DOXXbet Klub: Vernostný program plný výhod!

Stávková kancelária DOXXbet ponúka svojim zákazníkom jedinečný vernostný program DOXXbet Klub, ktorý dáva všetkým šancu získať luxusné ceny. Vernostné body, ktoré sa zbierajú pri športovom stávkovaní, môžete vymeniť za špičkovú elektroniku, voľné stávky zadarmo alebo iné štýlové vecné ceny

Stávková kancelária DOXXbet ponúka svojim zákazníkom jedinečný vernostný program DOXXbet Klub, ktorý dáva všetkým šancu získať luxusné ceny. Vernostné body, ktoré sa zbierajú pri športovom stávkovaní, môžete vymeniť za špičkovú elektroniku, voľné stávky zadarmo alebo iné štýlové vecné ceny.

DOXXbet Klub Vernostný program
DOXXbet Klub: Vernostný program

Vernostné body nestoja nič a sú iba bonusom navyše. Pripisujú sa na hráčske konto za každý podaný tiket. Aby ste sa stali členom DOXXbet klubu nepotrebujete spĺňať žiadne náročné podmienky. Členom sa stáva automaticky každý klient, ktorý sa zaregistruje v stávkovej kancelárii DOXXbet a vytvorí si účet.

DOXXbet Klub bod za podaný tiket
Systém zbierania bodov DOXXbet klube

Body sa pripočítavajú na účet za každý tiket, ktorý je stavený prostredníctvom webu, mobilnej aplikácie DOXXbet alebo hracieho terminálu Sportbox. Za každých stavených 50 centov získaš na konto 1 bod. Body sa započítavajú pri podaní predzápasovej alebo LIVE stávky. Body sa dajú následne zameniť za ceny v DOXXbet shope.

DOXXbet shop
DOXXbet shop

DOXXbet klub ponúka svojim zákazníkom aj Vernostnú kartu

Karta slúži na zbieranie bodov v hracom termináli Sportbox. Vernostná karta je samozrejme k dispozícii v každej prevádzke, kde sa Sportbox nachádza. Obsluha poskytne vernostnú kartu DOXXbetu na vyžiadanie.

Kartu DOXXbetu si môžete vyžiadať v prevádzke alebo poslať na adresu domov. Stačí sa prihlásiť do svojho hráčskeho účtu, kde nájdete sekciu „Požiadať o vernostnú kartu“. Na aktiváciu kartu musíte vložiť kartu do čítačky v Sportboxe označenej čiarovým kódom. Následne iba postupujete podľa pokynov.

Vernostná karta DOXXbetu Aktivácia v Sportboxe
Vernostná karta DOXXbetu – Aktivácia v Sportboxe

Od tohto momentu môžete tipovať rovnako ako predtým, ale teraz už za každý 50 centov podaných na tikete získate 1 bod na konto.

DOXXbet klub dáva možnosť získať body aj ZADARMO!

Stačí, keď si stiahnete novú mobilnú aplikáciu DOXXbetu pre Android. Za prvé prihlásenie cez aplikáciu dostanete obratom slušných 100 bodov úplne zadarmo do vernostného programu.

Tu sa však rozdávanie bodov zadarmo nekončí. Ďalší 100 bodov môžete získať, pokiaľ počas prvých 30-tich dní od aktivácie konta nazbierate aspoň 100 bodov. Štedrý DOXXbet klub vám potom prihrá na konto ďalšiu stovku bodov navyše.

Treťou možnosťou ako získať body a voľné stávky zadarmo je sledovanie fanpage DOXXbetu na facebooku. Pravidelne tam nájdete tipovačky, v ktorých sa rozdávajú zaujímavé ceny. Poslednou možnosťou ako získať body navyše je zapojiť do pretekov o 50,000 bodov.

Tie sa začínajú vždy úvode nového mesiaca a trvajú prvých 7 dní. Pokiaľ budete mať počas trvania akcie výherný tiket s najvyšším kurzom, môžete sa umiestniť v bodovanej desiatke. Prvé miesto je fantastických 10,000 bodov!

