Biatlonová šestka o 9 miliónov Netov začína už zajtra!

Fanúšikovia biatlonu vedia, že sezóna pomaly vrcholí. Počas nasledujúcich štyroch týždňov prebehnú ešte dva významné turnaje - MS v Pokljuke a Svetový pohár v Novém Městě na Moravě. Stávková kancelária Tipsport ponúka súťaž Biatlonová šestka, ktorou si môžete okoreniť preteky a vyhrať zaujímavé ceny.

Fanúšikovia biatlonu vedia, že sezóna pomaly vrcholí. Počas nasledujúcich štyroch týždňov prebehnú ešte dva významné turnaje – MS v Pokljuke a Svetový pohár v Novém Městě na Moravě. Stávková kancelária Tipsport ponúka súťaž Biatlonová šestka, ktorou si môžete okoreniť preteky a vyhrať zaujímavé ceny.

V hre sú ceny v celkovej hodnote až 9 120 000 Netov! Už teraz môžete natipovať niekoľko pretekov, ďalšie sa otvoria v priebehu šampionátu v Pokljuke. Svoju súťažnú stránku nájdete po prihlásení sa na hráčsky účet v záložke SÚŤAŽE (a to i v natívnej aplikácii v sekcii MÔŽEM HRAŤ).

Biatlonová šestka Tipsport
Začína Biatlonová šestka na Tipsporte

Pre účasť v Biatlonovej šestke stačí byť riadne registrovaným účastníkom internetového tipovania v Tipsporte. V Pokljuke a v prvej časti SP v Novém Městě na Moravě sa pôjde celkovo 18 pretekov (12+6). V každom z nich pritom môžete vyhrať až 320 000 Netov. Stačí vybrať, ktorí biatlonisti/štafeta prídu na prvých šiestich miestach. Výška odmeny bude závisieť na (ne)uhádnutom poradí.

Po prvé: Súťažiaci s najvyšším počtom správne tipnutých pretekárov v TOP 6 bez ohľadu na poradie získa až 160 000 Netov. V prípade, že šesť pretekárov zo šiestich najlepších neuhádne nikto, cena pripadne tomu, kto ich uhádne päť zo šiestich. Tento princíp aplikujeme až do vyhodnotenia, kedy súťažiaci uhádne jedného pretekára zo šiestich.

Po druhé: Rovnaká odmena čaká aj na tipéra, ktorý uhádne najlepších šesť biatlonistov v presnom poradí v daných pretekoch. Ak však túto kompletnú šesticu v presnom poradí neuhádne nikto, odmena sa pre tieto preteky nevyplatí.

Pokiaľ najlepší výsledok v oboch prípadoch zaznamená viac hráčov, výhru si rozdelia medzi sebou. Získané Nety vám pripíšeme najneskôr k piatemu pracovnému dňu po vyhodnotení pretekov.

Odmena neminie ani súťažiacich, ktorí sa umiestnia medzi prvými 5 000 v celkovom rebríčku.

Hráč s najvyšším súčtom dosiahnutých bodov získa 200 000 Netov! Za každý správny tip (umiestnenie pretekára v TOP 6 nezávisle na presnom poradí) sa pritom súťažiacemu pripočíta do celkového rebríčka jeden bod.

V prípade rovnakého počtu bodov bude lepšie umiestneným v celkovom rebríčku súťažiaci, ktorý uhádol viac biatlonistov v TOP 6 v presnom poradí. Pokiaľ nerozhodne ani predchádzajúce kritérium, lepšie umiestneným bude súťažiaci, ktorý odošle svoje prvé súťažné tipy do súťaže skôr.

Môže sa tiež stať, že sa v TOP 6 objaví pretekár, ktorý nebol v zozname pre tipovanie. V tomto prípade sa poradie pretekárov v cieli nemení a najlepší výsledok v rámci vyhodnotenia súťaže sa presunie na „päť z piatich v presnom poradí“. Na základe tohto princípu sa odmena posúva až na vyhodnotenie „1 z 1 v presnom poradí“ (v TOP 6 by sa umiestnilo päť pretekárov, ktorí neboli vypísaní pre tipovanie).

Termínový poriadok MS v Pokljuke a SP v Novém Městě na Moravě (štarty jednotlivých pretekov sa môžu meniť):

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!