DOXXbet: 💯 Bonus na tipovanie + recenzia

Už 25 rokov prináša DOXXbet priaznivcom športového tipovania miesto, kde môžu realizovať svoje predstavy a ciele. Stávková kancelária DOXXbet je držiteľom slovenskej licencie od Úradu pre reguláciu hazardných hier na prevádzkovanie kurzových stávok a hazardných hier.

Stávková kancelária DOXXbet
Stávková kancelária DOXXbet

V našej kompletnej recenzii si posvietime bližšie na kurzovú ponuku, registráciu, vstupné bonusy, moderné technológie, mobilnú aplikáciu DOXXbetu, živé prenosy, vernostný klub a množstvo ďalších vychytávok, ktorými stávková kancelária DOXXbet vytvára skvelé miesto pre športové stávkovanie.

DOXXbet je jednotkou na trhu v počte stávkovacích termináloch tzv. Sportboxov. Stávková kancelária DOXXbet ako prvá na Slovensku spustila online stávkovanie až na štyroch platformách: desktop (stolový PC), mobilná verzia stránky a aplikácia pre Android a iOS.

Stávková kancelária DOXXbet mobil, web, Sportbox
DOXXbet – mobil, web, Sportbox

Stávková kancelária DOXXbet – Registrácia

A teraz prejdeme postupne to najdôležitejšie, čo stávková kancelária DOXXbet ponúka svojim zákazníkom. Ako prvú si prejdeme registráciu na DOXXbete, ktorá patrí medzi tie jednoduchšie a aj úplný začiatočník by nemal mať problém s vytvorením konta. Ako na to?

Prvým krokom je samozrejme spustenie webovej stránky DOXXbet v prehliadači. V pravom hornom rohu obrazovky nájdete tlačidlo Registrovať.

Registrácia na DOXXbete

Následne je potrebné vyplniť registračný formulár, najmä položky s červenou bodkou.

Registrácia na DOXXbete #1

Po potvrdení tlačidlom Zaregistrovať príde na váš mobil SMS správa s overovacím kódom, ktorý zadáte do vyskakovacieho okna na monitore a potvrdíte tlačidlom Registrovať.

Registrácia na DOXXbete #2

Po potvrdení overovacieho SMS kódu musíte prejsť do svojho emailu, kde vás čaká registračný kód s aktivačným linkom, na ktorý kliknete po vyplnení osobných údajov.

Registrácia na DOXXbete #3

Po kliknutí na aktivačný link v emaily bude vaše konto aktivované. Následne zadávate heslo na prístup do hráčskeho účtu.

Registrácia na DOXXbete #4
Registrácia na DOXXbete #5

Posledným krokom ku kompletnému dokončeniu registrácie je overenie totožnosti. Bez overenia totožnosti nemôžete previesť peniaze na účet a začať tipovať. Zároveň aj prídete o možnosť využiť skvelý €2,000 vstupný bonus a €20 bezrizikovú stávku na tipovanie zadarmo.

Registrácia na DOXXbete #7

K overeniu totožnosti sú tradične potrebné dva doklady: občianky preukaz, cestovný pas, povolenie na pobyt, vodičský preukaz alebo preukaz poistenca. Stávková kancelária DOXXbet kontroluje doklady veľmi rýchlo, takže väčšinou ste vybavený v priebehu desiatok minút.

DOXXbet – Vklady a Výbery

Po úspešnej registrácia prichádza rad na vloženie finančných prostriedkov na hráčsky účet. Stávková kancelária DOXXbet ponúka rôzne možnosti transakcií:

• Bankový prevod (min. výška vkladu €10, max. €20,000)
• Online bankový prevod (min. výška vkladu €5, max. €2,000)
• Kreditná/Debetná karta (min. výška vkladu €5, max. €2,000)
• Paysafecard (min. výška vkladu €10, max. €2,000)
• Platba mobilom cez VIAMO
• Kódom výherného tiketu alebo kreditného lístku z DOXXbet sportboxu
• Internetová peňaženka – Skrill (min. výška vkladu €10, max. €2,000)

Všetky transakcie na DOXXbet sú bez poplatkov, okrem paysafecard, kde sa účtuje 3% poplatok z výšky vkladu. Na DOXXbete môžete vložiť peniaze na konto cez kreditné karty VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD, MAESTRO.

