Tipovanie cez internet: Viete ako na to?

Stávkovanie, resp. tipovanie cez internet je v princípe identické, ako stávkovanie v pevnej stávkovej kancelárii. Isté rozdiely však ale sú….V dnešnej dobe sa tipovanie cez internet teší čoraz väčšej popularite a najmä stávkovanie cez mobil je trendom posledných rokov.

Tipovanie cez internet mobil
Tipovanie cez internet – mobilná aplikácia

Keď prídete do pevnej stávkovej kancelárie, napíšete si na papierik čísla zápasov a k nim priradíte tip (napr. „1“). Potom napíšete na papierik sumu za ktorú chcete tiket vsadiť, no a potom už len odovzdáte papierik aj s peniazmi pracovníkovi stávkovej kancelárie a on vyhotoví tiket.

V online stávkovej kancelárii musíte pred týmto úkonom spraviť zopár jednoduchých vecí.

Najskôr si samozrejme musíte vybrať vhodnú stávkovú kanceláriu. Takú, ktorá vyhovuje Vašim predstavám o stávkovej ponuke, možnostiam vkladu a výberu peňazí, vstupnom bonuse, vernostnom systéme, atď.. V článku ako začať tipovať online, alebo v článku prečo tipovať v online stávkových kanceláriách sme Vám o tom napísali viac.

Následne sa do online stávkovej kancelárie zaregistrujte. Najlepšie preklikom cez náš portál, nakoľko v budúcnosti pripravíme v spolupráci s jednotlivými stávkovými kanceláriami akcie, ktoré budú určené iba pre hráčov registrovaných v online stávkovú kancelárii cez našu stránku. Registrácia Vám zaberie pár minút, keď do formulára vložíte meno, priezvisko, adresu, telefónne číslo, email. Po vyplnení a odoslaní formulára ste buď automaticky už zaregistrovaný, alebo Vám príde na Vami zadaný email aktivačný link. Po kliknutí naň už budete zaregistrovaný.

Keď budete zaregistrovaný (napríklad na Tipsporte), tak vložíte svoj prvý vklad pomocou u nich dostupných metód (cez kartu, internet banking, skrill, atď.). To taktiež prebehne veľmi rýchlo. Nezabúdajte, že Tipsport momentálne ponúka €15 ZADARMO na prvú stávku len za registráciu.

V tomto momente už môžete tipovať. Postupne si vyberáte zápasy a tipy presne tak, ako v pevnej stávkovej kancelárii. No s tým rozdielom, že Vám v menu stačí klikať z pohodlia domova. Potom vložíte vklad na daný tiket a uzavriete stávku. Ak Vaše tipy vyjdu, výhra Vám bude pripísaná na Váš hráčsky účet.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!