tipovanie rady

Image

Ako správne vypočítať pravdepodobnosť pri tipovaní? - 2. časť (2/2)

V prvej časti článku sme sa venovali presnému výpočtu pravdepodobnosti podľa kurzov. Následne sme sa venovali tomu, aké dôležité sú informácie na ktorých základe viete určiť, či sa vám konkrétny zápas oplatí podať, alebo nie. Ak tieto dve veci správne vyhodnotíte, mali by ste byť úspešní. Uviedli sme to na príklade, ku ktorému vám teraz prikladáme riešenie.


tipovanie radyČítaj viac »
Image

Ako správne vypočítať pravdepodobnosť pri tipovaní?

Kurzy na jednotlivé zápasy približne odzrkadľujú pravdepodobnosť toho-ktorého výsledku. Ale vyhodnocujú tipéri túto pravdepodobnosť správne? Pozrieme sa ako na to. Príbuznou témou pravdepodobnosti pri tipovaní sú aj informácie o danom zápase. V analýze si rozoberieme aj to, prečo sa niekedy pri určovaní pravdepodobnosti nesprávne vyhodnocujú informácie, na zákalde ktorých určujeme pravdepodobnosť (nielen na základe kurzov).


tipovanie radyČítaj viac »
Image

Ako hľadať výhodný kurz?

V minulom článku sme vám opísali Valuebetting. Ide v ňom o to, že musíte nájsť výhodné kurzy, ktoré bookmakeri nadhodnotili. Dnes vám poradíme ako na to.


tipovanie radyČítaj viac »
Image

Valuebetting - Aj bookmakeri sa dajú nachytať

Valuebetting je niečo ako stávka za hodnotu. Každý kvalitný tipér by mal vedieť nájsť takéto zápasy, resp. kurzy.


tipovanie radyČítaj viac »
Image

Čo všetko je potrebné vedieť pri tipovaní futbalových zápasov?

Práve sa nám rozohrávajú ďalšie 3 ligy z TOP 5 futbalových líg. Tie prvé 2 už začali v predchádzajúcich týždňoch. Preto je čas pozrieť sa na to, čo všetko potrebujete pri tipovaní na futbalové zápasy vedieť, aby ste mali správne tipy. Prinášame vám "futbalové jedenástoro."


tipovanie radyfutbalČítaj viac »
Image

Typy a druhy stávok

Každý tipér si môže vybrať aj typ stávok, vďaka ktorým chce byť úspešný. A je ich hneď niekoľko: Sólo stávka, AKU stávka, systémové stávky (kombinované stávky a tzv. maxikombi). Ďalej live stávka, handikepová stávka, či ázijský handicap. My vám prinášame ich prehľad, výhody a nevýhody.


tipovanie radytipovanie cez internetČítaj viac »
Image

Denník stávkara - dôležitá pomôcka pre tipujúceho

Mnohí stávkari si myslia, že takáto pomôcka je zbytočná. No nie je. Vďaka denníku viete analyzovať svoje tipovanie, čo bude mať za následok zvýšenie príjmov!


tipovanie radyako tipovaťČítaj viac »
Image

Martingale - stávkový systém ktorý nepoužívajte

Martingale, alebo zdvojnásobovanie stávky sa využíva gamlermi hlavne pri rulete. No veľa tipérov ho používa aj pri stávkovaní. Vysvetlíme vám prečo robia zle a prečo sa tomuto systému máte vyvarovať!


martingaleako tipovaťtipovanie radyČítaj viac »
Image

Poissonova metóda stávkovania

V minulých článkoch sme vám ukázali ako správne tipovať, že musíte dôkladne poznať súťaž ktorú tipujete, ako aj dodržiavať bankroll managment. Načreli sme aj do arbitrážneho stávkovania. Čo ak sa však nechcete športu dôkladne venovať a napriek tomu stávkovať? Použitie Poissonovej metódy je len o pravdepodobnosti, teda o matematike. Vďaka nej môžete určiť aký bude presný výsledok.


tipovanie radyČítaj viac »