Veľkou výhodou, ktorú DOXXbet ako jeden z mála na trhu umožňuje, sú vklady a výbery cez internetovú peňaženku Skrill. Je to ideálny spôsobom vykonávania transakcií, pokiaľ si neželáte, aby vaša banka vedela, že robíte transakcie do stávkových kancelárii.

Stávková kancelária DOXXbet notebook
Stávkovanie na DOXXbete

DOXXbet – Kurzová ponuka

DOXXbet ponúka na výber široké možnosti na tipovanie vo viac ako 50-tich športoch, pričom udalostí na tipovanie je týždenne minimálne 200,000. Ako jedna z mála stávkových kancelárii ponúka aj 3. a 4. slovenskú futbalovú ligu, ale nájdete tu aj nespočet spoločenských udalostí na stávkovania ako voľby, či udeľovanie Oscarov.

Kurzová ponuka DOXXbetu sa nachádza po ľavej strane, keď prejdete na webovú stránku. V menu kurzovej ponuky sú zobrazené všetky športy, ktoré je možné tipovať. Pokiaľ máte záujem o LIVE stávky, zvoľte možnosť zobrazenia „Iba LIVE Zápasy“.

Filter

Ak chcete zobraziť predzápasové stávky odohrávané v iných časových intervaloch, zvoľte si v sekcii „Filter“. Preferované časové obdobie (3,6,12 hodín), celú dnešnú, prípadne zajtrajšiu ponuku alebo si vyberiete Vami zvolený deň prostredníctvom ikonky kalendára.

Kurzová ponuka Stávková kancelária DOXXbet
Kurzová ponuka DOXXbet Menu #1

Rozsah športových udalostí, ktoré sa zobrazujú v menu kurzovej ponuky sa bude meniť podľa toho, ako budete meniť časové rozpätie.

Obľúbené

Súťaže, ktoré radi tipujete, je možné označiť ikonkou s hviezdičkou. Tieto sa vám následne zobrazia práve v Sekcii „Obľúbené“.

Kurzová ponuka Stávková kancelária DOXXbet 2
Kurzová ponuka DOXXbet Menu #2

Menu kurzovej ponuky podľa športu

Kurzová ponuka podľa športu je robená stromovou štruktúrou rozbaľovania líg v rámci druhu športu či súťaže. To znamená, že menu sa bude rozbaľovať po rozkliku druhu zvoleného športu alebo v rámci súťaže daného športu. Rovnako tak si môžete klikom na daný šport či súťaž zas zbaliť ponuku do pôvodného jednoduchého zobrazenia.

Kurzová ponuka Stávková kancelária DOXXbet 3
Kurzová ponuka DOXXbet Menu #3

Kurzová ponuka

Po výbere z Menu kurzovej ponuky sa zobrazí v strednej časti stránky detailná kurzová ponuka. Vpravo hore v rámci ponuky máte ešte možnosť meniť časový interval rovnako ako pri použití filtra. Vpravo hore nad ponukou sa zobrazuje tiež ikonka lupy na základe ktorej máte po kliknutí možnosť vyhľadávať v ponuke konkrétne družstvo, či ligu.

V rámci samotnej kurzovej ponuky sa vám pri jednotlivých udalostiach zobrazia nasledovné údaje:

• Dátum a čas začiatku udalosti
• Názov udalosti
• Ikonka hodinky „Stopky“ – signalizuje, že udalosť bude zaradená aj v rámci stávok naživo
• Ikonka stĺpcového grafu – signalizuje, že pre udalosť sú k dispozícii štatistiky. Po kliknutí sa štatistiky k danému zápasu zobrazia v samostatnom okne
• Kurzy na základné príležitosti – zobrazené sú hneď pod tipmi (1,X,2,1X,X2,12)
• Kurzy na špeciálne príležitosti – tieto je možné zobraziť kliknutím na posledné políčko pri stávkovej udalosti, ktoré ukazuje počet pridaných stávkových príležitostí, alebo aj kliknutím na názov športovej udalosti

Po zobrazení špeciálnych stávkových príležitostí máte možnosť prechádzať jednotlivými druhmi a zobrazovať si ich aj zvlášť pre danú stávkovú udalosť (napr. Výsledok, Hendikep, 1.polčas,2.polčas atď.)

