Bláznivé stávky na Fortune: Čo sa stane v roku 2018?

Bláznivé stávky na Fortune pokračuje počas januára môžete vsadiť. Predá Křetinský Spartu a kúpi Bohemians 1905? Príde pápež František do ČR? Postúpi slovenský tím do štvrťfinále na MS aj OH? Vsadiť môžete aj na ďalšie podobné udalosti.

Bláznivé stávky na Fortune
Bláznivé stávky na Fortune: Čo sa stane v roku 2018?

Stávkové kancelárie občas prichádzajú so stávkami, ktoré sú častokrát skôr na pobavenie, ako na reálne vsadenie. No Fortuna to tentokrát skombinovala a niektoré udalosti nie sú až tak pritiahnuté za vlasy a dá sa na nich reálne vsadiť.

Samozrejme, ťažko sa dá predpokladať že do finále MS vo futbale postúpi práve Portugalsko aj Argentína, ale nie je to nemožné. A keď tam už budú, prečo by vo finále nedali aspoň po jednom góle dvaja najlepší futbalisti planéty, teda Messi a Ronaldo? Kurz 333 je na takúto udalosť naozaj lákavý.

Nereálny nie je ani postup slovenských hokejistov do štvrťfinále tak ZOH 2018 a zároveň MS 2018. Ono na ZOH bude pravdepodobne stačiť ak vyhráme v skupine so Slovinskom. Teda ak nedostaneme veľa gólov od Ruska a USA. U Ruska sa to dá predpokladať, no u európskeho výberu USA až tak nie. Dokonca sme ich viacmenej olympíjsky výber nedávno porazili na Nemeckom pohári 2:1. Kurz je 13. Prečo nie…

Podať sa dajú aj ďalšie zaujímavé stávky. Asi najbláznivejšou je, že David Křetinský predá v roku 2018 Spartu Praha a kúpi Bohemians 1905. Tomu zodpovedá aj kurz, ten je až 750!

Tu sú udalosti, na ktoré si môžete vo Fortune podať a ktoré nájdete v ich kurzovej ponuke pod záložkou Stane sa v roku 2018?

StaneSavRoku2018_1
Kurzy Fortuny na udalosti roka 2018 – šport
StaneSavRoku2018_2
Kurzy Fortuny na udalosti roka 2018 – bulvár

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!