Analýza zápasu: Brighton vs. Manchester Utd.

Dnešná druhá analýza zápasu poskytne náhľad do anglickej kuchyne. Premier League servíruje dnes jeden chod v podobe stretnutia Brightonu s Manchestrom United

Dnešná druhá analýza zápasu poskytne náhľad do anglickej kuchyne. Premier League servíruje dnes jeden chod v podobe stretnutia Brightonu s Manchestrom United. Červení diabli cestujú na juh Anglicka po 3 body.

United má formu ako hrom, keď neprehrali už 14 zápasov v rade a naposledy zdolali Sheffield pohodlne 3:0. Hre Manchestru očividne prospieva Bruno Fernandes, ktorý sa rýchlo stal miláčikom publika.

analýza zápasu manchester united
Manchester United tréning

Hlavným cieľom hostí je v prebiehajúcej sezóne miestenka do Ligy Majstrov. Manchester momentálne figuruje na 6. mieste (zápas k dobru) a stráca 5 bodov na miliónovú súťaž. Do konca ligy ostáva ešte 7 kôl, takže je možné ešte všetko.

Tím Solskjaera by mal podľa papierových predpokladov získať dnes večer 3 body a potvrdiť vynikajúcu formu. Brighton drží v tabuľke 15. miesto so 6-bodovým náskokom nad pásmom zostupu. V posledných stretnutiach zbiera doby hlavne za remízy, ale tá sa dnes neočakáva.

Analýza zápasu hovorí jasnou rečou: Kvalita je jednoznačne na strane Manchestru a v momentálnej forme si len ťažko vieme predstaviť iný tip ako 2. Na podanie tiketu môžete využiť stávkovú kanceláriu DOXXbet, ktorej kurzovú ponuku vidíte na obrázku nižšie. Zápas začína 21:15.

Kurzová ponuka DOXXbetu

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!