Cashout tiketu aj pri rozohratých zápasoch na Tipsporte

Cashout tiketu, alebo inak povedané predčasné vyplatenie tiketu využíva čoraz viac stávkujúcich. Máme pre nich dobrú správu. Odteraz je totiž na Tipsporte možné cashoutovať predzápasové tikety aj v prípade, že na nich máte rozohrané príležitosti.

A ďalšia novinka? V live stávkach si na svojom počítači môžete pustiť na Tipsporte dva streamy vedľa seba!

Cashout tiketu Tipsport
Cashout tiketu na Tipsporte

Doposiaľ platilo, že ste si mohli predčasne vyplatiť predzápasový tiket (prematch) s tým, že na ňom nemohla byť žiadna príležitosť rozohraná. Čo sa mení?

Rozšírený cashout

Po novom je možné použiť na Tipsporte cash out pri predzápasovom tikete aj s príležitosťou/príležitosťami, ktoré sa aktuálne hrajú a zároveň sú dostupné v live stávkach. To znamená, že si teraz môžete predčasne vyplatiť tiket s rozohranými live zápasmi. Získate tak väčší priestor pre cash out. Ako viete, niektoré tikety doteraz ani nešli cashoutovať (všetky zápasy sa časovo prekrývali). Po terajšej zmene je táto bariéra odbúraná. Cash out je možné použiť podľa aktuálneho vývoja stretnutia (ale iba pri predzápasových tiketoch).

Príklad: Natipoval som si tiket s piatimi futbalovými zápasmi (prematch). Štyri už skončili, vyšli mi. Super. Posledný (piaty) medzičasom začal a je dostupný v live stávkach. Počkám na záverečný hvizd, alebo dám cash out?

Výpočet potenciálnej výhry bude prebiehať podľa aktuálnych live kurzov. Pri využití cash outu na vás vyskočí hláška so zobrazením aktuálnej výšky potenciálnej výhry a jej odsúhlasenie (pri dlhšej časovej odmlke môže dôjsť k pohybu live kurzov a výška výhry sa tak opäť zmení, na to vás hláškou znovu Tipsport upozorní).

Pokiaľ zápasy/príležitosti Tipsport na tikete neponúka v live stávkach, zostáva všetko po starom. Cashoutovať ide v tomto prípade len do tej doby, kým sú všetky kurzy v prematch ponuke.

Na ďalšom vylepšení predčasného vyplácania Tipsport pracuje. Pokračuje v systémových úpravách, ktoré povedú k úplnému cash outu live tiketov.

Dva streamy vedľa seba

Novou vychytávkou je tiež multiview na webe. Ide o to, že si počas live tipovania môžete na svojom počítači v jednom okne na Tipsporte pustiť dve stretnutia vedľa seba. Túto novinku určite ocenia majitelia monitorov so strednými a väčšími rozmermi.

Ovládánie multiview je veľmi intuitívne. V live stávkach si v ľavom paneli vyberiete zápas, ktorý chcete tipovať live (a sledovať, ak je stream k dispozícii). Napríklad futbal. Zároveň vás však môže veľmi zaujímať aj priebeh iného duelu. Čo teraz? Prejdete kurzorom na vami požadovaný druhý zápas v ľavom paneli a na zobrazenom poli zvolíte, či si ho pustíte v ľavom, alebo pravom stĺpci.

Na jednom mieste (monitora), respektíve na jednej stránke internetového prehliadača tak budete mať prehľad hneď o dvoch stretnutiach, na ktorých vývoj môžete live stávkami ihneď reagovať.

Ak sa vám ikona pre zapnutie multiview nezobrazuje, máte pravdepodobne príliš malý monitor. Môžete tiež skúsiť zmenšiť písmo (funkcia lupa v prehliadači), prípadne vypnúť postranné lišty, ak ich používate. Technicky je potrebné mať rozlíšenie prehliadača aspoň 1 366 pixelov na šírku.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!