DOXXbet – Zostavenie a uzavretie tiketu

Keď chcete vybraný tip na zápas pridať na tiket, jednoducho kliknite na kurz. Tiket sa vytvorí v pravej časti webovej stránky a v hornej časti tiketu si môžete navoliť celkovo až 4 tikety. Môžete medzi nimi listovať a zostavovať každý nezávisle jeden od druhého.

V hornej časti tiketu je zároveň aj možnosť vybrať si druh tiketu. Môže byť jednoduchý alebo rozpisový. Na tikete sa zobrazí výsledný kurz, keď zadáte výšku vkladu. Tiket je potom potrebné potvrdiť kliknutím na tlačidlo Staviť tiket.

Na jednom tikete sa nedá kombinovať viac podporujúcich stávok. To znamená, že napríklad nemôžete vsadiť aj na víťazstvo a zároveň postup toho istému tímu.

Jednoduchý tiket

Stávka uzatvorená na jednu alebo viac stávkových udalostí. Rozlišujeme 2 základné typy jednoduchého tiketu:

• sólo stávka – tiket obsahuje len jednu stávkovú udalosť
• kombinovaná stávka – tiket obsahuje viacero stávkových udalostí, ktorých jednotlivé kurzy sa násobia do výsledného kurzu

Minimálny vklad jednoduchej stávky na jeden tiket je 0,50 €.

Jednoduchý tiket Stávková kancelária DOXXbet
Jednoduchý tiket DOXXbet

Rozpisový tiket

Rozpisový tiket je vlastne len súborom mnohých jednoduchých tiketov. Slúži na uľahčenie vytvárania viacerých tiketov s previazanými udalosťami, nakoľko umožňuje podľa zadaného kritéria kombinovania vybraných stávkových udalostí vytvoriť množstvo stávok naraz. Výpočtový program proste rozpíše možný počet hraných kombinácií medzi zvolenými udalosťami.

Minimálny vklad rozpisovej stávky na jeden tiket je 0,10 €.

Pri rozpisovom tikete sa výška výsledného vkladu rovná súčtu vkladov rozpísaných kombinácií.

Príklad: Vybrali ste si z ponuky 5 stávkových udalostí. Pri rozpise 3/5 rozpíše počítač všetky troj kombinácie z natipovaných 5-tich podujatí. Takýchto kombinácii je až 10. To znamená že pri vklade 0,50 € na 1 kombináciu bude výsledný vklad 5 €.

Rozpísané zápasy budú označené abecedne postupne od písmena „A“ až do písmena „J“. Stávkujúci môže pridať k rozpisu ďalšie zápasy označené zeleným terčíkom ako tzv. tutovky. Ide o fixné tipy, ktoré sa pridajú ku každej z vytvorených kombinácií. Tutovky sa volia tak, že si označíte jeden (prípadne viaceré) zo zápasov a zvolíte možnosť uvedenú pod udalosťami ako Označ tutovky.

Každá kombinácia v rozpisovom tikete má podľa jednotlivých kombinovaných kurzov svoj výsledný kurz a tým aj prislúchajúcu výhru.

Počet možných systémových stávok závisí od počtu očakávaných výsledkov a zvoleného systémového princípu. Prehľad všetkých stávok s jednotlivými kombináciami sa zobrazia po kliknutí na „Kombinácie ( )“.

Pri rozpisovom tikete zvolíte:

• Na tikete si môžete vybrať tutovku vyššie uvedeným spôsobom
• Zvolíte druh rozpisu (v zátvorkách je uvedený počet všetkých kombinácií)
• Určíte výšku vkladu na jednu kombináciu a kliknete na STAVIŤ TIKET

Rozpisový tiket Stávková kancelária DOXXbet
Rozpisový tiket DOXXbet

Skupinový tiket (rozpisový tiket so skupinami)

Skupinový tiket je vlastne druh rozpisového tiketu. Rozdiel oproti klasickému rozpisovému tiketu spočíva v tom, že sa tvoria kombinácie nie jednotlivých stávkových udalostí, ale priamo skupín udalostí (skupinu tvorí 2 a viac zápasov).

Tento systém znamená vlastne možnosť kombinovať viaceré menšie tikety v jednom veľkom tikete.

