Druhy stávok na Fortune: Poznáte možnosti tipovania?

Ste nováčikom v tipovaní online a potrebujete priblížiť ako fungujú jednotlivé druhy stávok na Fortune? Prišli ste na správne miesto. V nasledujúcich riadkoch zistíte o všetkých možnostiach stávkovania. Podávaj tikety ako skúsený profesionál

Ste nováčikom v tipovaní online a potrebujete priblížiť ako fungujú jednotlivé druhy stávok na Fortune? Prišli ste na správne miesto. V nasledujúcich riadkoch zistíte o všetkých možnostiach stávkovania. Podávaj tikety ako skúsený profesionál!

Druhy stávok na Fortune
Aké sú druhy stávok na Fortune?

Druhy stávok na Fortune

Profistávka

Na Fortune máte unikátnu možnosť stávkovať bez manipulačného poplatku.

Stačí, ak splníte nasledovné podmienky:
• stavíte si aspoň za 50 eur
• výsledný kurz na tikete pri SOLO stávke musí byť minimálne 3.5, pri AKO stávke 2.5

Profistávka platí pre registrovaných i neregistrovaných klientov. Za Profistávku sa klubové body nepripočítavajú.

EXPERT

Čo je vlastne stávka EXPERT? Ide o AKO stávku, ktorá je zložená z 10 vopred vybraných stávkových príležitostí. Pri uhádnutí všetkých stretnutí v rámci jedného kola vybraného EXPERTA obdržíte k svojej výhre finančný bonus.

Minimálny vklad na stávku EXPERT je 1 EUR.

Pripísanie bonusu:

Ak je v jednom kole stávky EXPERT viac než jeden výherný tiket, bonus je rozdelený pomerne podľa výšky vsadených vkladov na výherných tiketoch.

EXPERT BONUS
Fortuna liga 1111,-
Anglicko 1111,-
Nemecko 1111,-
Liga majstrov 1111,-
Európska liga 1111,-
Futbalový výber 1111,-
Hokejový výber 1111,-

Favorit PLUS

V kurzovej ponuke stávkovej kancelárie Fortuna nájdeš stále niekoľko desiatok futbalových, hokejových, tenisových, či basketbalových zápasov so stávkou Favorit PLUS, vďaka ktorej môžu byť tvoje výhry ešte vyššie.

Pri stávke Favorit PLUS si môžeš na tiket pridať zvýhodnený kurz na favorita, a to v závislosti od počtu ďalších stávkových príležitostí na tvojom tikete. Kurz sa zvyšuje pri 5-kombinácii (F+4), 8-kombinácii (F+7) a 12-kombinácii (F+11). So stávkou Favorit PLUS tak môžu byť tvoje výhry vyššie ako pri bežnej stávke.

Terno dňa

Každý deň môže byť v ponuke Fortuny vybraných niekoľko zápasov, ktoré sú vypísané ešte raz ako tzv. Terno dňa.

Všetky zápasy označené ako Terno dňa majú zvýšené kurzy. Stávkujúci môže Terno dňa zaradiť do ľubovoľných AKO stávok a rozpisov MAXIKOMBI.

Dvojitá šanca:

Stávka obsahuje tri tipy : 1 – 1, 0 – 0, 2 – 2. Jednotlivé položky znamenajú:

• 1 – 1 výhra domácich v prvom polčase alebo zápase
• 0 – 0 remíza v prvom polčase alebo v zápase
• 2 – 2 výhra hosťujúceho tímu v prvom polčase alebo v zápase

V prípade, že stávková udalosť nebola dohraná resp. ukončená oficiálnym výsledkom, je stávka Dvojitá šanca vyhodnotená kurzom 1,0.

Maxikombi

Rozpisové stávky predstavujú skrátený zápis niekoľkých AKO stávok na jednom tikete. Stávkujúci si vyberie určitý počet zápasov a počítač z nich vytvorí rôzne kombinácie podľa matematických pravidiel (napríklad 4 z 11, 2 zo 7).

Vždy sa jedná o skupinu AKO či SÓLO stávok, ktoré sú len technicky zapísané na jednom tikete z dôvodu urýchlenia. Pre jednotlivé AKO či SÓLO stávky na tomto tikete platia všetky ustanovenia herného plánu.

Rozlišujeme tri základné druhy rozpisových stávok.

a) jednoduché rozpisové stávky.

• V tomto prípade je jednotlivá stávka označená jedným písmenom skupiny.

b) skupinové rozpisové stávky.

• V tomto prípade je viac stávok označených jedným názvom skupiny. Jedná sa teda o AKO stávky kombinované medzi sebou.

c) rozpisové stávky s tutovkami.

