futbal

Image

Zimné prestupové obdobie prinieslo zaujímavé zmeny v kádroch

Zimné prestupové obdobie sa síce ešte neskončilo, no udialo sa v ňom množstvo zaujímavých prestupov. Pri tipovaní vám môžu zmeny v kádroch pomôcť, a tak sme vám zosumarizovali doterajšie zimné prestupy v najznámejších líg Európy, a teda z: Anglicka, Španielska, Talianska a Nemecka.


futbalČítaj viac »
Image

Premier League pod drobnohľadom po 3. kole - 2. časť (2/2)

V prvej časti rubriky sme si rozobrali zápasy 3. kola. Teraz sa detailne pozrieme na kolo štvrté a skúsime vám poradiť, na koho si máte vsadiť. Zaujímavé je aj sledovať, ako sa vyvíja kurz na celkového víťaza Premier League.


premier leaguefutbalČítaj viac »
Image

Vsaďte si vo Fortune na 7. kolo Fortuna Ligy

Odohrá sa v ňom hneď niekoľko atraktívnych zápasov. V čele tabuľky sú zatial mužstvá zo západného Slovenska. Naopak, Trenčín a Žilinu nezastihol úvod sezóny v optimálnej forme. Zlomí sa to v 7. kole?


fortuna ligafutbalČítaj viac »
Image

Premier League pod drobnohľadom po 3. kole - 1. časť (1/2)

Aj štartom 4. kola Premier League sme si pre vás pripravili analýzu toho, čo sa udialo v kole treťom a aj toho, čo sa môže udiať v kole štvrtom. Opäť to zdokumentujeme podrobnými štatistikami.


premier leaguefutbalČítaj viac »
Image

Slovenská reprezentácia dnes proti Slovinsku

Veľmi dôležitý zápas majú pred sebou naši futbaloví reprezentanti. Pre zranenia im budú chýbať dlhoročné opory Ďurica so Škrtelom. V Tipsporte sme aj tak favoritom. Hrajú sa aj ďalšie zápasy, ako napr. Česko - Nemecko.


futbalkvalifikácia ms 2018Čítaj viac »
Image

Dnes sú na programe odvety Európskej ligy

Odohrá sa v nej hneď niekoľko zaujímavých zápasov. Nás bude určite zaujímať, či Plzeň dokáže udržať na Cypre dvojgólový náskok z prvého zápasu. Aké sú kurzy na jednotlivé zápasy?


európska ligafutbalČítaj viac »
Image

Premier League pod drobnohľadom po 2. kole - 2. časť (2/2)

V prvej časti novej rubriky sme sa venovali hodnoteniu predchádzajúceho kola, ktoré sme podčiarkli detailnými štatistikami z dôležitých zápasov. V druhej časti sa pozrieme na tabuľky, rôzne štatistiky po 2. kole, ako aj na predpovede tretieho kola a na kurzy na zápasy a na meniace sa kurzy na celkového víťaza Premier League.


premier leaguefutbalČítaj viac »
Image

Dnes sú na programe odvety Play Off Ligy Majstrov

Kto postúpi do skupinovej fázy Ligy Majstrov a pripojí sa tak ku gigantom svetového futbalu akými sú Bayern, Barcelona, či Real? Potvrdí Hamšíkov Neapol, ako aj Liverpool výsledky z prvého zápasu? Dokáže Slávia Praha otočiť vývoj?


futballiga majstrovČítaj viac »
Image

Premier League pod drobnohľadom po 2. kole - 1. časť (1/2)

Pripravili sme si pre vás novú pravidelnú rubriku ktorá bude venovaná dôkladnej analýze každého kola, resp. vývoja v Premier League. Zameriame sa v nej na výkony, podrobné štatistiky a tiež poukážeme na to, čo by sa dalo podať najbližšie kolo.


premier leaguefutbalČítaj viac »