€4,000 vstupný bonus Tipsportu 💯 + €15 ZADARMO!

Pre nových hráčov je €4,000 vstupný bonus Tipsportu lákavou ponukou, ktorá sa neodmieta. Okrem štedrého bonusu treba oceniť aj €15 bonus bez vkladu zadarmo na prvé stávky! Po registrácii na Tisporte sa navyše stane členom najväčšej komunity tipérov a môžete sledovať aj tisíce živých prenosov prostredníctvom Tipsport TV.

veľký vstupný bonus Tipsportu
Vstupný bonus Tipsportu

Ak ešte nie ste súčasťou jednej z najväčším komunít tipérov na Slovensku, prišiel čas na to, aby ste si vytvorili konto na Tipsporte. Po vyplnení osobných údajov a overení totožnosti získate okamžite bezkonkurenčný €15 bonus na tipovanie bez vkladu!

Bonus bude pripísaný najneskôr do 24 hodín v Netoch, pričom €1 = 100 Netov. Zároveň máte ako novoregistrovaný hráč nárok aj na výber vstupného bonusu, ktorý sa pohybuje až do výšky €4,000!

Všetko záleží na výšky vášho prvého vkladu, ktorá bude 100% odzrkadlený v hodnote vstupného bonusu. To znamená, že pokiaľ vložíte na konto napríklad €20, aj váš vstupný bonus bude mať hodnotu €20. Tri rôzne hladiny vstupného bonusu si môžete prezrieť v prehľadnej tabuľke nižšie, kde sú všetky potrebné informácie:

vstupný bonus Tipsportu tabuľka
Tabuľka výšky vstupného bonusu

Ako sami dobre vidíte v tabuľke, čím je bonus vyšší, tým viac ho musíte prestávkovať. Vstupný bonus Tipsportu je vyplácaný po častiach. Za každých 10% pretipovaných z požadovaného obratu vám príde na hráčsky účet 10% z celkovej hodnoty bonusu.

Ak bude váš prvý vklad na účet do €100 (rozmedzie 0 až €100), potom na získanie vstupného bonusu musíte pretipovať šesťnásobok súčtu hodnoty prvého vkladu na hráčsky účet a hodnoty vstupného bonusu (Napríklad: prvý depozit na hráčsky účet je €100 = €100 bonus. Požadovaný obrat: (100+100) x 6 = €1,200).

Podobne to je aj pri vyšších úrovniach vstupného bonusu Tipsportu, ktorého kompletné podmienky si môžete prečítať v závere našej recenzie. Ako sme spomínali vyššie, bonus vám bude vyplácaný po častiach, aby ste mohli peniazmi disponovať čo najskôr.

Do čistenia bonusu sa zarátavajú všetky kurzové aj LIVE stávky.

Tie musia mať po vyhodnotení minimálny celkový kurz 1,5:1. Na výpočet nároku na vstupný bonus sa všetkým tipérom denne započítava súčet vkladov v maximálnej výške €40.

Všetci noví hráči stávkovej kancelárie Tipsport majú po úspešnej registrácii nárok aj na bonus bez vkladu. Stačí sa len zaregistrovať a Tipsport vám posunie €15 zadarmo na tipovanie! Na overenie totožnosti sú potrebné dva doklady.

Tipsport ponúka svojim zákazníkom okrem parádnych bonusov aj špičkové služby, medzi ktorému môžeme zaradiť aj Tipsport TV. Pokiaľ ste registrovaný v stávkovej kancelárii Tipsport a podáte aspoň jeden tiket za mesiac, môžete neobmedzene sledovať tisíce živých prenosov na Tipsport TV. Ideálna kombinácia pri stávkovaní LIVE.

Tipsport TV

Na tipovanie online kdekoľvek poskytuje Tipsport svoju vychytanú mobilnú aplikáciu, kde máte k dispozícii kompletnú kurzovú ponuku a LIVE stávky. Nechýba samozrejme aj sledovanie live streamov cez Tipsport TV, či prehľadná história stávkovania.

Mobilná aplikácia Tipsport poskytuje aj zápasový tracker a obľúbenú možnosť predčasného vyplatenia tiketu (cashout). Aplikáciu si môžete nainštalovať na Android alebo iOS. Veľkou výhodou je aj prístup na fórum do komunity tipérov.

