Tipsport servíruje €4,000 vstupný bonus + €15 ZADARMO na prvé stávky

S lákavou ponukou prichádza aj dobre známa stávková kancelária Tipsport, ktorá servíruje novým hráčom lahôdku v podobe ohromného €4,000 vstupného bonusu a ako predkrm ponúka €15 zadarmo na prvé stávky!

Ak ešte nie ste súčasťou jednej z najväčším komunít tipérov na Slovensku, prišiel čas na to, aby ste si vytvorili konto na Tipsporte. Po vyplnení osobných údajov a overení totožnosti získate okamžite €15 bonus na tipovanie.

Bonus bude pripísaný najneskôr do 24 hodín v Netoch, pričom €1 = 100 Netov. Zároveň máte ako novoregistrovaný hráč nárok aj na výber vstupného bonusu, ktorý sa pohybuje až do výšky €4,000!

Všetko záleží na výške vášho prvého vkladu, ktorý bude 100% odzrkadlený vo vstupnom bonuse. Hladiny vstupného bonusu si môžete prezrieť v prehľadnej tabuľke nižšie, kde sú všetky potrebné informácie:

V prípade prvého vkladu do 100 € (rozmedzie 0 až 100 €) vrátane je pre získanie vstupného bonusu nutné pretipovať šesťnásobok súčtu hodnoty prvého vkladu na hráčsky účet a hodnoty vstupného bonusu (príklad: prvý vklad na hráčsky účet je 100 € = 100 € bonus. Požadovaný obrat: (100+100)x6 = 1 200 €). Pre výpočet nároku na bonus sa započítavajú všetky stávky uzatvorené na internete, ktoré majú po vyhodnotení minimálny celkový kurz 1,5:1. Pre výpočet nároku na vstupný bonus sa každému tipujúcemu denne započítava súčet vkladov v max. výške 40 €.

Bonus vám bude vyplácaný po častiach, aby ste mohli peniazmi disponovať čo najskôr.

Tipsport ponúka vstupný bonus až do výšky €4,000!