DOXXbet vstupný bonus 💯 do výšky €2,000 na stávkovanie!

Stávková kancelária DOXXbet ponúka všetkým novým zákazníkom jedinečný vstupný bonus až do výšky €2,000

Všetci noví hráči môžu v stávkovej kancelárii DOXXbet využiť vstupný bonus, ktorý sa vyšplhal až do výšky €2,000. Stačí splniť jednoduché podmienky a bonus ti bude pripísaný na hráčske konto bez akýchkoľvek ďalších skrytých podmienok.

DOXXbet vstupný bonus
DOXXbet vstupný bonus až do výšky €2,000

DOXXbet vypláca vstupný bonus po pätinách na hráčske konto. Takže po pretočení jednej pätiny požadovanej sumu bude automaticky pripísaná aj jedna pätina bonusu na účet. Netreba zabúdať ani na to, že DOXXbet navyše ponúka svojim tipérom aj možnosť €20 bezrizikovej stávky. Tá sa dá so vstupným bonusom kombinovať.

Výška vstupného bonus závisí od toho, aký vysoký bude prvý vklad na hráčske konto. Po dokončení registrácie máš 14 dní na to, aby si prvý vklad uskutočnil a následne ti bude vstupný bonus aktivovaný. Na jeho vyčistenie máš maximálne 90 dní.

Svoj progres môžeš sledovať v profile v sekcii Bonusy a Promokódy / Vstupný bonus. V prehľadnej tabuľke nižšie sú zobrazené všetky potrebné detaily:

DOXXbet vstupný bonus tabuľka
DOXXbet vstupný bonus tabuľka

DOXXbet vstupný bonus – Pravidlá a podmienky:

• Akcia platí len pre novoregistrovaných klientov od 1.12.2019

• Maximálna výška bonusu je 2000 €

• Bonus je pripisovaný po pätinách a automaticky po splnení podmienok. Na získanie prvej pätiny bonusu je potrebné prestávkovať pätinu požadovanej sumy pretočenia na nižšie definovaných tiketoch do 90 dní. Informácie o pretočení a celkovom postupe sú dostupné v sekcii Bonusy a Promokódy/Vstupný bonus.

• Aby ste splnili podmienky a získali nárok na bonus, je potrebné sumu vkladu staviť 10x až 16x v závislosti od príslušnej kategórie prvého vkladu, na tiketoch, ktoré obsahujú minimálne 3 udalosti a zároveň minimálne dve udalosti na tikete musia mať kurzy aspoň 1,45.

• Každá stávka vyššia ako výška vkladu je považovaná za platnú len do výšky tohto vkladu. Napríklad: ak klient vloží 300 eur, maximálna výška bonusu je 300 eur, prislúchajúcim vkladom k výške bonusu je 300 eur. Maximálna stávka ktorá sa započíta hráčovi do pretočenia tak bude 300 eur aj keď stávka bude vyššej hodnoty (napr. 500 eur).

• Do pretočenia sa zarátavajú iba vyhodnotené tikety.

• Do pretočenia sa nezapočítavajú duplicitné tikety. Ak klient staví dva a viac rovnakých tiketov (rovnaké zápasy a rovnaké tipy), do pretočenia sa započítava iba prvý takýto tiket. Rovnako sa do pretočenia nezapočítavajú predčasne vyplatené tikety, tikety stavené za voľné stávky a rozpisové tikety.

• Do pretočenia vstupného bonusu sa nepočítajú tikety s Bonusovým kurzom.

• Pre zapojenie sa do tejto bonusovej akcie a získanie vstupného bonusu je potrebné vykonať prvý vklad do 14 dní od dátumu registrácie a splniť podmienky pretočenia do 90 dní.

• DOXXbet si vyhradzuje právo kedykoľvek ukončiť či zmeniť túto bonusovú akciu a posudzovať udeľovanie bonusov individuálne v prípade, ak to uzná za potrebné.

Bezriziková stávka DOXXbetu

€20 bezriziková stávka čaká na všetkých nových hráčov

€2,000 DOXXbet vstupný bonus môžete po dokončení registrácie kombinovať aj ďalším obľúbeným bonusom. Pravidlá bonusu sú jednoduché. Stav si tiket v maximálnej hodnote €20 a pokiaľ nebude výherný, stávková kancelária DOXXbet vráti €20 vklad na tvoj hráčsky účet do 24 hodín.

€20 bezrizikovú stávku DOXXbetu musíš využiť do 14-tich dní od vytvorenia konta. Na podanom tikete musia byť aspoň dve udalosti a výsledný kurz musí byť vyšší ako 2.0.

DOXXbet ponúka tipérom aj predčasné vyplatenie tiketu, vďaka ktorému sa vám nestane, že by vás posledný zápas pripravil o tučnú výhru. Funkcia cashout platí pre jednotlivé a LIVE stávky. Predčasné vyplatenie tiketu neplatí pre tikety stavené na voľné stávky a tikety s bonusovým kurzom.

V povinnej výbave stávkových kancelárii už v dnešnej dobe nemôže chýbať možnosť tipovania cez mobil. DOXXbet mobilná aplikácia vás zaujme svojou prehľadnosťou a príjemným užívateľským rozhraním.

K dispozícii je kompletná kurzová ponuka a tipovať môžete predzápasové aj LIVE stávky. Veľkým plusom je, že nedávnom boli doplnené aj live streamy, ktoré predtým chýbali. V mobilnej aplikácii nájdete aj matchtracker a môžete si dať skontrolovať tiket.

Stávková kancelária DOXXbet ponúka vstupný bonus aj hráčom nového online casina. Ak nie si fanúšikom tipovania zápasov, ale zabávaš sa radšej pri hraní automatových hier, využi €1,000 vstupný bonus k prvému vkladu do casina DOXXbet.

Všetci noví hráči navyše získajú len za registráciu fantastických 50 spinov ZADARMO na hru Gem Heat. Ďalších 50 spinov zadarmo na teba čaká aj v hre Royal Respin Deluxe po splnení jednoduchej podmienky.

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!