• V tomto prípade sú k jednotlivým skupinám pridávané takzvané »TUTOVKY« (stávkové príležitosti, ktoré s veľkou pravdepodobnosťou správne uhádneme).

• Zo všetkých dostupných kombinácií je možné vybrať len niekoľko kombinácií, ktoré si stávkujúci zvolí alebo uzavrie všetky kombinácie stávok na uvedený počet zápasov.
• Jednotlivé skupiny kombinácií môže stávkujúci uzavrieť na rôzne alebo rovnaké čiastky.
• Vo všetkých uvedených prípadoch rozpisových stávok je možné kombinovať stávkové príležitosti v maximálne trinástich skupinách.
• Rozpisy môžu byť zložené z maximálne 50 stávkových príležitostí. Nepriamo je tento počet obmedzený aj limitom výhry na jeden tiket.
• Minimálny vklad na jednu kombináciu je 1,- cent.
• Minimálny vklad na jeden tiket je 0,50 Eura.
• Maximálny limit výhry na jeden tiket MAXIKOMBI je 150 000 EUR.

Malá domov

Stávka „Malá domov“ výrazne znižuje riziko vašej prehry a nestojí vás to nič navyše. Stavte si teraz príležitosť „Malá domov“ a vyhrajte tak päťnásobok svojho vkladu aj v prípade, že uhádnete na tikete o jeden zápas menej, než je potrebné pri bežnej stávke. Pravdepodobné výhry vašej AKO stávky aj „Malej domov“ sú zobrazované na rovnakom tikete.

Podmienky uzatvorenia stávky:

• minimálny celkový kurz tiketu 100:1
• maximálny kurz na jeden zápas 3,5:1
• nesmie obsahovať stávku Favorit+
• len pre registrovaných hráčov

Podmienky výplaty výhry:

• pri uhádnutí všetkých zápasov na tikete vyhrávate ako na bežnej AKO stávke (viď. hodnota EVK1)
• pri neuhádnutí práve jedného zápasu vyhrávate päťnásobok vášho vkladu na stávku Malá domov (viď. hodnota EVK2)
• Pokiaľ je jeden zápas na tikete vyhodnotený s kurzom 1 (zápas sa nehral, bol prerušený a pod.) a súčin všetkých zostávajúcich kurzov na tikete je tak nižší ako 100:1, táto stávka už nespĺňa parametre stávky Malá domov a je považovaná za bežnú AKO stávku. Pokiaľ je súčin kurzov so zápasom vyhodnoteným kurzom 1 stále najmenej 100:1 je stávka Malá Domov stále platná.

Zavedením nových podmienok do systému bude stávka Malá domov len pre registrovaných a na tikete sa po dosiahnutí kurzu 100:1 zobrazí automaticky.

Kombinácie stávok

Teraz máte unikátnu možnosť kombinácie futbalových stávok do jednej AKO stávky v rámci jediného zápasu!

Fortuna ponúkame ďalšiu výhodu, ktorú inde nenájdete!

Ako na to?

Vybrané stávkové príležitosti vo futbalových zápasoch sú označené písmenami A,B,C,D alebo ich kombináciami (napr. AB,AC,ABC atd.). Pre ľahšiu orientáciu sú po rozbalení ponuky podhier u jednotlivého zápasu označené tieto stávky aj odlišnými grafickými symbolmi. Znamená to, že stávky, ktoré budú obsahovať rovnaké písmeno v hlavičke stávkovej príležitosti resp. rovnaký grafický symbol sa budú môcť kombinovať medzi sebou na tiket napriek tomu, že sa všetky vzťahujú k rovnakému zápasu.

Príklad:

Stávková príležitosť je v ponuke uvedená takto:

• 2.polčas (k:D), Zahajovací výkop (k:A,B,C,D) pričom k: znamená skratku slova kombinácia a písmeno za ním D skupinu kombinácie. Znamená to, že všetky stávkové príležitosti, ktoré sú označené (k:D,…) sa môžu kombinovať na jeden tiket.
• v kombinácii skupiny D sa dá napríklad kombinovať na jeden tiket: 1.polčas, 2.polčas, žltá karta, súčet rohov, atď…
• jednoducho sa kombinuje Áčko s Áčkami, Béčko s Béčkami atď.

Zápas bez remízy

Nová stávka, ktorá vám prináša šancu vsadiť na víťazstvo jedného či druhého tímu bez možnosti remízy. V prípade nerozhodného výsledku (remízy) sa vám vložená čiastka vracia – stávka je teda vyhodnotená kurzom 1.

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!