Postup tvorenia skupinového tiketu:

• Po vybraní zápasov z kurzovej ponuky sa skupiny a tutovky vytvárajú na tikete jednoducho kliknutím na konkrétny zápas a klikom na červenou označenú možnosť ako Vytvor skupinu resp. zelenou označenú možnosť Označ tutovky ktoré sú uvedené pod udalosťami.

• Následne si zvolíte systém, ktorým chcete skupiny kombinovať (pri 4 skupinách to je napr. 2/4 alebo 3/4). Za zvoleným systémom je v zátvorke vždy uvedený počet všetkých kombinácií.

• Zadáte vklad na jednu kombináciu a výsledný vklad bude rovný počtu všetkých kombinácií v skupinovom rozpise.

• Podáte tiket klikom na STAVIŤ TIKET

DOXXbet – Bonusy

DOXXbet ponúka množstvo bonusov pre svojich zákazníkov a my sa v našej recenzii zameriame hlavne bonusy pre nových hráčov. Tí majú po dokončení registrácie k dispozícii veľký €2,000 vstupný bonus.

DOXXbet vstupný bonus
DOXXbet vstupný bonus až do výšky €2,000

Stávková kancelária DOXXbet vypláca vstupný bonus po pätinách, takže sa vám nemôže stať, že by vám mohla prepadnúť vysoká suma, pokiaľ bonus nestihnete vyčistiť celý. To ocenia určite všetci tipéri, pretože človek dopredu nevie, čo život prinesie.

Po vytvorení konto majú stávkujúci 14 dní na to, aby uskutočnili prvý vklad na hráčsky účet. Na základe výšky prvého vkladu bude potom odzrkadlená aj hodnota vstupného bonusu až do výšky €2,000.

Pokiaľ vložíte sumu do €100, potom je potrebné pretočiť túto čiastku 10-krát. To znamená, že pri €100 vklade musíte staviť tikety v celkovej hodnote €1,000, aby vám bol €100 bonus pripísaný na konto. Podobne to funguje aj pri iných výškach vkladov, ale požiadavky na množstvo pretočení bývajú odlišné.

Bonus je potrebné vyčistiť v stanovenej lehote 90 dní. Progres clearovania bonusu môžete sledovať vo svojom profile v sekcii Bonusy a Promokódy / Vstupný bonus. V tabuľke nižšie sú zobrazené všetky potrebné detaily, vrátane množstva potrebných pretočení.

DOXXbet vstupný bonus - Tabuľka
DOXXbet vstupný bonus – Tabuľka

DOXXbet vstupný bonus – Pravidlá a podmienky:

• Akcia platí len pre novoregistrovaných klientov od 1.12.2019

• Maximálna výška bonusu je 2000 €

• Bonus je pripisovaný po pätinách a automaticky po splnení podmienok. Na získanie prvej pätiny bonusu je potrebné prestávkovať pätinu požadovanej sumy pretočenia na nižšie definovaných tiketoch do 90 dní. Informácie o pretočení a celkovom postupe sú dostupné v sekcii Bonusy a Promokódy/Vstupný bonus.

• Aby ste splnili podmienky a získali nárok na bonus, je potrebné sumu vkladu staviť 10x až 16x v závislosti od príslušnej kategórie prvého vkladu, na tiketoch, ktoré obsahujú minimálne 3 udalosti a zároveň minimálne dve udalosti na tikete musia mať kurzy aspoň 1,45.

• Každá stávka vyššia ako výška vkladu je považovaná za platnú len do výšky tohto vkladu. Napríklad: ak klient vloží 300 eur, maximálna výška bonusu je 300 eur, prislúchajúcim vkladom k výške bonusu je 300 eur. Maximálna stávka ktorá sa započíta hráčovi do pretočenia tak bude 300 eur aj keď stávka bude vyššej hodnoty (napr. 500 eur).

Do pretočenia sa zarátavajú iba vyhodnotené tikety.

• Do pretočenia sa nezapočítavajú duplicitné tikety. Ak klient staví dva a viac rovnakých tiketov (rovnaké zápasy a rovnaké tipy), do pretočenia sa započítava iba prvý takýto tiket. Rovnako sa do pretočenia nezapočítavajú predčasne vyplatené tikety, tikety stavené za voľné stávky a rozpisové tikety.

