Stávková kancelária

BETX

  • BETX vzhľad
  • BETX vzhľad
  • BETX vzhľad
  • BETX vzhľad
  • BETX vzhľad
BETX náhľadBETX náhľadBETX náhľadBETX náhľadBETX náhľad

Stávková kancelária BETX prechádza pod DOXXbet (recenzia DOXXbet | registrácia DOXXbet). 

BETX prináša vstupný bonus tu je na slušnej úrovni, konkrétne 100% až do €500! Ich vernostný program je tiež na kvalitnej úrovni. Celé to umocňujú tým, že ich stránka je prehľadná a tak si tam každý hráč nájde veľmi rýchlo informácie ktoré hľadá.

Vernostný program s názvom BETX Klub ponúka hráčom dokonca aj možnosť, vďaka ktorému si hráč môže svoju eventuálnu výhru navýšiť až do 90% (viac info v podzáložke tejto recenzie "Vernostný program"). Vďaka vernostnému systému môžete získať rôzne vecné ceny, alebo aj zľavy na tikety.

Materská spoločnosť BETXu vznikla ešte v roku 1995 a zaoberala sa prevádzkovaním výherných automatov. Do nich neskôr zapojila aj stávkovanie práve pomocou terminálov BETX.

BETX logo

BONUS
až do €500

  • Bonus od 10€ do 500€
  • Live stávky
  • BETX Klub
  • Extra výhra
  • Mobilné tipovanie

BETX má po celom Slovensku rozmiestnených množstvo hracích terminálov, vďaka ktorým môžete vsadiť aj priamo vo vašom obľúbenom pube. Pre hráčov tipujúcich cez mobil je pripravená mobilná verzia. Výhodou je tiež to, že majú jednu z najprehľadnejších internetových stránok, vďaka čomu sa tu rýchlo a jednoducho dočítate to, čo chcete vedieť. K dispozícii sú tu aj rôzne štatistiky.

Druhy stávok: Sólo, kumulovaná stávka, rozpisová stávka, Boomerang, skupinové rozpisové stávky, super max kombi, max kombi.

Netreba zabúdať ani na túto akciu BETXu:

BETX_extravyhra

Vstupný bonus tu je na slušnej úrovni, konkrétne 100% až do €500. A ako ho môžete získať? Zaregistrujte sa na BETX preklikom z našej stránky. Následne do 7 dní od registrácie uskutočnite Váš prvý vklad na hráčske konto. Výška bonusu závisí od výšky Vášho vkladu. Koľko si pri prvom vklade vložíte, toľko Vám dá BETX navyše. Až do €500. Výhodou je, že bonus je vyplácaný po častiach!

Po uskutočnení vkladu pretipujte 6x hodnotu bonusu s celkovým kurzom tiketu minimálne 2.1. Denne sa Vám započítavajú súčet stávok na tikety v maximálnej výške €500. Zarátajú sa všetky predzápasové a LIVE tikety okrem rozpisových stávok, ktoré sa do pretáčania nezapočítavajú. Bonus sa vypláca po častiach, už po pretipovaní prvých 10% z celkovej sumy potrebnej na splnenie podmienok Vám BetX vyplatí 10% hodnoty vstupného bonusu. Bonus teda pripisujú v desiatich častiach po 10%.

Príklad: Váš prvý vklad bude vo výške €250, Váš nárok na bonus bude teda v hodnote €250. Požadovaný obrat pre vyplatenie bonusu v plnej výške je 6x250 = €1,500, na tiketoch s minimálnym kurzom 2.1. Vždy po pretipovaní €150 Vám BetX dá na Váš herný účet 10% bonusu vo výške €25.

No to stále nie je všetko! Je tu aj ponuka stávky bez rizika. Ponuka stávky bez rizika na Ligu majstrov, Európsku ligu, Premier League, Kvalifikáciu MS (všetko futbal, muži), NHL alebo KHL platí PRE KAŽDÉHO NOVÉHO KLIENTA, zaregistrovaného na BetX v termíne od 16.10.2017 17:00. Ponuka platí na predzápasové SÓLO stávky, BEZ kurzového obmedzenia. Neplatí na LIVE stávky.

Stávka bez rizika sa AUTOMATICKY AKTIVUJE každému novému zaregistrovanému hráčovi. Váš prvý vklad na účet určí aj výšku stávky bez rizika. V prípade, že bude v hodnote 20 EUR, aj stávku bez rizika budete môcť využiť v hodnote 20 EUR. V prípade, že bude v hodnote 250 EUR, tak platí, že maximálna hodnota stávky bez rizika je 50 EUR.

V prípade, ak Vaša prvá stávka po aktivácii bonusu (na stávkové udalosti vypísané na Ligu Majstrov, Európsku ligu, Premier League, Kvalifikáciu MS, KHL alebo NHL) bude neúspešná, BetX VÁM VRÁTI VKLAD, do 24 hodín od vyhodnotenia stávky na hráčsky účet vo forme voľného tiketu v hodnote Vašej stávky.

Do vernostného programu, teda do tzv. BETX Klubu je automaticky zaradený každý hráč zaregistrovaný na BETX. Za stávkovanie potom zbierate body, ktoré môžete zameniť za zvýhodnenie celkového kurzu na tikete, nakúpiť voľné tikety, či darčeky alebo zájazdy z ich klubového e-shopu.

Ako sa body zbierajú? Za každé pretipované €1 získava hráč 1 klubový bod. Denný limit získaných bodov za hený vklad je 300 bodov. Body sa pripisujú po vyhodnotení tiketu. Body sa získavajú aj za tikety podané v LIVE stávkach. Okrem automatického navýšenia výhry pre všetkých hráčov, má člen BETX Klubu zároveň možnosť si zakúpiť ďalšie zvýhodnenie za body. V súčte týchto dvoch výhod, si hráč môže svoju eventuálnu výhru navýšiť až do 90%. Viď. tabuľka:

BETX_tabulka1

Kurzové zvýhodnenie za body je možné použiť na tikete s minimálne 10 zápasmi. Celkový kurz tiketu musí byť minimálne 25. Vzťahuje sa aj na LIVE stávky, neplatí pre rozpisové tikety.

Ďalšou možnosťou využitia klubových bodov je nákup tiketov. V prípade tejto možnosti, klient za tiket neplatí celú sumu v hotovosti, ale na väčšiu časť vkladu využije namiesto peňazí body z bodového konta. BETX na tiket následne pripíše kurzové zvýhodnenie BETX kurz. Tikety, ktorých celkový kurz musí byť minimálne 25, sú dostupné v nasledujúcich hodnotách:

BETX_tabulka2

Zakúpený tiket nie je možné použiť na rozpisový tiket.

Voľný tiket je možné získať v rôznych súťažiach, tipovačkách na Facebooku, za lojalitu, či v iných marketingových akciách. Jeho výška je variabilná, avšak platia podmienky: minimálny celkový kurz tiketu 25. Voľné tikety je možné použiť aj na LIVE stávky a nevyžaduje sa žiadny doplatok. Akcia sa nevzťahuje na rozpisové tikety.

MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron, SporoPay, Tatra Pay, TrustPay, UniCredit Bank.

Formulár na ich internetovej stránke.

BETX - registrácia