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!

Pravidlá a podmienky akcie:

• Akcia sa začína vždy prvý deň v mesiaci a trvá 7 dní.
• Do tejto akcie je automaticky zaradený každý člen DOXXbet klubu.
• Akcia spočíva v uhádnutí najvyššieho kurzu počas daného týždňa. Do akcie sa teda započítava každý výherný tiket s ľubovoľným vkladom.
• Priebežný najvyšší uhádnutý kurz bude zobrazený v rebríčku akcie. Hlavnú cenu získa ten hráč, ktorý bude po siedmich dňoch od začatia akcie na prvom mieste.
• Rebríček bude aktualizovaný každý deň o 06:00 hod. a zverejnený v príslušnej sekcii akcie.
• Ocenených je prvých 10 miest na základe tabuľky, ktorá sa nachádza nižšie. Konečné výsledky budú zverejnené po skončení akcie v príslušnej sekcii. Body budú výhercom pripísané do dvoch dní po skončení akcie.
• DOXXbet si vyhradzuje právo v prípade akéhokoľvek podozrenia zo zneužitia tejto akcie zrušiť nárok na cenu, alebo v prípade, ak už bola odovzdaná túto cenu odobrať.
• DOXXbet si taktiež vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť pravidlá a podmienky alebo pozastaviť akciu v prípade podozrenia zo zneužitia.

Všeobecné pravidlá a podmienky DOXXbet klubu:

Člen programu

• Členom vernostného programu DOXXbet klub sa môže stať každá fyzická osoba, ktorá je oprávnená uzatvárať stávky podľa zákona č. 171/2005 Z. z. a je spoločnosťou DOXXbet & K-BET, s. r. o. prijatá do vernostného programu DOXXbet klub.

• Členstvo v DOXXbet klube je bezplatné, pre člena z neho nevyplývajú žiadne záväzky a povinnosti.

• Každý člen DOXXbet klub môže mať len jedno členstvo. Členstvo v DOXXbet klube je neprenosné a nemôže byť ani predmetom dedičského práva.

Vstup do DOXXbet klubu

• Každý v minulosti už registrovaný člen pred spustením DOXXbet klubu sa okamžite stáva členom DOXXbet klubu od jeho spustenia.

• Každý novo-registrovaný člen je taktiež automaticky členom DOXXbet klubu.

• Ak klient nemá vytvorené Hráčske konto a využíva stávkovacie terminály DS, do DOXXbet klubu vstúpi tak, že si vyžiada vernostnú kartu priamo u prevádzkovateľa zariadenia, v ktorom je DS umiestnený a túto kartu následne aktivuje prostredníctvom DS.

Vernostná karta

• Majiteľ Hráčskeho konta si môže vyžiadať vernostnú kartu v sekcii DOXXbet klub na stránke www.doxxbet.sk, ktorá je následne klientovi poslaná. Táto karta je už automaticky aktivovaná a spojená s jeho Hráčskym kontom.

• Každý hráč, ktorý vernostnú kartu získal u prevádzkovateľa DS ju musí aktivovať. Pri prvotnom načítaní vernostnej karty na DS je klient povinný vyplniť prihlasovací formulár. Po jeho vyplnení bude klientovi zaslaný 4 miestny PIN kód prostredníctvom sms správy, ktorým následne aktivuje kartu na DS.

• Každá karta má vlastný PIN kód, ktorý bude klientovi vygenerovaný. Vygenerovaný PIN kód je potrebné zadať vždy pri manipulácii peňažných prostriedkov spojených vernostnou kartou poprípade online hráčskym kontom. PIN kód nie je potrebné zadávať pri prihlásení a odhlásení (ak v rámci týchto operácií neprevádza žiadne peňažné prostriedky) a tak isto pri tlačení kreditného lístka.

