tipsport liga

Image

Novinky z Tipsport ligy pred posledným hracím víkendom pred ZOH 2018 - 2. časť (2/2)

V druhej časti článku vám priblížime zaujímavé novinky, ktoré za posledné dni nastali u ďalších tímov Tipsport ligy. Do našej ligy prichádza dokonca aj účastník All-Star Game AHL! Prinášame vám aj aktuálne kurzy na víkendové zápasy.


tipsport ligaČítaj viac »
Image

Novinky z Tipsport ligy pred posledným hracím víkendom pred ZOH 2018 - 1. časť (1/2)

Súpisky sú uzavreté a ide do tuhého! Prvoligové kluby doplňovali kádre čo sa dalo. ZOH nakoniec po použití zdravého rozumu až tak neovplyvnia priebeh záverečných kôl našej najvyššej hokejovej súťaže. No Olympionici budú predsalen tímom chýbať hneď po víkende. Kto sa najviac v tomto smere oslabí?


tipsport ligaČítaj viac »
Image

Slovenské hokejové vedenie našlo kompromis. Országh asi pôjde s tímom na ZOH!

Traumatizujúca situácia okolo slovenskej hokejovej reprezentácie bude mať asi pozitívne rozuzlenie. Niektoré návrhy prenikli na verejnosť. Ak ich vo štvrtok odsúhlasí Výkonný výbor SZĽH budú možno všetci spokojní.


zoh 2018tipsport ligaČítaj viac »
Image

Novinky z Tipsport ligy: Opäť sa niekomu pomáha?

Okrem posledných prestupov sa samozrejme pozrieme aj na aktuálnu formu jednotlivých tímov a kurzy v stáv. kancelárii. No tentokrát sa zameriame na zaujímavé praktiky, ktoré rozdelili predstaviteľov hokejových klubov. Posunul sa totiž termín prestupov....


tipsport ligaČítaj viac »
Image

Štartuje Tipsport Liga: Stávkové kancelárie favorizujú Košice

Pred štartom novej sezóny najvyššej slovenskej hokejovej súťaže vám prinášame novinky, ktoré letné obdobie prinieslo. To by vám mohlo pomôcť pri tipovaní na celkového víťaza súťaže. Porovnali sme aj kurzy v stávkových kanceláriách.


tipsport ligahokejČítaj viac »