SYNOT TIP

Vstupný bonus – 100% až do 5000 €

Vstupný bonus až do výšky 5000 € môže získať KAŽDÝ NOVÝ KLIENT, zaregistrovaný od 9. 10. 2019 11:00.

Možnosť získať Vstupný bonus sa aktivuje automaticky po dokončení registrácie.

Podmienkou uplatnenia nároku je uskutočnenie prvého vkladu na stávkový účet (S-konto), do 10 dní od registrácie. Po tomto termíne nárok na Vstupný bonus zaniká a nie je možné ho nijakým spôsobom vymáhať.

Výšku sumy Vstupného bonusu určí výška vkladu na stávkový účet. Príklad: Ak vložíš 20 EUR, máš nárok na bonus vo výške 100 % svojho vkladu, teda 20 EUR. Maximálna výška Vstupného bonusu je 5000 EUR, to znamená, že aj keď vložíš sumu vyššiu ako 5000 €, budeš mať nárok na túto maximálnu hodnotu.

Vstupný bonus Ti bude pripísaný ak po uskutočnení vkladu pretipuješ 6x hodnotu bonusu, na tiketoch s celkovým kurzom 2,1 a vyšším, ktoré obsahujú aspoň 3 stávkové príležitosti. Každá stávková príležitosť musí mať kurz minimálne 1,25 a vyšší.

Počítané sú všetky predzápasové a LIVE tikety, ktoré spĺňajú vyššie uvedené podmienky.

Rozpisové (kombi) stávky, ani tiket, na ktorom bol realizovaný cashout (predčasná výplata) sa do plnenia bonusových podmienok nezapočítavajú.

Tikety podané za Benefit body sa do plnenia bonusových podmienok nezarátavajú.

Pre započítanie tiketu do plnenia podmienok pre pridelenie bonusu musí tiket aj po vyhodnotení spĺňať podmienky uvedené vyššie. Príklad: V prípade, že niektorá z príležitostí na tikete bude vyhodnotená s kurzom 1 (prerušený, odložený…zápas) tiket sa nezaráta do plnenia podmienok bonusu, pretože nespĺňa podmienku minimálneho kurzu.

Bonus sa na stávkový účet (S-konto) pripisuje v štyroch častiach po 25 %. Po pretipovaní prvých 25 % z celkovej sumy potrebnej na splnenie podmienok sa ti na konto pripíše 25 % hodnoty Vstupného bonusu. Príklad: Tvoj prvý vklad je 2000 EUR. Získavaš tak nárok na bonus v hodnote 2000 EUR. Požadovaný obrat pre vyplatenie bonusu v plnej výške je 6 x 2000 = 12 000 EUR, na tiketoch spĺňajúcich podmienky uvedené vyššie. Vždy po pretipovaní 3000 EUR na hráčsky účet ti vyplatíme 25 % bonusu, to znamená 500 EUR v Benefit bodoch (12 500 bodov).

Na splnenie bonusových podmienok má každý klient 90 dní od registrácie.

Každý nový klient má nárok aj na Stávku bez rizika, aj na Vstupný bonus.

Registrácia do stávkovej kancelárie SYNOT TIP