Bonus bez vkladu na Tipsporte 💯: €15 zadarmo na tipovanie

Stávková kancelária Tipsport ponúka ako jediná na trhu ponúka fantastický bonus bez vkladu na tipovanie, ktorý získa automaticky každý nový zákazník. €15 zadarmo môžete využiť na prvé stávky, ktoré na Tipsporte uzatvoríte

Stávková kancelária Tipsport ponúka ako jediná na trhu ponúka fantastický bonus bez vkladu na tipovanie, ktorý získa automaticky každý nový zákazník. €15 zadarmo môžete využiť na prvé stávky, ktoré na Tipsporte uzatvoríte.

Bonus bez vkladu Tipsport
Bonusy pre nových hráčov na Tipsporte

Na získanie bonusu sa musíte akurát zaregistrovať v stávkovej kancelárii Tipsport. A to je všetko! Po vyplnení registračného formulára a overení totožnosti máte nárok na bonus bez vkladu, ktorý predstavuje €15 zadarmo.

Bonus bez vkladu je vyplácaný v Netoch

Registračný bonus bude pripísaný na konto do 24 hodín po dokončení registrácie, vrátane overenia totožnosti. Na verifikáciu konta sú potrebné dva doklady: občiansky preukaz, vodičsky prekaz, karta poistenca, povolenie na trvalý pobyt atď.

Nety sú bonusové body vernostného programu stávkovej kancelárie Tipsport, ktoré zbierate napríklad podávaním tiketov. Za Nety môžete následne stávkovať alebo ich napríklad používať na kurzové zvýhodnenie pri podávaní tiketov.

€15 bonus bez vkladu na prvé stávky ide ruka v ruke s veľkým €4,000 vstupným bonusom Tipsportu, ktorý je taktiež pripravený pre všetkých nových hráčov. Výška vstupného bonus závisí od veľkosti prvého vkladu uskutočneného na hráčsky účet. Ak vložíte na konto €50, váš vstupný bonus bude rovnako €50.

Vstupný bonus Tipsportu má tri úrovne počiatočného vkladu.

Každá úroveň má rozdielne požiadavky na získanie bonusu. Čím vyšší bonus, tým viac ho musíte prestávkovať. Podmienky pretočenia bonusu vidíte v prehľadnej tabuľke nižšie.

Vstupný bonus Tipsport Podmienky získania
Vstupný bonus Tipsport – Podmienky získania

Započítavané sú kurzové aj LIVE stávky a bonus je vyplácaný po 10% častiach. To znamená, že vždy po pretipovaní 10% požadovaného obratu, získate 10% z celkovej hodnoty vstupného bonusu. Pri maximálnom €4,000 bonuse je požadovaný obrat na jeho vyčistenie rovných €80,000.

Na tipovanie online kdekoľvek je dispozícii všetkým zákazníkom aj moderná mobilná aplikácia Tipsport. Do najväčšej komunity tipérov sa môžete zapojiť aj cez mobil, pretože aj cez aplikáciu máte prístup na fórum.

Čaká na vás samozrejme aj kompletná kurzová ponuka a LIVE stávky, ktoré môžete uzatvárať pri sledovaní Tipsport TV. K tisícom živých prenosom na stákovanie LIVE môžete využiť aj populárnu funkciu cashout (predčasné vyplatenie tiketu).

Mobilnú aplikáciu Tipsort si môžete stiahnuť pre Android alebo iOS. Cez aplikáciu získate prístup aj do nového online casina, v ktoré vás ohúri širokou ponukou hracích automatov, štedrými bonusmi a pravidelnými bonusovými akciami.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!