Stávková kancelária

Victory Tip

  • Victory Tip vzhľad
  • Victory Tip vzhľad
  • Victory Tip vzhľad
  • Victory Tip vzhľad
  • Victory Tip vzhľad
Victory Tip náhľadVictory Tip náhľadVictory Tip náhľadVictory Tip náhľadVictory Tip náhľad

Victory Tip patrí medzi online stávkové kancelárie ponúkajúce nižší vstupný bonus, konkrétne 33% až do €50. Ich vernostný systém je veľmi prehľadný a jednoduchý, čo môže byť pre hráčov aj výhoda.

Victory Tip vznikla v roku 1991 a odvtedy sa výrazne etablovala na slovenskom trhu. V súčastnosti má viac ako 200 pevných pobočiek. Má však stránku, na ktorej ťažšie hľadáte potrebné informácie. Celkovo je však spoľahlivá a ponúka širokú paletu možností tipov.

Victory Tip logo

BONUS
33% až do €50

  • viac ako 200 kamenných pobočiek
  • Victory klub
  • LIVE stávky

Na Victory Tipe nájdete okrem stávkovania aj množstvo športových správ. Výhodou môže byť aj to, že majú okolo 200 pevných pobočiek v rámci Slovenskej republiky.

Druhy stávok - Sólo, kumulovaná stávka, rozpisová stávka, skupinová rozpisová stávka, live stávka, bonus stávka (bonus stávka patrí medzi špeciálne stávky. Umožňuje tipujúcemu dosiahnuť vyšší výsledný kurz i vyššiu prípadnú výhru pridelením bonusu v závislosti na počte tipovaných stávkových udalostí), stávka šanca (patrí medzi špeciálne stávky. Umožňuje tipujúcemu získať výhru aj pri nesprávnom určení výsledku jednej alebo dvoch stávkových udalostí tipovaných na tikete, pričom výška výhry je závislá od výšky celkového výherného kurzu správne určených výsledkov platných stávkových udalostí), stávka Plustip (patrí medzi špeciálne druhy stávok. Umožňuje tipujúcemu zvýšiť si možnú výhru pridaním jedného zápasu (plustip). V prípade jeho nesprávneho určenia získava výhru v pôvodnej výške), stávka BMP (patrí medzi špeciálne stávky, ktorá je určená iba pre členov VICTORY KLUBU. Informácie, ako sa stať členom VICTORY KLUBU, sú zverejnené na pobočke prevádzkovateľa), stávka BMP (je stávka so zvýšenou výhrou a tipujúci pri stávke uvádza celkový vklad, ktorý chce za stávku zaplatiť).

Victory Tip má vstupný bonus 33% až do €50. Aké sú podmienky? Od výšky prvej stávky závisí výška Vášho vstupného bonusu, ktorú obdržíte. Victory Tip Vám vráti 33%, teda jednu tretinu z Vášho vkladu prvej stávky. Výška vstupného bonusu je obmedzená na €50. Maximum vstupného bonusu získate, ak vklad Vašej prvej stávky bude €150, alebo viac. Čo je ale výhoda, že pri vstupnom bonuse nie je žiadna podmienka na výšku celkového kurzu. Získate ho aj keď podáte stávku s celkovým kurzom 1.01.

Samozrejme, že z prvej stávky získavate aj vernostný bonus vo výške 0.3% z vkladu. Vernostný bonus nie je obmedzený absolútnou výškou. Teda ak vklad Vašej prvej stávky je €150, získate za ňu spolu 50.45 bodov. Z toho 50 bodov je vstupný bonus a 0.45 boda činí vernostný bonus (viď. sekciu tejto recenzie o vernostnom programe).

Vernostný bonus získavate za každú podanú stávku. Jeho výška je 0.3% z podaného vkladu a jeho výška nie je nijak obmedzená. Vernostný bonus nie je obmedzený výškou celkového kurzu stávky. Získate ho aj keď podáte na celkový kurz 1.01. Bonus Vám bude pripísaný na Vaše bodové konto okamžite po podaní príslušnej stávky. To znamená, že ak uzavriete stávku napríklad v hodnote €100, tak získate okemžite bonus vo výške €0.3.

Bodové konto - Každý bonus, ktorý získate, sa Vám pripíše na Vaše bodové konto. Pomocou bodov môžete zatiaľ platiť za Vaše stávky. Po podaní stávky a zaplatení jej vkladu bodmi, sa bodové konto zníži o výšku vkladu. Body je možné minúť na zaplatenie stávky, až keď stávku za ktorú ste body získali, nie je možné stornovať. Inak sa Vám zobrazí hláška, že na Vašom bodovom konte nie je dostatočné množstvo tipovateľných bodov. Počkajte najviac 5 minút (doba, počas ktorej je možné stornovať stávku) a pokúste sa stávku za body opäť podať. Minimálny celkový kurz stávky podanej za body je 8.5. Ak celkový kurz stávky je nižší ako 8.5, stávku nie je možné podať za body.

Vklady: TatraPay, SporoPay, VUB ePlatby, UniPlatba, DexiaPay, priamy vklad / bankovým prevodom na účet Victory Tip. Výber: Prevod na bankový účet.

Ekonomické oddelenie (vklad, výber, prevody) - 0905/961 929,  ekono@victorytip.sk, kurzové oddelenie - kurzove@victorytip.sk, reklamácie: reklamacie@victorytip.sk.

Victory Tip - registrácia