Stávková kancelária

DOXXbet

  • DOXXbet vzhľad
  • DOXXbet vzhľad
  • DOXXbet vzhľad
  • DOXXbet vzhľad
  • DOXXbet vzhľad
DOXXbet náhľadDOXXbet náhľadDOXXbet náhľadDOXXbet náhľadDOXXbet náhľad

DOXXbet je uznávaná stávková kancelária a pre hráčov patrí vďaka najväčšiemu vstupnému bonusu spomedzi slovenských stávkových kancelárií aj k najlepším. Vstupný bonus je tu až do €2,000! Veľmi obľúbený je tu aj vernostný program, vďaka ktorému môžete získať hodnotné ceny.

DOXXbet vznikol na medzinárodnom trhu ešte v roku 1990 a od roku 2013 je už plne licencovaná spoločnosť aj v Slovenskej republike, čo znamená naozaj bezpečné tipovanie. Na DOXXbete si môžete vybrať až z 25 športov, čo je viac ako 100 športových líg.

Výhodou DOXXbetu je aj tzv. stávkový terminál Sportbox, ktorý nájdete už na 700 miestach v rámci Slovenskej republiky.

DOXXbet logo

BONUS
až do €2,000

  • Najvyšší vstupný bonus
  • Mobilná aplikácia
  • Vernostný program DOXXbet Klub

Ako sme už písali pri vernostnom programe, DOXXbet ponúka hráčom rôzne výhody:
Kompenzácia - Ak bude tiket obsahovať iba 1 nesprávny tip, tak podľa výšky kurzu na tikete Vám vrátia vklad až do výšky 15-násobku (viď. na ich stránke aktuálne podmienky).

Bezriziková stávka - Po registrácii je potrebné vykonať vklad na hráčske konto a uzavrieť prvú ľubovolnú stávku. Ak táto stávka bude výherná, peniaze sú Vaše. V prípade, že stávka výherná nebude, automaticky Vám bude vrátený vklad až do výšky €20, ako voľne použiteľný bonus bez nutnosti pretočenia. Presnejšie podmienky si prečítajte na ich internetovej stránke.

No DOXXbet má aj ďalšie lákadlá pre hráčov ako predčasné vyplatenie tiketu, zlatú ligu, či bonus za privedenie priateľa.

Tipovanie cez mobil: Ich mobilná aplikácia hráčom ponúka kompletnú kurzovú ponuku na všetky aktuálne podujatia, detailnú kurzovú ponuku každého zápasu, špeciálne kurzy, ázijské hendikepy a oveľa viac.

Výhodou DOXXbetu je aj tzv. stávkový terminál Sportbox, ktorý nájdete už na 700 miestach v rámci Slovenskej republiky.

DOXXbet má jeden z najatraktívnejších vstupných bonusov v rámci online stávkových kancelárií. Jeho výška je 100% až do €2,000! Máte na výber hneď niekoľko typov vstupného bonusu (viď. obrázok).

DOXXbetBonus

Pri každom z nich platia mierne pozmenené pravidlá ktoré musíte splniť, aby Vám bol bonus pripísaný na hráčsky účet (viď. tabuľka).

DOXXbetBonus2

Podľa tabuľky je zrejmé, že aby ste splnili podmienky a získali nárok na bonus, je potrebné sumu vkladu staviť 10-krát až 16-krát (podľa kategórie prvého vkladu) na rôznych tiketoch s rôznymi udalosťami a s kurzom minimálne 2.0. Pre nárok na bonus je potrebné vykonať prvý vklad do 14 dní od dátumu prvej registrácie. Jednotným pravidlom je aj to, že pravidlá treba splniť do 90 dní od vloženia prvého vkladu a zároveň požiadať o jeho vyplatenie. Ak to nesplníte do 90 dní, bonus zaniká. O bonus požiadate na hráčskom účte v sekcii "Správa účtu - Správa bonusov - Vstupný bonus".

DOXXbet klub je jedinečný vernostný program, ktorý ti ponúka šancu získať luxusné ceny: špičková elektronika, voľné stávky či dokonca zbrusu nový Mercedes.

Každý už registrovaný klient je automaticky členom klubu od jeho spustenia. Body sa pripočítavajú za každý tiket stavený prostredníctvom web stránky a mobilnej aplikácie, alebo hracieho terminálu Sportbox (viac info nižšie, kde opisujeme Vernostnú kartu). Za každých stavených €0.5 získavate 1 bod do DOXXbet klubu. Body sa pripočítavajú za každú predzápasovú stávku aj LIVE stávku! Body si môže každý člen následne meniť za všetky dostupné ceny v DOXXshope (kde nájdete tričká, futbalové lopty, mobilné zariadenia, hracie konzoly, navigačné systémy, monitor, či televízor).

Vernostná karta slúži na zbieranie bodov na hracom termináli Sportbox. Karta je dostupná v každej prevádzke, v ktorej je Sportbox umiestnený a poskytne ju obsluha prevádzky na vyžiadanie. Získanú kartu následne aktivujete na Sportboxe v týchto troch jednoduchých krokoch:
1. Vyžiadajte si vernostnú kartu od obsluhy v prevádzke, kde je Sportbox. Vernostnú kartu Vám môže DOXXbet poslať priamo domov. Stačí sa prihlásiť do svojho účtu a v tejto sekcii pribudne možnosť požiadať o vernostnú kartu.
2. Aktivácia karty - Vložte kartu do čítačky na Sportboxe označenej čiarovým kódom a postupujte podľa pokynov.
3. Zbieranie bodov - Tipujte rovnako ako predtým, ale tentokrát získate za každých stavených €0.50 1 bod, tak ako keby ste tipovali cez internet, alebo mobilnú aplikáciu. Získavajte body, nakupujte v DOXXshope.

Okrem Vernostného programu pripravuje DOXXbet pre hráčov aj rôzne benefity, ako napríklad: Kompenzácia, Bezriziková stávka, Zlatá liga, Predčasné vyplatenie tiketu, Bonus za priateľa. O niektorých z nich sa viac dočítate v tejto recenzii, ale v sekcii "Viac info".

VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, PaySafeCard, Bankový prevod. Pri vklade cez PaySafeCard DOXXbet účtuje herňa poplatok vo výške 3% z prevádzanej sumy. Ostatné vklady sú zdarma.

+421 911 569 909 a info@doxxbet.sk (od 8:00 do 22:00, 7 dní v týždni), formulár na internetovej stránke, live chat na internetovej stránke.

DOXXbet - registrácia