný priebežne – vždy po prestávkovaní 2-násobku prvého vkladu vám najneskôr do 24 hodín Niké pripíše na vaše osobné stávkové konto 1/5 vášho Bonusu.

Vstupný bonus €1,000
Bonus získate po prestávkovaní 10-násobku prvého vkladu. Do prestávkovanej sumy sa denne započítava súčet stávok s herným vkladom v maximálnej výške €500. Do prestávkovanej sumy sú započítavané tikety ktoré obsahujú minimálne tri stávkové udalosti, každá s kurzom aspoň 1.40. Bonus je vyplácaný priebežne – vždy po prestávkovaní 2-násobku prvého vkladu vám najneskôr do 24 hodín Niké pripíše na vaše osobné stávkové konto 1/5 vášho Bonusu.

€40 vo voľných tiketoch
- podajte si tiket s herným vkladom aspoň €2 cez ktorýkoľvek z nasledujúcich kanálov Niké:
a) internetová stránka Niké
b) m.nike.sk
c) aplikácia NIKÉ (iOS alebo Android)
d) pobočka Niké alebo Nikinka (herný vklad 2 eurá plus manipulačný poplatok 0.12 eur),
- za prvý takto podaný tiket na každom z uvedených kanálov Niké získavate jeden voľný tiket v hodnote 10 eur (čiže až 5-násobok vášho vkladu). Ten vám Niké pripíše najneskôr do 24 hodín od splnenia podmienky,
- spolu môžete zo všetkých kanálov Niké získať až 4 voľné tikety v celkovej hodnote 40 eur,
- podmienkou získania voľného tiketu alebo Bonusov na pobočke je tipovanie s klubovou kartou Niké (zasielaná je poštou do 5 pracovných dní od registrácie),
- platnosť každého získaného voľného tiketu je 2 dni od jeho pripísania a môžete ho uplatniť (podať cez ktorýkoľvek kanál Niké) na kurzové stávky s minimálne 3 stávkovými udalosťami, každú s kurzom aspoň 1.50.

Potom už platia len dve klasické podmienky, a to, že najneskôr do 10 dní od registrácie musíte uskutočniť prvý vklad na svoje osobné stávkové konto v Niké a podmienky pre čerpanie Bonusu je potrebné splniť do 90 dní od registrácie. Do prestávkovanej sumy nevstupujú tikety rozpisovej stávky a predčasne vyplatené tikety.

Je založený na tzv. Klub Niké. Členstvo v Klube Niké vzniká uzavretím Zmluvy a potvrdení jej registrácie spoločnosťou Niké. Dočasnú Klubovú kartu obdrží Klient okamžite pri vzniku členstva (uzatvorením zmluvy) spolu s bezpečnostými IKK (identifikáčný kód Klienta) a BKK (bezpečnostný kód Klienta) kódmi na pobočke. V prípade, že Klient vloží prostriedky na svoje Stávkové konto, obdrží poštou GRID kartu, ktorá mu umožní tipovať na internete a prostredíctvom SMS. Pri registrácií na Nikinke obdrží Klient všetky karty a kódy poštou.

Po potvrdení Zmluvy bude klientovi zaslaná originálna (plastová) Klubová karta v priebehu 10 kalendárnych dní. V prípade on-line registrácie na portáli Niké bude Klientovi táto karta zaslaná spolu s IKK, BKK a GRID kartou v priebehu 5 kalendárnych dní od registrácie (prihlasovacie meno a ochranné prvky potrebné pre tipovanie obdrží Klient aj v elektronickej podobe na svoje e-mailové konto). Klubová karta je bezplatná.

Každý člen Klubu má právo čerpať, resp. získať výhody a bonusy na ktorejkoľvek pobočke. Stačí mu k tomu pred požadovanou operáciou predložiť obsluhe svoju kartu. Svoje výhody môže člen Klubu automaticky čerpať aj na internete, či pri tipovaní prostredníctvom SMS.

Výhody Klubu Niké - Registrácia do Klubu Niké ponúka aj jedinečnú možnosť tipovania všetkými dostupnými prostriedkami. Vďaka členstvu v Klube tak môžete tipovať so všetkými výhodami nielen v pobočkách, ale aj cez internet, cez mobilnú aplikáciu Niké, ale aj prostredníctvom SMS správ z mobilného telefónu. Klubová karta Niké nie je len cestou k množstvu výhod, ale zároveň je výhodou i ona sama. Je totiž elektronickou peňaženkou, ktorá vám umožňuje tipovať na ktorejkoľvek pobočke Niké (s výnimkou Nikiniek) bez toho, aby ste museli mať pri sebe finančnú hotovosť.

Body konto - Body konto, resp. Bodové konto je účet Klienta, na ktorom sa zhromažďujú body za jeho tipérsku aktivitu – teda na základe početnosti návštev a výšky herného vkladu.