Mobilná aplikácia ponúka navyše aj prístup do moderného online casina, kde na váš čaká štedrý vstupný bonus, široká ponuka hracích automatov a pravidelne dotované turnaje zadarmo o tisíce eur.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!

Vstupný bonus Tipsportu – Kompletné podmienky:

Ponuka vstupného bonusu sa vzťahuje len na Tipujúcich, ktorí:

• sa riadne zaregistrujú podľa odst. 1.2. týchto podmienok,
• vložia na svoj Hráčsky účet prvý Vklad (na ďalšie opakované vklady sa táto ponuka nevzťahuje),
• a prijmú nižšie uvedené podmienky pre použitie Vstupného bonusu.

Pre klientov, ktorí si aktivovali Vstupný bonus v dobe od 12. 06. 2018 od 00:00:01 hod., platia tieto podmienky. Vstupný bonus je stanovený vo výške 100% z hodnoty prvého Vkladu a to v troch hladinách, ktorým zodpovedajú podmienky podľa odst. 2.3. týchto podmienok:

vstupný bonus Tipsportu hladiny
Hladiny vstupného bonusu Tipsportu

Hladiny Vstupného bonusu sú stanovené takto:

V prípade prvého Vkladu do 100 € (rozmedzie 0 až 100 €)

Pre získanie Vstupného bonusu je nutné pretipovať šesťnásobok súčtu hodnoty prvého Vkladu na Hráčsky účet a hodnoty Vstupného bonusu (príklad: prvý vklad na Hráčsky účet je 100 € = 100 € bonus. Požadovaný obrat: (100+100)x6 = 1 200 €). Pre výpočet nároku na bonus sa započítavajú všetky stávky uzatvorené na internete, ktoré majú po vyhodnotení minimálny celkový Kurz 1,5:1. Pre výpočet nároku na Vstupný bonus sa každému Tipujúcemu denne započítava súčet Vkladov v max. výške 40 €.

V prípade prvého Vkladu do 400 € (rozmedzie 100,01 – 400 €)

Pre získanie Vstupného bonusu je nutné pretipovať osemnásobok súčtu hodnoty prvého Vkladu na Hráčsky účet a hodnoty Vstupného bonusu (príklad: prvý vklad na Hráčsky účet je 400 € = 400 € bonus. Požadovaný obrat: (400+400)x8 = 6 400 €). Pre výpočet nároku na bonus sa započítavajú všetky stávky uzatvorené na internete, ktoré majú po vyhodnotení minimálny celkový kurz 3,00:1. Pre výpočet nároku na Vstupný bonus sa každému Tipujúcemu denne započítava súčet Vkladov v max. výške 200 €.

V prípade prvého Vkladu nad 400 € (rozmedzie 400,01 až 4 000 €)

Pre získanie Vstupného bonusu je nutné pretipovať desaťnásobok súčtu hodnoty prvého Vkladu na Hráčsky účet a hodnoty Vstupného bonusu (príklad: prvý vklad na Hráčsky účet je 4 000 € = 4 000 € bonus. Požadovaný obrat: (4 000+4 000)x10 = 80 000 €). Pre výpočet nároku na bonus sa započítavajú všetky stávky uzatvorené na internete, ktoré majú po vyhodnotení minimálny celkový Kurz 5,00:1. Pre výpočet nároku na Vstupný bonus sa každému Tipujúcemu denne započítava súčet Vkladov v max. výške 1 500 €.

Tabuľka 1 Tipsport
Tabuľka 1 podmienky bonusu Tipsportu

Pre klientov, ktorí si aktivovali Vstupný bonus do 11. 06. 2018 do 23:59:59 hod. platia tieto podmienky. Vstupný bonus je stanovený vo výške 100% z hodnoty prvého Vkladu a to v troch hladinách, ktorým zodpovedajú podmienky podľa odst. 2.4. týchto podmienok:

Tabuľka 1 podmienky bonusu Tipsportu
Tabuľka 1 podmienky bonusu Tipsportu

Hladiny Vstupného bonusu sú stanovené takto:

V prípade prvého Vkladu do 50 € (rozmedzie 0 až 50 €)

Pre získanie Vstupného bonusu je nutné pretipovať päťnásobok súčtu hodnoty prvého Vkladu na Hráčsky účet a hodnoty Vstupného bonusu (príklad: prvý vklad na Hráčsky účet je 50 € = 50 € bonus. Požadovaný obrat: (50+50)x5 = 500 €). Pre výpočet nároku na bonus sa započítavajú všetky stávky uzatvorené na internete, ktoré majú po vyhodnotení minimálny celkový Kurz 1,5:1. Pre výpočet nároku na Vstupný bonus sa každému Tipujúcemu denne započítava súčet Vkladov v max. výške 20 €.