• Do pretočenia vstupného bonusu sa nepočítajú tikety s Bonusovým kurzom.

• Pre zapojenie sa do tejto bonusovej akcie a získanie vstupného bonusu je potrebné vykonať prvý vklad do 14 dní od dátumu registrácie a splniť podmienky pretočenia do 90 dní.

• DOXXbet si vyhradzuje právo kedykoľvek ukončiť či zmeniť túto bonusovú akciu a posudzovať udeľovanie bonusov individuálne v prípade, ak to uzná za potrebné.

Bezriziková stávka DOXXbet
Bezriziková stávka DOXXbet

Na všetkých nových hráčov čaká aj druhý bonus – €20 bezriziková stávka.

Ako správne tušíte z názvu bonusu, pri tejto stávke nič neriskujete a môžete iba získať. Stávková kancelária DOXXbet vám totiž vráti vklad do výšky €20 na hráčske konto, keď vami podaný prvý tiket nevyjde.

Možnosť využitia bezrizikovej stávka vyprší rovnako po 14-tich dňoch od dokončenie registrácie, ako je tomu v prípade vstupného bonus. €20 bezriziková stávka má dve podmienky, ktoré musí spĺňať podaný tiket. Musia byť na ňom aspoň dve udalosti a celkový kurz musí byť vyšší ako 2.0.

Bezriziková stávka na DOXXbete – Výhody:

• Nikdy pri prvej stávke neprehráš
• Vytvorenie hráčskeho účtu je rýchle a jednoduché
• Voľne použiteľný bonus získaš aj bez pretočenia
• Máš až 14 dní na využitie tohto bonusu odo dňa registrácie
• Bezrizikovú stávku je možné kombinovať so vstupným bonusom
• V DOXXbete môžeš využiť bezrizikovú stávku 20 € na ľubovoľnej platforme, buď mobile alebo počítači

Online casino DOXXbet Bonus
Online casino DOXXbet – Bonus

Po otvorení online casina DOXXbetu začiatkom roka 2020 pribudol v ponuke aj €1,000 vstupný bonus pre vyznávačom hracích automatov, ktorí je možné kombinovať s ďalším atraktívnym bonusom – 100 spinov ZADARMO! Navyše, prvých 50 spinov do hry Gem Heat získajú všetci noví hráči len za registráciu bez vkladu na účet!

Predčasné vyplatenie tiketu na DOXXbete

Aj stávková kancelária DOXXbet ponúka svojim stávkujúcim, rovnako ako konkurencia, možnosť predčasného vyplatenia tiketu – cashout. Pri tipovaní si tým prešiel už každý z nás, posledný zápas na tiket a samozrejme nevyjde.

Predčasné vyplatenie tiketu zabráni tomuto hrozivému scenáru a dokáže vám niekedy zachrániť poriadny balík peňazí. Funguje to tak, že po požiadaní o cashout, DOXXbet odkúpi váš tiket ešte pred jeho vyhodnotením.

To znamená, že vám ponúkne menej výhodný kurz, výmenou za to, že vám bude vyplatená výhra predčasne bez ohľadu na to, ako zápas dopadne. A máte isté peniaze vo vrecku. Na predčasné vyplatenie tiketu sa kvalifikujú predzápasové a LIVE stávky. Po uzatvorení týchto stávok môžete vidieť v detaily tiketu zelené tlačidlo „Vyplatiť ihneď“.

Kompenzácia tiketu až do 15-násobku vkladu

Stávková kancelária DOXXbet ponúka novú vylepšenú kompenzácia tiketu, ktorá vám môže vrátiť až 15-násobok vkladu. Ak stavený tiket obsahuje iba jeden nesprávny tip a kurz na tikete je vyšší ako 100., DOXXbet vám vykompenzuje stratu a vráti peniaze. Podrobnosti o kompenzácii tiketu na sme vám priniesli v našom článku.

DOXXbet mobilná aplikácia

Tipovanie cez mobil je v dnešnej modernej dobe plnej smartfónov nesmierne populárne. Nie každý má doma stolový počítač, ale mobilom disponujú prakticky všetci. DOXXbet mobilná aplikácia ponúka navyše veľmi prehľadné rozhranie, vďaka ktorému sa v nej zorientuje ľahko aj začiatočník.

