DOXXbet voľné stávky: Získaj €51 zadarmo počas US Open

Stávková kancelária DOXXbet ponúka teraz všetkým hráčom voľné stávky ZADARMO! Každý môže získať počas prebiehajúceho US Open dohromady až €51 vo forme voľných stávok. Stačí splniť pár jednoduchých podmienok a môžeš tipovať tenis zdarma.

Stávková kancelária DOXXbet ponúka teraz všetkým hráčom voľné stávky ZADARMO! Každý môže získať počas prebiehajúceho US Open dohromady až €51 vo forme voľných stávok. Stačí splniť pár jednoduchých podmienok a môžeš tipovať tenis zdarma.

Ako to funguje? DOXXbet servíruje všetkým druhé podanie počas US Open 2020, ktoré je prvým grandslamovým turnajom po prestávke kvôli koronavírusu. Pokiaľ rád tipuješ tenis a nebude sa ti v nadchádzajúcich dňoch dariť podľa predstáv, DOXXbet ťa poteší druhými šancami.

DOXXbet voľné stávky
DOXXbet voľné stávky počas US Open

Ak v priebehu dňa netrafíš tikety aspoň za €5, na ktorých boli minimálne 3 udalosti s kurzom 3.0 a viac, dostaneš parádny bonus vo forme €3 voľnej stávky úplne zadarmo! Každý tipér môže týmto spôsobom získať naspäť fantastických €51, pokiaľ sa mu nebude v tipovaní dariť.

DOXXbet prideľuje voľné stávky automaticky do 24 hodín, keď suma nevýherných tiketov presiahne hranicu €5. Voľná stávka, ktorá ti pristane na hráčsky účet, má platnosť 14 dní. Vzťahuje sa k nej niekoľko podmienok. Aspoň 5 udalostí na tikete a celkovo kurz cez 5.0. Po splnení podmienok sa ti voľná stávka zobrazí priamo v tikete po výbere zápasov.

Bonusová akcia DOXXbetu trvá najbližších 17 dní do 16. septembra 2020.

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!

DOXXbet voľné stávky – Podmienky:

• Akcia platí od 31. 8. 2020 do 16. 9. 2020 (vrátane) pre klientov internetového stávkovania DOXXbet a pre tipujúcich prostredníctvom vernostnej karty DOXXbet klubu.

• Voľnú stávku 3€ získa každý hráč, ktorý počas presne jedného dňa (00:00 – 23:59) na nevýherných tiketov dosiahne sumu aspoň 5€. Tikety musia obsahovať minimálne 3 udalosti a celkový kurz tiketu 3 a viac. Voľná stávka bude pripísaná automaticky do 24 hod. od jej získania.

• Každý hráč môže v súťaži získať v rámci jedného dňa maximálne jednu voľnú stávku. Maximálny počet získaných voľných stávok počas celého trvania akcie je 17, v celkovej hodnote 51€.

• Suma na nevýherných tiketoch v rámci jedného dňa je kumulatívna, ale neprenáša sa do nasledujúceho dňa. Ak má hráč nevýherné tikety spĺňajúce podmienky napríklad za 3€ (chýbajú mu 2€), po polnoci začína od nuly. Voľné stávky sa do akcie nezapočítavajú.

• Voľná stávka platí 14 dní od jej pripísania. Vzťahujú sa na ňu podmienky: minimálne 5 udalostí na tikete a celkový kurz tiketu musí byť minimálne 5,0 a viac.

• Akcia sa vzťahuje na jednoduché tikety a LIVE stávky. Neplatí pre rozpisové tikety, duplicitné tikety, predčasne vyplatené tikety, tikety s bonusovým kurzom, tikety Zlatej ligy a iné tikety, ktoré využívajú určitý typ bonusu či zvýhodnenia.

• DOXXbet si vyhradzuje právo v prípade akéhokoľvek podozrenia zo zneužitia tejto akcie zrušiť nárok na voľnú stávku. V prípade, ak už bola voľná stávka odovzdaná, odobrať ju.

• DOXXbet si taktiež vyhradzuje právo pravidlá a podmienky akcie kedykoľvek zmeniť alebo akciu pozastaviť. Akcia prebieha v súlade s herným plánom spoločnosti DOXXbet