V prípade prvého Vkladu do 200 € (rozmedzie 50,01 – 200 €)

Pre získanie Vstupného bonusu je nutné pretipovať sedemnásobok súčtu hodnoty prvého Vkladu na Hráčsky účet a hodnoty Vstupného bonusu (príklad: prvý vklad na Hráčsky účet je 200 € = 200 € bonus. Požadovaný obrat: (200+200)x7 = 2 800 €). Pre výpočet nároku na bonus sa započítavajú všetky stávky uzatvorené na internete, ktoré majú po vyhodnotení minimálny celkový kurz 2,00:1. Pre výpočet nároku na Vstupný bonus sa každému Tipujúcemu denne započítava súčet Vkladov v max. výške 100 €.

V prípade prvého Vkladu nad 200 € (rozmedzie 200,01 až 999 €)

Pre získanie Vstupného bonusu je nutné pretipovať osemnásobok súčtu hodnoty prvého Vkladu na Hráčsky účet a hodnoty Vstupného bonusu (príklad: prvý vklad na Hráčsky účet je 999 € = 999 € bonus. Požadovaný obrat: (999+999)x8 = 15 984 €). Pre výpočet nároku na bonus sa započítavajú všetky stávky uzatvorené na internete a na pobočkách Tipsportu, ktoré majú po vyhodnotení minimálny celkový Kurz 4,00:1. Pre výpočet nároku na Vstupný bonus sa každému Tipujúcemu denne započítava súčet Vkladov v max. výške 1 000 €.

Tabuľka 3 podmienky bonusu Tipsportu
Tabuľka 3 podmienky bonusu Tipsportu

Vstupný bonus bude po splnení podmienok podľa odst. 2.1. týchto podmienok Tipujúcemu pripísaný obratom na jeho Hráčsky účet, ale disponovať s ním je možné až po splnení podmienok podľa odst. 2.3. alebo 2.5. týchto podmienok. Disponovať so Vstupným bonusom alebo jeho časťou bude Tipujúcemu umožnené najneskôr do 5 dní od splnenia podmienok.

Každému Tipujúcemu môže byť Vstupný bonus priznaný maximálne jedenkrát.

V prípade, že bol novoregistrovaný Tipujúci privedený v rámci programu „Priveď kamaráta“, automaticky získava k svojmu prvému Vkladu ešte špeciálny bonus vo výške 40 €. Tento bonus sa pripočíta k hodnote bonusu a ovplyvňuje výšku požadovaného obratu podľa podľa odst. 2.3. alebo 2.4. týchto podmienok. Novoregistrovaného Tipujúceho privedeného v rámci program „Priveď kamaráta“ tak tento bonus môže posunúť do inej výšky hladiny, než ktorej by zodpovedal Vklad podľa ods. 2.3. alebo 2.4. týchto podmienok.

Tipujúci získava právo disponovať so Vstupným bonusom na Hráčskom účte po častiach: vždy po pretipovaní 10% z požadovaného celkového obratu získa 10% z celkovej hodnoty Vstupného bonusu.

Pokiaľ nebude požiadavka podľa odst. 2.3. alebo 2.4. splnená do 12 mesiacov od zapísania Vstupného bonusu, Tipujúci stráca nárok na disponovanie so Vstupným bonusom alebo jeho doposiaľ nezískanou časťou.

Registračný bonus:

• Každý klient, ktorý sa v období od 24. 04. 2018 od 00:00:01 hod. zaregistruje podľa bodov 1.2 a 1.3 týchto podmienok, ďalej získava bonus vo výške 15 € na tipovanie.
• Bonus bude pripísaný v Netoch, pričom 1 € = 100 Netov.
• Bonus bude klientovi pripísaný po doplnení vybraných osobných údajov a doplnení 2 dokladov na overenie totožnosti. Bonus je vyplácaný v Netoch a najneskôr 24 hodín po splnení podmienok. V prípade otázok ohľadom procesu overovania sa obráťte, prosím, na totoznost@tipsport.sk

Platí od 03. 06. 2019