• Ak má klient aktivovanú vernostnú kartu prostredníctvom DS a následne si vytvorí Hráčske konto na stránke www.doxxbet.sk, má možnosť spojiť kartu s kontom a zbierať body na spoločný účet. Vernostnú kartu priradí k Hráčskemu kontu po prihlásení v sekcii DOXXbet klub/Vernostná karta.

• Ak už klient má vytvorené Hráčske konto a aktivuje si vernostnú kartu prostredníctvom DS, má možnosť priradiť vernostnú kartu k Hráčskemu kontu po prihlásení v sekcii DOXXbet klub/Vernostná karta.

• Prostredníctvom vernostnej karty môže hráč podávať stávky na DS aj za peňažné prostriedky z Hráčskeho konta. Tieto peňažné prostriedky môžu byť použité iba na vykonanie stávky. Ich použitie hráč potvrdí prideleným PIN kódom vernostnej karty. Výsledný tiket v takomto prípade podlieha pravidlám podaného tiketu na DS.

• Pri strate alebo akomkoľvek poškodení vernostnej karty, kontaktujte prosím infolinku na tel. č.: +421/911/569 909 poprípade e-mailom: info@doxxbet.sk

Bodové konto

• Bodové konto je účet člena DOXXbet klubu, na ktorom sú evidované získané body.

• Stav bodového konta je evidovaný v počítačovom systéme spoločnosti DOXXbet & K-BET, s. r. o. a tento stav je vidieť okamžite po prihlásení na webovej stránke spoločnosti DOXXbet & K-BET, s. r. o.

• DS má vernostný systém prepojený s kontom na webovej stránke, tzn., že pre oba spôsoby tipovania je vedené to isté konto, na ktoré sú pripisované body, či už hráč používa DS, alebo Hráčske konto na stránke. Stav konta zistí klient na DS prihlásením sa pomocou vernostnej karty a zadaním 4-miestneho PIN kódu.

Získavanie bodov

• Body sú jednotky, ktoré získava člen vernostného programu DOXXbet klub za uzatváranie stávok podľa výšky vkladu.

• Za každých celých stavených 0,50€ (vrátane manipulačného poplatku) získava klient jeden bod. Príklad: Ak hráč staví tiket za 5,45€ získava 10 bodov. Každých necelých 0,5€ sa pri prepočte na body zaokrúhľuje smerom nadol.

• Body sa nepripočítavajú za využitie voľných stávok.

• V prípade storna tiketu sa získané body za tiket odpočítavajú.

• Maximálny počet bodov, ktorý je možné pripísať denne na bodové konto klienta, je 500 bodov. Po dovŕšení denného limitu 500 bodov, sa za každý ďalší tiket stavený v danom dni pripisuje 0 bodov.

• Body sa nepripočítavajú za virtuálne hry.

• Body sa nepripočítavajú za sólo tikety (tikety obsahujúce iba jednu udalosť).

• Body sa dajú vymieňať v DOXXshope za voľné stávky a produkty, ktoré budú v ponuke DOXXshopu. V DOXXshope je zobrazená dostupnosť produktov a ich bližšia špecifikácia. Obrázky v DOXXshope majú len ilustračný charakter.

• Platnosť bodov je 365 dní vždy do 31. mája aktuálneho kalendárneho roku.

Nakupovanie za body

• Každý klient má právo na produkt, ktorý je práve v ponuke DOXXshopu v závislosti od jeho dostupnosti. Pri zakúpení voľnej stávky bude táto pridelená do 2 dní na Hráčske konto. Voľná stávka sa dá využiť iba prostredníctvom Hráčskeho konta na stránke www.doxxbet.sk. Produkty sa budú doručovať na vopred overenú adresu klienta.

• DOXXbet & K-BET, s. r. o. má právo overiť klienta pred pripísaním voľnej stávky, alebo pred zaslaním vybraného produktu z DOXXshopu.

• V prípade záujmu o produkt si ho klient vyberie z DOXXshopu, ktorý bude na stránke www.doxxbet.sk. Pri nákupe budú klientovi automaticky odpočítané body z konta a následne bude vybraný produkt zaslaný na jeho adresu. Pred odoslaním produktu bude klient vyzvaný e-mailom (prípadne telefonicky), aby potvrdil svoju adresu.

