Stávková kancelária

SYNOT TIP

  • SYNOT TIP vzhľad
  • SYNOT TIP vzhľad
  • SYNOT TIP vzhľad
  • SYNOT TIP vzhľad
  • SYNOT TIP vzhľad
SYNOT TIP náhľadSYNOT TIP náhľadSYNOT TIP náhľadSYNOT TIP náhľadSYNOT TIP náhľad

SYNOT TIP ponúka vstupný bonus 100% až do €100, no okrem neho veľmi atraktívny vernostný systém a tiež aj výbornú súťaž, ktorá tu prebieha mesiac čo mesiac. Viac informácií o týchto produktoch sa dozviete v tejto recenzii v jednotlivých podzáložkách.

Spoločnosť SYNOT TIP je súčasťou medzinárodnej skupiny SYNOT, ktorá je na trhu už 20 rokov a poskytuje široký servis v lotériách a hrách. Na Slovenskom trhu je SYNOT TIP od roku 2011. Hlavnou doménou SYNOT TIPu sú jedinečné samoobslužné on-line terminály, ktoré prinášajú stávkujúcemu mnoho neprehliadnuteľných výhod.

SYNOT TIP logo

BONUS
100% až do €100

  • Atraktívny vernostný systém
  • Mesačná súťaž
  • Live stávkovanie

Synot Tip má množstvo zberní po celej Slovenskej republike. Okrem štadardných stávok sa tu dajú podávať aj tzv. virtuálne hry. Samozrejme, Synot Tip má k dispozícii aj mobilné aplikácie pre Android a iOS.

Veľmi zaujímavá je aj akcia s názvom Challenge. Akcia je zameraná výhradne iba pre slovenských hráčov. Do súťaže sa netreba nijako špeciálne prihlásiť, zapojený je každý registrovaný hráč. Súťaž prebieha v termíne 1.2.2017 – 10.12.2017 a je rozdelená do 10. Tour. Traja najlepší z rebríčka jednotlivých Tour sa kvalifikujú do záverečného FINAL TOUR, kde víťaz získa ešte špeciálny darček pod Vianočný stromček.

Do súťaže sa počítajú stávky STANDARD i LIVE s celkovým kurzom na tikete 3 – 300, podané v kalendárnom roku 2017. Súťažné body z týchto tiketov sú vypočítané nasledovne: každé vyhraté €1 = 1 bod. Finančné výhry sú pripisované na hráčske konto prostredníctvom Benefit bodov. Ceny pre víťazov jednotlivých Tour: 1. Zájazd na atraktívne športovné podujatie (v júni je to o zájazd na Audi Cap 2017 kde sa predstavia domáci Bayern Mníchov a FC Liverpool, Atletico Madrid a AC Miláno. 2. €300, 3. €150, 4. €100, 5. €60, 6. €50, 7. €40, 8. €30, 9. €20, 10. €10.

 

SYNOT TIP ponúka ponúka vstupný bonus vo výške 100% až do €100. Pokiaľ do šiestich mesiacov od prvého vkladu na peňažné konto prestávkujete v SYNOT TIPe aspoň 10-násobok hodnoty vkladu, máte nárok na 100% bonus. Aby ste nemuseli čakať na cieľovú métu, prvú časť odmeny Vám dajú už po prestávkovaní 2-násobku hodnoty vkladu. Ďalšiu časť odmeny získate po dosiahnutí 4, 6, 8 a 10-násobku prvého vkladu. Počítajú všetky vaše stávky s minimálnym kurzom 2. Za jeden deň môžete získať maximálne 1/5 celkového bonusu.

V rámci vernostného programu zbierate tzv. Benefit body za každú stávku. Vďaka nahratým bodom sa môžete stať ich strieborným, alebo zlatým zákazníkom. Prvých 200 bodov získate na svoje konto už pri registrácii. 25 Benefit bodov má hodnotu €1. A čím viac budete mať bodov, tým viac Vám ich bude za jedno vsadené euro pribúdať. Pri kurzových stávkach podľa nasledovnej tabuľky:

SynotTip1

Akonáhle nazbierate 50 Benefit bodov, dostanete od Synot Tipu voľný tiket v hodnote €5.

Výhody bronzového zákazníka získavate už po dokončení registrácie. Či ste sa dokázali posunúť na vyššiu úroveň vyhodnocujú každý pondelok. Spočítajú vaše stávky za posledné 4 týždne a pokiaľ ste dosiahli nižšie uvedenú hranicu, stávate sa na minimálne jeden ďalší týždeň strieborným alebo zlatým zákazníkom:

SynotTip2

Ako môžete svoje Benefit body využiť? Môžete za nich podať akúkoľvek Sólo alebo AKO stávku s minimálnym kurzom 5. Taktiež si môžete zvýhodniť výsledný kurz svojej stávky a to naslednovne:
1. Za stávku s minimálnym kurzom 10 si za 20 bodov vylepšíte celkový kurz o 5%.
2. Za stávku s minimálnym kurzom 20 si za 40 bodov vylepšíte celkový kurz o 10%.
3. Za stávku s minimálnym kurzom 50 si za 80 bodov vylepšíte celkový kurz o 15%.
4. Za stávku s minimálnym kurzom 100 si za 150 bodov vylepšíte celkový kurz o 20%.

Maximálna výška vkladu na stávku s kurzovým zvýhodnením je €200.

Body na Benefit konte môžete prostredníctvom Call Centra SYNOT TIP na linke 0800 198 198, alebo mailom na synottip@synottip.sk vymeniť za darčekové poukážky do e-shopu www.mall.sk. Za darčekový poukaz do MALL.SK vám ich operátori stiahnu príslušný počet Benefit bodov. Následne prostredníctvom e-mailu dostanete poukaz s kódom, ktorý uplatníte pri nákupe v mall.sk v objednávke v časti Doprava a platba.

Žiadať môžete o poukážky v hodnote €5, €10, €20, €50 a €100. Poukážky je možné kumulovať. Platnosť poukážky je 12 mesiacov od dátumu vydania. Táto možnosť je určená pre všetkých ich zákazníkov, avšak podľa získanej zákazníckej úrovne sa určuje výmenný pomer:

SynotTip3

25 Benefit bodov má hodnotu €1. Znamená to teda, že za 1,000 Benefit bodov (€40) na bronzovej úrovni získate poukážku €20 do mall.sk. Za 750 Benefit bodov (€30) na striebornej úrovni získate poukážku na €20 do mall.sk. Za 500 Benefit bodov (€20) na zlatej úrovni získate poukážku na €20 do mall.sk. Pre zmenu Benefit bodov je možné použiť iba body za podané stávky. Nie je možné použiť Benefit body získané v súťažiach alebo zo vstupných bonusov.

Okrem vernostného programu má Synot Tip aj zaujímavú súťaž, o ktorej sa viac dočítate v tejto recenzii v sekcii ďalšie výhody.

SporPay, MasterCard, VISA, platím cez ČSOB, UniPlatba, OTPpay, bankový prevod.

0800 198 198, synottip@synottip.sk.

SYNOT TIP - registrácia