DOXXbet rozdáva voľné stávky v hodnote €42 počas Australian Open

Úvodný grandslamový turnaj tenisovej sezóny Australian Open začne s trojtýždňovým oneskorením 8. februára. A presne v tento dátum sa začína aj najnovšia bonusová akcia DOXXbetu, ktorá je zameraná na tipovanie tenisu. DOXXbet rozdáva voľné stávky pre tých, ktorým sa nebude dariť podľa predstáv.

Úvodný grandslamový turnaj tenisovej sezóny Australian Open začne s trojtýždňovým oneskorením 8. februára. A presne v tento dátum sa začína aj najnovšia bonusová akcia DOXXbetu, ktorá je zameraná na tipovanie tenisu. DOXXbet rozdáva voľné stávky pre tých, ktorým sa nebude dariť podľa predstáv.

DOXXbet rozdáva voľné stávky
DOXXbet rozdáva voľné stávky počas Australian Open 2021!

Ak netrafíš tikety, máš na DOXXbete voľnú stávku v hodnote €3! V prípade, že si v priebehu dňa netrafil tikety aspoň za €10, ktoré obsahujú aspoň 5 udalostí a celkový kurz tiketu bol 5 a viac, voľná stávka €3 je Tvoja!

V tejto tenisovej akcii je pripravených až €42 pre každého tipéra. Informácie o získaní voľnej stávky nájdeš po prihlásení, a to zobrazené v sekcii priamo nad tiketom. Voľná stávka v rámci akcie Druhé podanie s Australian Open 2021 sa pridelí automaticky do 24 hod., ak suma nevýherných tiketov počas jedného dňa dosiahne sumu aspoň €10!

Pozor! Voľná stávka €3 má platnosť 14 dní od jej pripísania a vzťahujú sa na ňu tieto podmienky: minimálne 5 udalostí na tikete a celkový kurz tiketu musí byť 5,0 a viac. Po splnení podmienok sa Ti voľná stávka zobrazí priamo v tikete po výbere zápasov.

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!

Podmienky akcie Druhé podanie s Australian Open 2021:

• Akcia platí počas Australian Open 2021 od 08. 2. 2021 do 21. 2. 2021 (vrátane) pre klientov internetového stávkovania DOXXbet

• Voľnú stávku 3€ získa každý hráč, ktorý počas presne jedného dňa (00:00 – 23:59) na nevýherných tiketov dosiahne sumu aspoň 10€. Tikety musia obsahovať minimálne 5 udalosti a celkový kurz tiketu 5 a viac. Voľná stávka bude pripísaná automaticky do 24 hod. od jej získania.

• Každý hráč môže v akcii Druhé podanie s Australian open 2021 získať v rámci jedného dňa maximálne jednu voľnú stávku. Maximálny počet získaných voľných stávok počas celého trvania akcie je 14, v celkovej hodnote 42€.

• Suma na nevýherných tiketoch v rámci jedného dňa je kumulatívna, ale neprenáša sa do nasledujúceho dňa. Ak má hráč nevýherné tikety spĺňajúce podmienky napríklad za 8€ (chýbajú mu 2€), po polnoci začína od nuly. Voľné stávky sa do akcie nezapočítavajú.

• Voľná stávka platí 14 dní od jej pripísania. Vzťahujú sa na ňu podmienky: minimálne 5 udalostí na tikete a celkový kurz tiketu musí byť minimálne 5,0 a viac.

• Akcia sa vzťahuje na jednoduché tikety a LIVE stávky. Neplatí pre rozpisové tikety, duplicitné tikety, predčasne vyplatené tikety, tikety s bonusovým kurzom, tikety Zlatej ligy a iné tikety, ktoré využívajú určitý typ bonusu či zvýhodnenia.

• DOXXbet si vyhradzuje právo v prípade akéhokoľvek podozrenia zo zneužitia tejto akcie zrušiť nárok na voľnú stávku. V prípade, ak už bola voľná stávka odovzdaná, odobrať ju.

• DOXXbet si taktiež vyhradzuje právo pravidlá a podmienky akcie kedykoľvek zmeniť alebo akciu pozastaviť. Akcia prebieha v súlade s herným plánom spoločnosti DOXXbet