Po jej potvrdení bude produkt zaslaný na klientovu adresu. Lehota zaslania produktu na klientovu adresu je 90 dní odo dňa objednávky. Po prevzatí produktu podpíše klient preberací protokol. Spoločnosť DOXXbet & K-BET, s. r. o. si vyhradzuje právo vybrať konkrétny model a typ požadovaného produktu na základe ponuky obchodného partnera.

• Reklamácie produktov si klient vybavuje sám, na základe obdržanej kópie faktúry a záručného listu od dodávateľa. Reklamácia sa dá uplatniť len na predmety z kategórie Elektronika. Nevzťahuje sa na voľné stávky, reklamné predmety spoločnosti DOXXbet a iné produkty v DOXXshope.

• Nakupovanie v DOXXshope je možné len prostredníctvom Hráčskeho konta na stránke www.doxxbet.sk. DOXXshop nie je dostupný na DS. Pred použitím bodov v DOXXshope má klient DS možnosť vytvoriť si Hráčske konto na stránke www.doxxbet.sk a následne body uplatniť, alebo kontaktovať infolinku a zaslanie požadovaného predmetu vyriešiť telefonicky alebo e-mailom.

• DOXXbet si vyhradzuje právo zmeniť typ produktu za aktuálnu verziu v danej cenovej kategórii na základe ponuky obchodného partnera.

Akcia o hlavnú cenu

• DOXXbet & K-BET, s. r. o. má právo pre členov DOXXbet klubu usporiadať dlhodobú akciu o hlavnú cenu. V tomto prípade bude každý člen DOXXbet klubu automaticky zaradený do akcie o hlavnú cenu. Hlavnú cenu získa hráč, ktorý splní všetky pravidlá a podmienky stanovené spoločnosťou DOXXbet.

• Pri výhre hlavnej ceny musí byť hráč overený a bude kontaktovaný spoločnosťou DOXXbet & K-BET, s. r. o., pre dohodnutie spôsobu prebratia výhry a pre poskytnutie informácií ohľadom výhry.

• Výherca hlavnej ceny súhlasí s použitím svojho mena a fotografie na propagačné účely spoločnosti DOXXbet & K-BET, s. r. o.

Ochrana osobných údajov

• Ochrana osobných údajov a ich manipulácia v rámci vernostného programu DOXXbet klub, prebieha v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov za nižšie uvedených podmienok:

• Vytvorením Hráčskeho konta dá člen súhlas so zhromažďovaním a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

• Každý člen má právo prístupu k jeho zbieraným a spracovaným osobným údajom. Člen má tak isto právo kedykoľvek odvolať svoj súhlas so získavaním a spracovaním svojich osobných údajov, tak, že zruší svoje Hráčske konto, podľa postupu stanovenom v Hernom pláne spoločnosti, pričom súčasne prestane byť členom DOXXbet klubu.

• DOXXbet & K-BET, s. r. o. vyhlasuje, že poskytnuté osobné údaje budú zhromažďované a spracovávané výhradne za účelom uvedeným v Hernom pláne a za účelom čerpania výhod plynúcich z členstva v DOXXbet klube.

Záverečné ustanovenia

• DOXXbet & K-BET, s. r. o. si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť či upraviť pravidlá, podmienky a ceny vernostného programu DOXXbet klub, prípadne individuálne zamedziť hráčov pri podozrení zo zneužitia. DOXXbet & K-BET, s. r. o. si tak isto vyhradzuje právo kedykoľvek ukončiť vernostný program DOXXbet klub.

V takom prípade bude dátum ukončenia programu zverejnený na stránke www.doxxbet.sk minimálne 2 mesiace pred ukončením.

• V prípadoch, ktoré nie sú uvedené v pravidlách a podmienkach DOXXbet klubu, vychádza vždy záverečné rozhodnutie v súlade s Herným plánom spoločnosti DOXXbet.