Člen Klubu získava automaticky 100 bodov po 4. návšteve v kalendárnom týždni v pobočke. Za návštevu sa pritom považuje podanie minimálne jedného tiketu, ktorý nebude stornovaný. Druhým spôsobom rozširovania bodového zisku na Body konte je výška herného vkladu. Za každých 10 centov vkladu na tikete získava člen Klubu Niké 1 bod. Denný limit bodov získaných za herný vklad je 1,500 bodov. Získané Body sa pripisujú na Body konto v nasledujúcom dni, spravidla dopoludnia. Body sa nezískavajú za SÓLO STÁVKY, ale udeľujú sa za tikety podané v Live stávkach.

Ako čerpať body?

1. Navýš si možnú výhru až o 50%
V Niké je možné zvýšiť výšku svojej výhry bez vloženia jediného centu navyše. Stačí si uplatniť kurzové zvýhodnenie na tikete s minimálne 10 zápasmi, každý s minimálnym kurzom 1,1:
o 10% (zvýhodnený kurz 1.1) – za každý cent vkladu zaplatí klient 1 bod
o 20% (zvýhodnený kurz 1.2) – za každý cent vkladu zaplatí klient 2 body
o 30% (zvýhodnený kurz 1.3) – za každý cent vkladu zaplatí klient 3 body
o 40% (zvýhodnený kurz 1.4) – za každý cent vkladu zaplatí klient 4 body
o 50% (zvýhodnený kurz 1.5) – za každý cent vkladu zaplatí klient 5 bodov
Kurzové zvýhodnenie nie je možné použiť na rozpisové stávky.

2. Zaplať bodmi až 90% vkladu
Ďalšou z bohatej ponuky klubových výhod je možnosť zámeny bodov za herný vklad na tiket. V prípade tejto voľby klient za tiket neplatí celú sumu v hotovosti, ale na väčšiu časť vkladu využije namiesto peňazí body z Body konta. Niké na tiket následne pripíše také kurzové zvýhodnenie, tzv. Niké kurz, ktoré tvorí násobok 1,000 bodov za každé €1 zakúpeného vkladu.

3. Voľný tiket – Tiket zadarmo!
Voľný tiket je prostriedok, ktorým chce Niké potešiť svojich Klientov. Ide totiž o klubový bonus, ktorým Niké doslova obdarúva členov Klubu, pretože za voľný tiket Klient neplatí žiadnu finančnú ani bodovú protihodnotu. To, či ste držiteľom voľného tiketu, môžete opäť bez najmenších problémov zistiť tak v pobočke, ako aj na portáli Niké, cez mobilnú aplikáciu Niké či prostredníctvom SMS v požadovanom formáte.

4. E-SHOP – nákup darčekov
Ak chce hráč svoje body využiť inak ako na nákup niektorej z výhod k stávkovaniu, môže využiť darčekový obchod Niké, ktorý obsahuje rôzne hodnotné predmety (perá, čapice, mobilné telefóny, notebooky, …). Reklamné predmety môžete získať v tzv. darčekových pobočkách, ktorých zoznam nájdete na ktorejkoľvek pobočke alebo na webstránke Niké. Zároveň je možné využiť E-SHOP, elektronický obchod s predmetmi, ktorý nájdete po prihlásení sa na portáli Niké v sekcii Klub Niké a objednať si ktorýkoľvek dostupný tovar priamo z pohodlia domova.

Miliónový Nikár
Ak budete tipovať pravidelne môžete zbierať aj špeciálne body - NIKY. Ak ich budete mať na konci cyklu najviac získate až €33,333!
Stávkovú hru "Miliónový Nikár" môžu hrať (z dôvodu registrácie bodov - Nikov stávkujúceho) iba členovia Klubu Niké. Na základe čísla klubovej karty zbiera stávkujúci Niky za uhádnuté výsledky natipovaných stávkových podujatí. Nazbierané Niky sa zapisujú na Niky konto stávkujúceho. Pobočka, na ktorej je člen Klubu Niké zaevidovaný, sa považuje za jeho materskú pobočku. V prípade zmeny materskej pobočky sa nazbierané Niky prenášajú do novej materskej pobočky. Viac sa dozviete na stánkach Niké....

Ak pozveš svojich známych do Niké za každého z nich môžeš získať odmenu až €30 v tiketoch zadarmo. Pozvať kamaráta sa dá cez web, ako aj priam na pobočke.

VISA, VISA Electron, MasterCard, Visa Pay, Maestro, Diners Club, Discover, Skrill, alebo cez internetbanking z: Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, VÚB, Poštová banka, UniCredit, ČSOB. Ďalej sa dá vložiť na Vaše konto aj v ktorejkoľvek pevnej pobočke Niké, či bankovým prevodom.

0903 703 183, 0903 704 183, 0905 901 183, 0905 902 183 (24h/denne), alebo formulár na stránke.

Niké - registrácia