peter sagan

Image

Ranné spravodajstvo: Sagan s víťazstvom na Tour Down Under a dostal sa do čela celkového poradia!

Prinášame vám najzaujímavejšie športové udalosti ktoré sa odohrali včera, resp. počas noci. Okrem skvelého Sagana sa vrátime k nominácii hokejovej reprezentácie na ZOH a jej včerajším reakciám na ňu a následnú včerajšiu nečakanú zmenu v realizačnom tíme našich hokejistov. O mladého slovenského talenta Fehérváryho stúpa záujem. No a pozrieme sa aj na Kuzminovej streleckú formu pred ZOH.


peter saganČítaj viac »
Image

Sagan opäť v žltom. Dnes je favoritom

Peter Sagan po heroickom včerajšom výkone kedy skončil druhý a zdolal tak aj vychýrených vrchárov ako Nibali, Majka, atď. sa teší zo žltého dresu pre najlepšieho pretekára v celkovom poradí. Dnes je na programe 4. etapa a opäť je favorit! Vyhrá, alebo tipujete iného víťaza? Stavte si v Niké...


peter sagancyklistikaČítaj viac »
Image

Hraj o podpísaný dres Petra Sagana + kredity v celkovej hodnote €100!

Chceš aj ty vlastniť vzácny suvenír v podobe podpísaného dresu Petra Sagana? Neváhaj a stav si do konca trvania Tour de France minimálne za €3 v stávkovej kancelárii Fortuna.


peter sagancyklistikaČítaj viac »
Image

Zarážajúce fakty o vyradení Sagana

Ako iste viete, Peter Sagan bol po skončení štvrtej etapy vylúčený z Tour de France po tom, ako sa na zem porúčal Mark Cavendish. Čo najnovšie povedal šéf rozhodcovskej komisie UCI Philippe Marlen Vás zarazí!


peter sagancyklistikatour de franceČítaj viac »
Image

Obháji Sagan zelené tričko?

Stávkové kancelárie ho jednoznačne favoritujú. No chystá sa na neho celý špurtérsky svet. Peter Sagan je však výnimočný. Bude mu robiť najväčší problém klasický špurtér typu Kittel, alebo niekto úplne iný?


peter sagancyklistikatour de franceČítaj viac »