Stávková kancelária

eTipos

  • eTipos vzhľad
  • eTipos vzhľad
  • eTipos vzhľad
  • eTipos vzhľad
  • eTipos vzhľad
eTipos náhľadeTipos náhľadeTipos náhľadeTipos náhľadeTipos náhľad

Tipos je známy predovšetkým z lotériových hier, no dá sa tu aj stávkovať. Ich vstupný bonus však nie je najvyšší, práve naopak, iba €10. Spoločnosť prevádzkuje štátnu lotériu a ďalšie hazardné hry na základe individuálnych licencií udelených Ministerstvom financií Slovenskej republiky.

Hlavnou výhodou TIPOSu je to, že okrem stávkovania si vďaka nim môžete zahrať online číselne lotérie, virtuálne hry, kasínové hry, či poker.

TIPOS je zároveň jedným z najbezpečnejších miest v rámci vkladania finančných prostriedkov na hazardné hry, nakoľko je národnou spoločnosťou, čiže je pod priamou kontrolou štátu.

eTipos logo

BONUS
€1 - €10

  • Vernostný bonus
  • Kurzový bonus do 100%
  • Aplikácia pre mobily a tablety

Výhodou TIPOSu je hlavne to, že okrem stávkovania si vďaka nim môžete zahrať online číselne lotérie, virtuálne hry, kasínové hry, či poker.

Tipovanie cez mobil: TIPOS ponúka mobilné aplikácie tak pre Android, ako aj pre Apple IOS.

Tipos ponúka najnižší vstupný bonus zo všetkých slovenských online stávkových spoločností. Výška tohto bonus tu je maximálne €10. Aké sú podmienky na jeho získanie? Samozrejme, že sa na TIPOS musíte zaregistrovať. Následne vložíte prvý vklad od €1 do €10. Uvítací bonus Vám prináleží vo výške vášho vkladu, teda ak vložíte napr. €1 máte nárok na €1, ak €10, tak máte nárok na €10.

Použitie Uvítacieho bonusu 10 eur je rozdelené medzi eTIPOS sekcie v pomere 50% pre eTIPOS kasíno a 50% pre eTIPOS Šport. To znamená, že z obdržaného bonusu napríklad vo výške 10 eur bude možné čerpať na kasínové hry bonus 5 eur a na športové udalosti 5 eur. Uvítací bonus 10 eur bude hráčovi vložený na hráčske konto do 3 pracovných dní od navýšenia hráčskeho konta o peňažné prostriedky z prvého vkladu a je ho možné čerpať okamžite.

Uvítací bonus 10 eur má obmedzenú platnosť. Obdržaný bonus sa hráčovi do 30 dní automaticky v danej sekcii odpočíta, pokiaľ nesplní nasledujúce podmienky:
1. do 30 dní od obdržania bonusu nezrealizuje stávku v režime o peniaze v herni eTIPOS.sk v sekcii Kasíno,
2. do 30 dní od obdržania bonusu nezrealizuje stávku v režime o peniaze v herni eTIPOS.sk v sekcii Šport s minimálnym výsledným kurzom tiketu 1.5.

Pri vklade nad €50 Vám vzniká nárok už aj na Extra bonus na 1. vklad, pričom nárok na Uvítací bonus zostáva.

Vernostný program tu má názov TIPKURZ. Ak budete hrať celý mesiac a prekročíte limity môžete získať bonusy až do výšky €150. Hrajte sólo a stupňované športové stávky s kurzom tiketu min. 1.5 a zbierajte body. Čím vyšší kurz a hodnota tiketu, tým viac bodov pre Vás. Každý mesiac môžete získať až €150 na stávky, ktoré môžete čerpať okamžite. Vernostný bonus sa vypláca vždy na začiatku mesiaca a o jeho získaní budete informovaný emailom.

Každý hráč eTIPOS.sk sekcie Šport (https://tipkurz.etipos.sk/), ktorý splní podmienky tejto aktivity, má na základe výšky prevsádzaných peňažných vkladov do internetových stávok za ukončený kalendárny mesiac nárok na odmenu v podobe bonusu na hranie internetových stávok. Základnou podmienkou na priznanie TIPKURZ vernostného bonusu je počet bodov získaných za sólo a stupňované internetové stávky o peniaze v ukončenom kalendárnom mesiaci, podľa tabuľky číslo 1:

tipos1

Do bodovania sa nezapočítavajú systémové stávky a stávky na virtuálne športy. Bodovanie za každé stavené 1 eur v sólo a stupňovaných internetových stávkach je závislé od výsledného kurzu tiketu podľa tabuľky číslo 2:

tipos2

Príklad: Tiket v hodnote 10 eur má výsledný kurz 3.50. Hráč získa 30 bodov do mesačného súčtu.

SporoPay, TatraPay, Platím cez ČSOB, UniCredit Bank, PaySafeCard, VISA, VISA Electron, MasterCard, WebPay, OTPpay, Internetbanking Poštová banka, ePlatby VÚB, SMS platba.

Infolinka: 18177, 18277, info@tipos.sk.

eTipos - registrácia