DOXXbet mobilná aplikácia
DOXXbet mobilná aplikácia

DOXXbet mobilná aplikácia samozrejme disponuje kompletnou kurzovou ponukou. Tipovať môžete predzápasové alebo LIVE stávky, ktoré sú aktuálne atraktívnejšie vďaka zaradeniu živých prenosov. Viac informácii o live streamoch DOXXbetu sme priniesli v našom reporte.

Mobilná aplikácia DOXXbet ponúka funkcie ako skontrolovanie tiketu, či zápasový tracker. Aplikáciu si môžete stiahnuť pre Android alebo iOS po uzatvorení registrácie.

Betfórum DOXXBetu s Vladom Goffom

Stávková kancelária DOXXbet poskytuje svojim zákazníkom aj priestor na vymieňanie názorov, zdieľanie tiketov, či možnosť podeliť sa o svoje plánované tipy. Betfórum je rozdelené na dve časti, pričom v jednej operuje aj známy Vladimír Goff, ktorý zdieľa svoje tipy. Druhá časť patrí samotnej diskusii tipérov.

DOXXbet Klub: Vernostný program

Na DOXXbete nájdete aj špičkový vernostný program. Členom DOXXbet klubu sa stáva automaticky každý užívateľ po registrácii, čo mu dáva šancu zbierať vernostné body. Tie sa dajú zameniť v DOXXshope za voľné stávky zadarmo, elektroniku alebo vecné ceny. Ako funguje zbieranie bodov sme nám prezradili v našom kompletnom návode.

Bet Builder

Revolučná novinka Bet Builder dáva možnosť pri jednom zápase nakombinovať viacero stávok na jeden tiket! Môžete si napríklad staviť na to, že váš obľúbený strelec dá gól a zároveň, že jeho tím vyhrá zápas. Bet Builder je novinka, ktorá búra zaužívané štandardy a dáva najmä skúseným tipérom silnú zbraň do arzenálu.

Bet Builder DOXXbet
Vyskúšaj nový Bet Builder na DOXXbete!

Virtuálny Live tenis na DOXXbete

O level vyššie pred konkurenciou sa posunul DOXXbet aj po zaradení jedinečnej novinky – Virtuálny Live tenis. Ako jediný na trhu ponúka DOXXbet tipovanie virtuálneho tenisu aj počas zápasu, čo plnohodnotne kopíruje LIVE stávkovanie.

Športové simulácie na DOXXbetu

Čerešničkou na torte ponuky DOXXbetu sú aj zbrusu nové športové simulácie. Jedná sa o futbalové a tenisové zápas, ktoré vyhodnocuje umelá inteligencia. Športové simulácie využívajú najnovšie technológie AI a na základe dát odhaduje priebeh zápasu.

Virtuálne hry – €35 bonus DOXXbetu

Veľkej popularite sa v dnešnej dobe tešia aj virtuálne hry, ktoré samozrejme zaradila do svojej ponuky aj stávková kancelária DOXXbet. Ich najväčšou devízou je samozrejme rýchlosť a nepretržitá akcia. DOXXbet ponúka k tipovaniu na virtuálne hry a športy dokonca aj skvelý €35 bonus vo forme voľných stávok, ktorý môže využiť úplne každý!

V ponuke sú futbal, basketbal, tenis a ďalej dostihy koní a psov. Pri klasických športoch sa dá tipovať na víťaza zápasu, počty gólov, bodov, gemov, hendikepy, presné výsledky a pod. Pri pretekoch koní a psov sú to stávky na jednotlivé poradia. Kurz sa dá navýšiť kombináciami viacerých zápasov na tikete, čo DOXXbet umožňuje ako jedna z mála stávkových kancelárii na Slovensku.

Tipovanie na DOXXbete
Tipovanie na DOXXbete

Na záver môžeme zhodnotiť, že stávková kancelária DOXXbet si cení svojich zákazníkov nad zlato. Fantastická kurzová ponuka, množstvo bonusov a moderné funkcie robia DOXXbet silným hráčom na trhu so športovým tipovaním. DOXXbet taktiež ponúka extra rýchle vyplácanie výhier, podporu cez Infolinku, email a chat každý deň v týždni.

Registrácia do stávkovej kancelárie DOXXbet