cyklistika

Image

Sagan opäť v žltom. Dnes je favoritom

Peter Sagan po heroickom včerajšom výkone kedy skončil druhý a zdolal tak aj vychýrených vrchárov ako Nibali, Majka, atď. sa teší zo žltého dresu pre najlepšieho pretekára v celkovom poradí. Dnes je na programe 4. etapa a opäť je favorit! Vyhrá, alebo tipujete iného víťaza? Stavte si v Niké...


peter sagancyklistikaČítaj viac »
Image

Stavte si v Tipsporte na víťaza poslednej etapy Tour de France 2017

Po tom, ako v pretekoch nepokračuje Kittel, Sagan a ani Cavendish je najväčším favoritom v dnešnej etape končiacej na Champs-Élysées André Gripel. No výbornú formu má Matthews a prekvapiť môže Degenkolb a mnohí ďalší. Kto dnes zvíťazí?


tour de francecyklistikaČítaj viac »
Image

Hraj o podpísaný dres Petra Sagana + kredity v celkovej hodnote €100!

Chceš aj ty vlastniť vzácny suvenír v podobe podpísaného dresu Petra Sagana? Neváhaj a stav si do konca trvania Tour de France minimálne za €3 v stávkovej kancelárii Fortuna.


peter sagancyklistikaČítaj viac »
Image

Zarážajúce fakty o vyradení Sagana

Ako iste viete, Peter Sagan bol po skončení štvrtej etapy vylúčený z Tour de France po tom, ako sa na zem porúčal Mark Cavendish. Čo najnovšie povedal šéf rozhodcovskej komisie UCI Philippe Marlen Vás zarazí!


peter sagancyklistikatour de franceČítaj viac »
Image

Obháji Sagan zelené tričko?

Stávkové kancelárie ho jednoznačne favoritujú. No chystá sa na neho celý špurtérsky svet. Peter Sagan je však výnimočný. Bude mu robiť najväčší problém klasický špurtér typu Kittel, alebo niekto úplne iný?


peter sagancyklistikatour de franceČítaj viac »
Image

Cez víkend štartuje Tour de France 2017: Čo by ste pred jej štartom mali vedieť?

Cyklistický svet upriami svoju pozornosť do Francúzska, kde sa v najbližších týždňoch uskutoční Tour de France. Bude Chris Froome a jeho tím SKY opäť dominantný? Prinášame vám všetky potrebné informácie pred štartom Tour de France 2017.


cyklistikatour de franceČítaj viac »