premier league

Image

Premier League pod drobnohľadom po 25. kole

Ja počas tohto víkendu sa v Premier League odohrá ďalší šláger. A môže ísť o veľmi atraktívny zápas. 25. kolo nám opäť raz ukázalo, že najvyššia anglická súťaž je nevyspytateľná a aj hráči tímu akým je Manchester United nemusia "nastúpiť na zápas".


premier leagueČítaj viac »
Image

Premier League pod drobnohľadom v priebehu 25. kola

Počas januárového prestupového obdobia ktoré sa končí práve dnes sa udialo v jednotlivých kluboch zmien viac ako dosť. Pozrieme sa, ako celky zvládli prestupové obdobie, podrobnejšie rozoberieme doterajšiu hru jednotlivých tímov a detailnejšie sa pozrieme na niektoré dnešné zápasy a teda skúsime poradiť na čo staviť.


premier leagueČítaj viac »
Image

Premier League pod drobnohľadom po 3. kole - 2. časť (2/2)

V prvej časti rubriky sme si rozobrali zápasy 3. kola. Teraz sa detailne pozrieme na kolo štvrté a skúsime vám poradiť, na koho si máte vsadiť. Zaujímavé je aj sledovať, ako sa vyvíja kurz na celkového víťaza Premier League.


premier leaguefutbalČítaj viac »
Image

Premier League pod drobnohľadom po 3. kole - 1. časť (1/2)

Aj štartom 4. kola Premier League sme si pre vás pripravili analýzu toho, čo sa udialo v kole treťom a aj toho, čo sa môže udiať v kole štvrtom. Opäť to zdokumentujeme podrobnými štatistikami.


premier leaguefutbalČítaj viac »
Image

Premier League pod drobnohľadom po 2. kole - 2. časť (2/2)

V prvej časti novej rubriky sme sa venovali hodnoteniu predchádzajúceho kola, ktoré sme podčiarkli detailnými štatistikami z dôležitých zápasov. V druhej časti sa pozrieme na tabuľky, rôzne štatistiky po 2. kole, ako aj na predpovede tretieho kola a na kurzy na zápasy a na meniace sa kurzy na celkového víťaza Premier League.


premier leaguefutbalČítaj viac »
Image

Premier League pod drobnohľadom po 2. kole - 1. časť (1/2)

Pripravili sme si pre vás novú pravidelnú rubriku ktorá bude venovaná dôkladnej analýze každého kola, resp. vývoja v Premier League. Zameriame sa v nej na výkony, podrobné štatistiky a tiež poukážeme na to, čo by sa dalo podať najbližšie kolo.


premier leaguefutbalČítaj viac »
Image

Čo nám povedalo prvé kolo Premier League....

V krátkosti sa pozrieme nato, čo nám povedalo prvé kolo Premier League, aby sa vám to druhé lepšie tipovalo. Na vývoj zareagovali už aj stávkové kancelárie a výrazne menili kurzy na celkového víťaza Premier League.


futbalpremier leagueČítaj viac »
Image

Už tento víkend štartuje anglická Premier League

Ako sa ašpiranti na titul posilnili/oslabili, čo môže mať vplyv na výsledky túto sezónu a aké sú kurzy na víťazstvo jednotlivých tímov v celej súťaži v Tipsporte? To všetko sa dozviete v článku.


premier leaguefutbalČítaj viac »
Image

Prestavba Manchesteru City pokračuje v plnom prúde!

Po príchode Pepa Guardiolu do Manchestru City sa neprestáva meniť káder modrého tímu z Manchesteru. V minulom letnom prestupovom období toho bolo viac ako dosť, no toto leto sa s prestupmi roztrhalo doslova vrece. Aké sú kurzy nielen Manchesteru City na úspech v Premier League?


premier leaguefutbalČítaj viac »